Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
N. Molina
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

N. Molina

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés12Lefedett pályára lépés
Játékperc49541,3 perc/meccs
Gól + gólpassz30,55 / 90 perc
Átlagértékelés6,859 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAS RomaSerie A · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex47,3/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
91,70 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
2
Gól / 90
0,18
Gólpassz / 90
0,36
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
318
Passzpontosság
33,60 %
Kulcspassz
15
Kulcspassz / 90
2,73
Sikeres csel
4
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
2,73
Megnyert párharc
16
Párharcsiker
43,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
1
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
495 perc
Átlagértékelés
6,85
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 20.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Serie A2026AS Roma · Védő
47,3index / 100
Meccs8 Kezdő7 Perc299 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,60 Értékelés6,81 Passzpontosság24,90 %
96% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026AS Roma · Védő
49,9index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc196 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,46 Értékelés6,93 Passzpontosság44,40 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Idegenbeli3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–5
Udinese–AS Roma

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz38Passzpontosság27 %Párharc / megnyert7 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–2
AS Roma–Cagliari

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,08Kulcspassz3Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz24Passzpontosság19 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
Napoli–AS Roma

KezdőD · 32 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,24Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz22Passzpontosság18 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
AS Roma–Slovan Bratislava

KezdőM · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz64Passzpontosság50 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
AS Roma–Genoa

KezdőD · 0 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés0Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz0Passzpontosság0 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–4
AS Roma–Real Madrid

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz58Passzpontosság48 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Como–AS Roma

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
AS Roma–Inter

KezdőM · 60 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz36Passzpontosság31 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Fenerbahçe–AS Roma

KezdőD · 16 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,28Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz20Passzpontosság16 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
AS Roma–Atalanta

KezdőD · 36 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,40Kulcspassz5Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság28 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Lecce–AS Roma

Csereként beálltD · 36 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz25Passzpontosság21 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–0
AS Roma–Fiorentina

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap347 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap495 perc12 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 2,87
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55257110,705,582,102,10
Utolsó 1010423120,645,262,132,34
Utolsó 2012495120,555,612,732,73
Hazai6 meccs
321perc1gól2gólpassz5,98értékelés
Idegenbeli6 meccs
174perc0gól0gólpassz5,16értékelés
Kezdőként11 meccs
459perc1gól2gólpassz5,48értékelés
Csereként1 meccs
36perc–gól–gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 10.
  2. 6,92026. 09. 19.
  3. –2026. 10. 11.
  4. 6,32026. 10. 14.
  5. 0,02026. 10. 17.
  6. 8,22026. 10. 20.
  7. 6,22026. 10. 24.
  8. 7,12026. 10. 27.
  9. 6,42026. 10. 31.
  10. 0,02026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 167 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
167 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap8 meccs
347 perc8 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
165,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.10.16′
  2. K09.19.60′
  3. K10.11.–
  4. K10.14.90′
  5. K10.17.0′
  6. K10.20.90′
  7. K10.24.32′
  8. K10.27.45′
  9. K10.31.90′
  10. K11.03.0′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
257perc1gól1gólpassz0,70G+GP / 905,58értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
423perc1gól2gólpassz0,64G+GP / 905,26értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc257
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés5,58

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.