Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Charlie Bussel
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Charlie Bussel

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés3Lefedett pályára lépés
Játékperc14749,0 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,713 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPort ValeEFL Trophy · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex22,8/10084% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 3 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
3 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
54
Passzpontosság
26 %
Kulcspassz
0
Kulcspassz / 90
0
Sikeres csel
1
Cselezési siker
33,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
2
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
1,22
Megnyert párharc
8
Párharcsiker
47,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,61

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
147 perc
Átlagértékelés
6,71
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,982026. 10. 27.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
EFL Trophy2026Port Vale · Középpályás
22,8index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc102 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,58 Passzpontosság29,90 %
84% adatlefedettségStabil forma
EFL Trophy2026Mansfield Town · Középpályás
37,8index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc45 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,97 Passzpontosság9 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

3 helyi sor
Hazai5–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,98Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz38Passzpontosság34 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Port Vale–Mansfield Town

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,97Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Chesterfield–Port Vale

KezdőM · 12 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,18Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság4 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap135 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap147 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó3 értékelt meccs · szórás: 0,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 53147000,006,710,001,22
Utolsó 103147000,006,710,001,22
Utolsó 203147000,006,710,001,22
Hazai1 meccs
90perc0gól0gólpassz6,98értékelés
Idegenbeli2 meccs
57perc0gól0gólpassz6,57értékelés
Kezdőként3 meccs
147perc0gól0gólpassz6,71értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 3 értékelt pályára lépés
  1. 6,22026. 09. 22.
  2. 7,02026. 10. 06.
  3. 7,02026. 10. 27.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 21,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között21,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,61 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K09.22.12′
  2. K10.06.45′
  3. K10.27.90′
Utolsó 5 pályára lépés3 meccses minta
147perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,71értékelés
Utolsó 10 pályára lépés3 meccses minta
147perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,71értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

3 meccses minta
Játékperc147
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,71

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc22/220,00
Gólpassz / 90 perc22/220,00
Átlagértékelés10/226,71

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.