Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Luciano Pons
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Luciano Pons

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc86578,6 perc/meccs
Gól + gólpassz90,94 / 90 perc
Átlagértékelés7,2710 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonBucaramangaPrimera A · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex76,1/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
6
Gólpassz
3
Gól / 90
0,62
Gólpassz / 90
0,31
Lövés
25
Kaput talál
10
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
24 %

Passz és kreativitás

Passz
161
Passzpontosság
13,40 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
0,94
Sikeres csel
0
Cselezési siker
0 %

Védekezés és párharc

Szerelés
5
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
0,94
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
44,80 %
Kiharcolt szabálytalanság
13
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,21

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
865 perc
Átlagértékelés
7,27
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,582026. 09. 18.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat3egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat5egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Primera A2026Bucaramanga · Támadó
76,1index / 100
Meccs11 Kezdő11 Perc865 Gól6 Gólpassz3 G+GP / 900,94 Értékelés7,27 Passzpontosság13,40 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai1–1
Gól1Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz9Passzpontosság9 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól1Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál6 / 1Passz13Passzpontosság9 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Santa Fe–Bucaramanga

KezdőF · 89 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz17Passzpontosság13 %Párharc / megnyert2 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Chico–Bucaramanga

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,20Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz19Passzpontosság12 %Párharc / megnyert5 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,42Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz18Passzpontosság10 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Bucaramanga–Junior

KezdőF · 84 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,06Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz24Passzpontosság20 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Once Caldas–Bucaramanga

KezdőF · 84 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés7,27Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz11Passzpontosság9 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól1Gólpassz0Értékelés8,10Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz25Passzpontosság18 %Párharc / megnyert7 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Gól1Gólpassz1Értékelés8,58Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz16Passzpontosság14 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól1Gólpassz0Értékelés7,85Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz9Passzpontosság9 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap175 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap524 perc7 pályára lépés · 5 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap865 perc11 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó9 értékelt meccs · szórás: 0,71
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55354300,766,850,511,02
Utolsó 1010784530,927,201,030,92
Utolsó 2011865630,947,270,940,94
Hazai7 meccs
521perc4gól2gólpassz7,34értékelés
Idegenbeli4 meccs
344perc2gól1gólpassz7,15értékelés
Kezdőként11 meccs
865perc6gól3gólpassz7,27értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 8,62026. 09. 18.
  2. 8,12026. 09. 20.
  3. 7,32026. 09. 26.
  4. 7,12026. 10. 05.
  5. 6,42026. 10. 14.
  6. –2026. 10. 18.
  7. 6,22026. 10. 24.
  8. 7,32026. 10. 27.
  9. 6,92026. 10. 31.
  10. 7,02026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés4 pályára lépés · 354 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
175 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
14 nap4 meccs
354 perc4 kezdés · 3 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
440 perc6 kezdés · 3 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
96,1 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,21 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.18.86′
  2. K09.20.90′
  3. K09.26.84′
  4. K10.05.84′
  5. K10.14.86′
  6. K10.18.–
  7. K10.24.90′
  8. K10.27.89′
  9. K10.31.90′
  10. K11.03.85′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
354perc3gól0gólpassz0,76G+GP / 906,85értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
784perc5gól3gólpassz0,92G+GP / 907,20értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc354
Gól3
Gólpassz0
Átlagértékelés6,85

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc23/990,58
Gólpassz / 90 perc14/990,35
Átlagértékelés2/997,31

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.