Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
P. Stronati
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

P. Stronati

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc63078,8 perc/meccs
Gól + gólpassz10,14 / 90 perc
Átlagértékelés7,157 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonÚjpestNB I · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex49,4/10096% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,14
Gólpassz / 90
0
Lövés
9
Kaput talál
3
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
446
Passzpontosság
59,70 %
Kulcspassz
4
Kulcspassz / 90
0,57
Sikeres csel
1
Cselezési siker
25 %

Védekezés és párharc

Szerelés
1
Labdaszerzés
11
Védőakció / 90
1,71
Megnyert párharc
36
Párharcsiker
60 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
630 perc
Átlagértékelés
7,15
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,822026. 10. 17.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
NB I2026Újpest · Védő
49,4index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc630 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,14 Értékelés7,15 Passzpontosság59,70 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai2–1
Újpest–Nyíregyháza

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,45Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz53Passzpontosság45 %Párharc / megnyert12 / 8Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Győri ETO FC–Újpest

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,68Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz62Passzpontosság53 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Újpest–Puskás Akadémia

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,82Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 0Passz78Passzpontosság73 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Budapest Honvéd–Újpest

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,21Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz78Passzpontosság73 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Újpest–Zalaegerszegi TE

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,01Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz81Passzpontosság74 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Ferencvárosi TC–Újpest

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz36Passzpontosság27 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Újpest–Vasas

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–0
Paks–Újpest

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz58Passzpontosság45 %Párharc / megnyert13 / 8Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc4 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap630 perc8 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,46
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,007,030,801,40
Utolsó 108630100,147,150,571,71
Utolsó 208630100,147,150,571,71
Hazai4 meccs
270perc0gól0gólpassz7,09értékelés
Idegenbeli4 meccs
360perc1gól0gólpassz7,20értékelés
Kezdőként8 meccs
630perc1gól0gólpassz7,15értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 7,72026. 08. 21.
  2. –2026. 08. 29.
  3. 7,22026. 09. 06.
  4. 7,02026. 09. 20.
  5. 7,22026. 10. 11.
  6. 7,82026. 10. 17.
  7. 6,72026. 10. 24.
  8. 6,52026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
630,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.21.90′
  2. K08.29.–
  3. K09.06.90′
  4. K09.20.90′
  5. K10.11.90′
  6. K10.17.90′
  7. K10.24.90′
  8. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 907,03értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
630perc1gól0gólpassz0,14G+GP / 907,15értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés7,03

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc13/800,14
Gólpassz / 90 perc40/800,00
Átlagértékelés4/807,15

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.