Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Jair Castillo
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Jair Castillo

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc76476,4 perc/meccs
Gól + gólpassz10,12 / 90 perc
Átlagértékelés6,939 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAlianza ValleduparPrimera A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex56,2/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,12
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
2
Lövés pontossága
28,60 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
419
Passzpontosság
42 %
Kulcspassz
10
Kulcspassz / 90
1,18
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
16
Labdaszerzés
12
Védőakció / 90
3,30
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
42,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
14

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,35

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
764 perc
Átlagértékelés
6,93
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 09. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Alianza Valledupar · Középpályás
56,2index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc764 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,12 Értékelés6,93 Passzpontosság42 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz61Passzpontosság50 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz57Passzpontosság48 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz58Passzpontosság54 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz42Passzpontosság33 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz60Passzpontosság49 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,77Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz46Passzpontosság33 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz45Passzpontosság40 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–4
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Alianza Valledupar–Junior

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz22Passzpontosság16 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz28Passzpontosság24 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap500 perc6 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap764 perc10 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó9 értékelt meccs · szórás: 0,66
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55410000,007,011,323,95
Utolsó 1010764100,126,931,183,30
Utolsó 2010764100,126,931,183,30
Hazai4 meccs
230perc0gól0gólpassz6,77értékelés
Idegenbeli6 meccs
534perc1gól0gólpassz7,01értékelés
Kezdőként10 meccs
764perc1gól0gólpassz6,93értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,62026. 09. 03.
  2. 6,82026. 09. 13.
  3. –2026. 09. 19.
  4. 8,22026. 09. 27.
  5. 5,82026. 10. 03.
  6. 6,32026. 10. 10.
  7. 7,22026. 10. 20.
  8. 7,32026. 10. 25.
  9. 7,32026. 10. 29.
  10. 7,02026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 239 perc 14 nap alatt · legutóbb 4,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között4,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
239 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
410 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
764,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,35 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.03.84′
  2. K09.13.90′
  3. K09.19.–
  4. K09.27.90′
  5. K10.03.90′
  6. K10.10.81′
  7. K10.20.90′
  8. K10.25.59′
  9. K10.29.90′
  10. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
410perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,01értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
764perc1gól0gólpassz0,12G+GP / 906,93értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc410
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés7,01

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc68/1840,12
Gólpassz / 90 perc131/1840,00
Átlagértékelés38/1846,93

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.