Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Leonardo Ruiz
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Leonardo Ruiz

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc29749,5 perc/meccs
Gól + gólpassz20,61 / 90 perc
Átlagértékelés6,994 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFC SeoulAFC Champions League Two · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex62,5/10086% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,30
Gólpassz / 90
0,30
Lövés
6
Kaput talál
5
Lövés pontossága
83,30 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
65
Passzpontosság
18,10 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
1,21
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
3
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,21
Megnyert párharc
6
Párharcsiker
28,60 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,30

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
297 perc
Átlagértékelés
6,99
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,802026. 10. 28.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
AFC Champions League Two2026FC Seoul · Támadó
62,5index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc226 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,80 Értékelés7,21 Passzpontosság18,90 %
86% adatlefedettségStabil forma
K League 12026FC Seoul · Támadó
25,3index / 100
Meccs3 Kezdő3 Perc71 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,32 Passzpontosság2 %
86% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Hazai3–0
FC Seoul–Viettel

KezdőF · 46 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert2 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
FC Seoul–Incheon United

KezdőF · 8 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–5
Viettel–FC Seoul

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés8,80Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz20Passzpontosság18 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
FC Seoul–Gangwon FC

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz31Passzpontosság23 %Párharc / megnyert12 / 3Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
FC Seoul–Incheon United

KezdőF · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap144 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap279 perc5 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap297 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó6 értékelt meccs · szórás: 3,40
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55279110,655,591,291,29
Utolsó 106297110,614,661,211,21
Utolsó 206297110,614,661,211,21
Hazai4 meccs
117perc0gól0gólpassz3,16értékelés
Idegenbeli2 meccs
180perc1gól1gólpassz7,67értékelés
Kezdőként6 meccs
297perc1gól1gólpassz4,66értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 0,02026. 09. 05.
  2. 6,52026. 10. 14.
  3. 6,32026. 10. 24.
  4. 8,82026. 10. 28.
  5. 0,02026. 11. 01.
  6. 6,32026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 189 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
54 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
189 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
279 perc5 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
148,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,30 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K09.05.18′
  2. K10.14.90′
  3. K10.24.45′
  4. K10.28.90′
  5. K11.01.8′
  6. K11.04.46′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
279perc1gól1gólpassz0,65G+GP / 905,59értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
297perc1gól1gólpassz0,61G+GP / 904,66értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc279
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés5,59

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc8/180,40
Gólpassz / 90 perc3/180,40
Átlagértékelés3/187,21

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.