Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Juan García
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Juan García

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc32636,2 perc/meccs
Gól + gólpassz10,28 / 90 perc
Átlagértékelés6,518 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonFortaleza FCPrimera A · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex41,3/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
66,70 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,28
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
5
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
10 %

Passz és kreativitás

Passz
121
Passzpontosság
14,40 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,55
Sikeres csel
3
Cselezési siker
42,90 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
3,04
Megnyert párharc
18
Párharcsiker
58,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,28

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
326 perc
Átlagértékelés
6,51
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 10. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Fortaleza FC · Középpályás
41,3index / 100
Meccs9 Kezdő6 Perc326 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,28 Értékelés6,51 Passzpontosság14,40 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli1–0
Águilas Doradas–Fortaleza FC

Csereként beálltM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz22Passzpontosság16 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól1Gólpassz–Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 2Passz23Passzpontosság21 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Fortaleza FC–Deportivo Cali

Csereként beálltM · 22 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz6Passzpontosság6 %Párharc / megnyert3 / 0Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Internacional de Bogota–Fortaleza FC

Csereként beálltM · 11 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz11Passzpontosság10 %Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Fortaleza FC–Millonarios

KezdőM · 59 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,27Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz17Passzpontosság15 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz18Passzpontosság15 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–4
Fortaleza FC–Junior

KezdőM · 28 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,08Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz12Passzpontosság9 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Jaguares–Fortaleza FC

KezdőM · 25 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Chico–Fortaleza FC

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap103 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap273 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap326 perc9 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott8 értékelt meccs · szórás: 0,32
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55195100,466,610,460,92
Utolsó 109326100,286,510,553,04
Utolsó 209326100,286,510,553,04
Hazai4 meccs
109perc0gól0gólpassz6,22értékelés
Idegenbeli5 meccs
217perc1gól0gólpassz6,69értékelés
Kezdőként6 meccs
248perc1gól0gólpassz6,50értékelés
Csereként3 meccs
78perc0gól0gólpassz6,53értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. 6,32026. 09. 12.
  2. 6,12026. 09. 20.
  3. –2026. 09. 28.
  4. 6,62026. 10. 04.
  5. 6,32026. 10. 09.
  6. 6,72026. 10. 21.
  7. 6,32026. 10. 25.
  8. 7,22026. 10. 30.
  9. 6,62026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot9 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 125 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
103 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
125 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap5 meccs
195 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
326,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,28 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
9 folyamatos pályára lépés
  1. N08.26.–
  2. K09.12.25′
  3. K09.20.28′
  4. K09.28.–
  5. K10.04.78′
  6. K10.09.59′
  7. C10.21.11′
  8. C10.25.22′
  9. K10.30.58′
  10. C11.02.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
195perc1gól0gólpassz0,46G+GP / 906,61értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
326perc1gól0gólpassz0,28G+GP / 906,51értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc195
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,61

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc36/1840,28
Gólpassz / 90 perc182/1840,00
Átlagértékelés110/1846,51

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.