Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
T. Cojic
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

T. Cojic

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc30730,7 perc/meccs
Gól + gólpassz20,59 / 90 perc
Átlagértékelés6,847 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonIMT Novi BeogradSuper Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex54,7/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
7 meccs
Csereként beállt
3 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
70 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,29
Gólpassz / 90
0,29
Lövés
9
Kaput talál
3
Lövés pontossága
33,30 %
Gólkonverzió
11,10 %

Passz és kreativitás

Passz
92
Passzpontosság
13,80 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,47
Sikeres csel
2
Cselezési siker
100 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
0
Védőakció / 90
2,05
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
45,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
307 perc
Átlagértékelés
6,84
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,742026. 09. 07.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Super Liga2026IMT Novi Beograd · Középpályás
54,7index / 100
Meccs10 Kezdő7 Perc307 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,59 Értékelés6,84 Passzpontosság13,80 %
100% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,36Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság8 %Párharc / megnyert6 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
IMT Novi Beograd–Železničar Pančevo

Csereként beálltM · 13 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz4Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz19Passzpontosság12 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,77Kulcspassz0Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz29Passzpontosság22 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7,74Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 1Passz20Passzpontosság14 %Párharc / megnyert1 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
IMT Novi Beograd–Mladost Lucani

Csereként beálltM · 15 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Radnicki 1923–IMT Novi Beograd

Csereként beálltM · 24 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz5Passzpontosság4 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap30 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap43 perc4 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap307 perc10 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,45
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55133000,006,492,030,68
Utolsó 1010307110,596,841,472,05
Utolsó 2010307110,596,841,472,05
Hazai6 meccs
148perc0gól1gólpassz6,69értékelés
Idegenbeli4 meccs
159perc1gól0gólpassz7,05értékelés
Kezdőként7 meccs
255perc1gól0gólpassz6,89értékelés
Csereként3 meccs
52perc0gól1gólpassz6,77értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,72026. 08. 22.
  3. 7,22026. 08. 30.
  4. 7,72026. 09. 07.
  5. 6,82026. 09. 13.
  6. 6,72026. 09. 19.
  7. –2026. 10. 10.
  8. –2026. 10. 18.
  9. 6,42026. 10. 23.
  10. 6,42026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 30 perc 14 nap alatt · legutóbb 8,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
30 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
30 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
43 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
153,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. C08.22.24′
  3. C08.30.15′
  4. K09.07.45′
  5. K09.13.90′
  6. K09.19.90′
  7. K10.10.–
  8. K10.18.–
  9. C10.23.13′
  10. K11.01.30′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
133perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,49értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
307perc1gól1gólpassz0,59G+GP / 906,84értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc133
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,49

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc5/1120,71
Gólpassz / 90 perc5/1120,71
Átlagértékelés22/1126,88

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.