Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
C. Bobadilla
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

C. Bobadilla

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc49649,6 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,309 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonCerro PortenoDivision Profesional - Clausura · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex35,9/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
8
Kaput talál
4
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
116
Passzpontosság
12,80 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
1,09
Sikeres csel
7
Cselezési siker
31,80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
3
Védőakció / 90
1,81
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
37,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
8
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,54

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
496 perc
Átlagértékelés
6,30
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,532026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Division Profesional - Clausura2026Cerro Porteno · Középpályás
35,9index / 100
Meccs10 Kezdő10 Perc496 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság12,80 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Cerro Porteno–Olimpia

KezdőM · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,89Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,53Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz21Passzpontosság17 %Párharc / megnyert9 / 3Csel / sikeres3 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz14Passzpontosság10 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz18Passzpontosság16 %Párharc / megnyert12 / 1Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Cerro Porteno–2 de Mayo

KezdőM · 25 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz13Passzpontosság11 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Cerro Porteno–Rubio NU

KezdőM · 9 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,38Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz4Passzpontosság4 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,51Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz9Passzpontosság8 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap154 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap413 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap496 perc10 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó10 értékelt meccs · szórás: 1,90
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55388000,006,281,391,62
Utolsó 1010496000,005,671,091,81
Utolsó 2010496000,005,671,091,81
Hazai5 meccs
228perc0gól0gólpassz6,26értékelés
Idegenbeli5 meccs
268perc0gól0gólpassz5,07értékelés
Kezdőként10 meccs
496perc0gól0gólpassz5,67értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 09. 07.
  2. 6,32026. 09. 12.
  3. 6,42026. 09. 19.
  4. 0,02026. 09. 27.
  5. 6,12026. 10. 06.
  6. 6,32026. 10. 11.
  7. 6,42026. 10. 18.
  8. 6,52026. 10. 25.
  9. 5,92026. 11. 01.
  10. 6,22026. 11. 04.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 219 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
154 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
219 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
388 perc5 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,54 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.07.29′
  2. K09.12.45′
  3. K09.19.9′
  4. K09.27.0′
  5. K10.06.25′
  6. K10.11.79′
  7. K10.18.90′
  8. K10.25.65′
  9. K11.01.75′
  10. K11.04.79′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
388perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,28értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
496perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 905,67értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc388
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,28

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc105/1060,00
Gólpassz / 90 perc106/1060,00
Átlagértékelés69/1065,67

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.