Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Jorman Campuzano
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Jorman Campuzano

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc41258,9 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés7,005 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAtletico NacionalPrimera A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex40,0/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
270
Passzpontosság
52,30 %
Kulcspassz
1
Kulcspassz / 90
0,22
Sikeres csel
4
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
1,75
Megnyert párharc
18
Párharcsiker
66,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,22

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
412 perc
Átlagértékelés
7
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 10. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Atletico Nacional · Középpályás
40,0index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc412 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés7 Passzpontosság52,30 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai4–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–0
Gól–Gólpassz–Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz67Passzpontosság60 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz40Passzpontosság33 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Cucuta–Atletico Nacional

KezdőM · 82 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,30Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz76Passzpontosság70 %Párharc / megnyert10 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság25 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Llaneros–Atletico Nacional

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz56Passzpontosság48 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap252 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap412 perc7 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott5 értékelt meccs · szórás: 0,32
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55322000,007,010,281,96
Utolsó 107412000,007,000,221,75
Utolsó 207412000,007,000,221,75
Hazai5 meccs
330perc0gól0gólpassz6,93értékelés
Idegenbeli2 meccs
82perc–gól–gólpassz7,30értékelés
Kezdőként7 meccs
412perc0gól0gólpassz7,00értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 23.
  2. 7,02026. 08. 27.
  3. 6,42026. 10. 09.
  4. 7,32026. 10. 21.
  5. 7,02026. 10. 26.
  6. 7,32026. 10. 30.
  7. –2026. 11. 08.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 170 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
170 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
252 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,22 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K08.23.–
  2. K08.27.90′
  3. N09.21.–
  4. K10.09.70′
  5. K10.21.82′
  6. K10.26.90′
  7. K10.30.80′
  8. K11.08.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
322perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,01értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
412perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,00értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc322
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés7,01

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc78/1850,00
Gólpassz / 90 perc68/1850,00
Átlagértékelés24/1857,00

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.