Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
G. Giménez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

G. Giménez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc22620,5 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,567 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCerro PortenoDivision Profesional - Clausura · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex43,9/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
156
Passzpontosság
28,30 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,59
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
6
Védőakció / 90
5,18
Megnyert párharc
15
Párharcsiker
53,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,80

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
226 perc
Átlagértékelés
6,56
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,132026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Division Profesional - Clausura2026Cerro Porteno · Középpályás
43,9index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc226 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,56 Passzpontosság28,30 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz52Passzpontosság42 %Párharc / megnyert6 / 6Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Cerro Porteno–Olimpia

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,13Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz33Passzpontosság31 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz2Passzpontosság2 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,52Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Cerro Porteno–2 de Mayo

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,62Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság21 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Cerro Porteno–Rubio NU

KezdőM · 9 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz7Passzpontosság7 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,96Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz26Passzpontosság24 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap135 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap150 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap226 perc11 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 3,19
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55150000,005,222,404,80
Utolsó 1010181000,003,891,995,47
Utolsó 2011226000,004,171,595,18
Hazai5 meccs
55perc0gól0gólpassz2,67értékelés
Idegenbeli6 meccs
171perc0gól0gólpassz5,42értékelés
Kezdőként11 meccs
226perc0gól0gólpassz4,17értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 07.
  2. 0,02026. 09. 12.
  3. 6,22026. 09. 19.
  4. 6,62026. 09. 27.
  5. 0,02026. 10. 06.
  6. 6,52026. 10. 11.
  7. 0,02026. 10. 18.
  8. 6,42026. 10. 25.
  9. 7,12026. 11. 01.
  10. 6,12026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 139 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
135 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
139 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
150 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,80 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.07.1′
  2. K09.12.1′
  3. K09.19.9′
  4. K09.27.20′
  5. K10.06.0′
  6. K10.11.11′
  7. K10.18.0′
  8. K10.25.4′
  9. K11.01.45′
  10. K11.04.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
150perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,22értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
181perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 903,89értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc150
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés5,22

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc38/1060,00
Gólpassz / 90 perc32/1060,00
Átlagértékelés94/1064,17

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.