Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Aromatario
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Aromatario

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc74767,9 perc/meccs
Gól + gólpassz30,36 / 90 perc
Átlagértékelés6,989 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonForgeCanadian Premier League · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex58,0/100100% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,24
Gólpassz / 90
0,12
Lövés
9
Kaput talál
2
Lövés pontossága
22,20 %
Gólkonverzió
22,20 %

Passz és kreativitás

Passz
334
Passzpontosság
35,70 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,36
Sikeres csel
1
Cselezési siker
20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
25
Labdaszerzés
26
Védőakció / 90
6,14
Megnyert párharc
62
Párharcsiker
59 %
Kiharcolt szabálytalanság
26
Elkövetett szabálytalanság
23

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,24

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
747 perc
Átlagértékelés
6,98
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,882026. 10. 17.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Canadian Premier League2026Forge · Középpályás
58,0index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc747 Gól2 Gólpassz1 G+GP / 900,36 Értékelés6,98 Passzpontosság35,70 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Idegenbeli2–2
Atlético Ottawa–Forge

KezdőM · 78 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,34Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz24Passzpontosság17 %Párharc / megnyert11 / 8Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Pacific FC–Forge

KezdőM · 59 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,75Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Atlético Ottawa–Forge

KezdőM · 77 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,88Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz31Passzpontosság25 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai5–0
Forge–York United

KezdőM · 83 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,64Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz30Passzpontosság26 %Párharc / megnyert15 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Forge–Pacific FC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,70Kulcspassz1Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert12 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Forge–HFX Wanderers FC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz32Passzpontosság28 %Párharc / megnyert15 / 8Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Vancouver FC–Forge

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,59Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz40Passzpontosság36 %Párharc / megnyert14 / 12Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Cavalry FC–Forge

KezdőM · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Forge–Atlético Ottawa

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,12Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz50Passzpontosság46 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Forge–York United

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz68Passzpontosság56 %Párharc / megnyert16 / 9Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Cavalry FC–Forge

Kezdő– perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap137 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap477 perc6 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap747 perc11 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 2,15
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55387210,707,260,706,51
Utolsó 1010747210,366,280,366,14
Utolsó 2011747210,366,280,366,14
Hazai5 meccs
443perc0gól1gólpassz6,85értékelés
Idegenbeli6 meccs
304perc2gól0gólpassz5,71értékelés
Kezdőként11 meccs
747perc2gól1gólpassz6,28értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 06.
  2. 7,12026. 09. 13.
  3. 0,02026. 09. 19.
  4. 6,62026. 09. 27.
  5. 6,42026. 10. 03.
  6. 7,72026. 10. 08.
  7. 6,62026. 10. 12.
  8. 7,92026. 10. 17.
  9. 6,82026. 10. 25.
  10. 7,32026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 137 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
78 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
137 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
297 perc4 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
249,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,24 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.06.90′
  2. K09.13.90′
  3. K09.19.0′
  4. K09.27.90′
  5. K10.03.90′
  6. K10.08.90′
  7. K10.12.83′
  8. K10.17.77′
  9. K10.25.59′
  10. K11.01.78′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
387perc2gól1gólpassz0,70G+GP / 907,26értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
747perc2gól1gólpassz0,36G+GP / 906,28értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc387
Gól2
Gólpassz1
Átlagértékelés7,26

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc22/630,24
Gólpassz / 90 perc23/630,12
Átlagértékelés38/636,28

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.