Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Helieyker Guzman
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Helieyker Guzman

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc12413,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,666 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonOnce CaldasPrimera A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex30,9/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
66,70 %
Nem lépett pályára
3 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
50
Passzpontosság
12,40 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
2,18
Sikeres csel
3
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
3,63
Megnyert párharc
12
Párharcsiker
80 %
Kiharcolt szabálytalanság
3
Elkövetett szabálytalanság
1

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,73

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
124 perc
Átlagértékelés
6,66
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,902026. 10. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Once Caldas · Támadó
30,9index / 100
Meccs9 Kezdő6 Perc124 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,66 Passzpontosság12,40 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

12 helyi sor
Hazai1–0
Once Caldas–Alianza Valledupar

Csereként beálltF · 14 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz3Passzpontosság3 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Once Caldas–Deportivo Pereira

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Millonarios–Once Caldas

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Once Caldas–Llaneros

KezdőF · 2 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Once Caldas–Bucaramanga

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres2 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz7Passzpontosság5 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Once Caldas–Deportes Tolima

Csereként beálltF · 24 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz8Passzpontosság8 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Chico–Once Caldas

Nevezve, nem lépett pályáraF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Junior–Once Caldas

Csereként beálltF · 14 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap14 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap17 perc3 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap124 perc9 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 3,14
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 5586000,005,282,094,19
Utolsó 109124000,004,442,183,63
Utolsó 209124000,004,442,183,63
Hazai5 meccs
85perc0gól0gólpassz5,31értékelés
Idegenbeli4 meccs
39perc0gól0gólpassz3,35értékelés
Kezdőként6 meccs
72perc0gól0gólpassz3,25értékelés
Csereként3 meccs
52perc0gól0gólpassz6,81értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,92026. 08. 24.
  2. 0,02026. 09. 02.
  3. 0,02026. 09. 14.
  4. 6,62026. 09. 17.
  5. 6,52026. 09. 20.
  6. 6,42026. 09. 26.
  7. 6,62026. 10. 10.
  8. 0,02026. 10. 18.
  9. 6,92026. 10. 29.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-10-28.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 14 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
14 perc0 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
17 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,73 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. N09.05.–
  2. K09.14.0′
  3. C09.17.24′
  4. K09.20.24′
  5. K09.26.45′
  6. K10.10.2′
  7. K10.18.1′
  8. N10.21.–
  9. N10.25.–
  10. C10.29.14′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
86perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,28értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
124perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 904,44értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc17
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés4,51

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.