Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonShelbournePremier Division · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex62,1/10098% adatlefedettség
FormaJavuló formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók
Mit csinál a pályán?
A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.
◷
Játékidő és szerep
Kezdőként
10 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
5 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés
◎
Támadójáték
Gól
2
Gólpassz
4
Gól / 90
0,26
Gólpassz / 90
0,52
Lövés
21
Kaput talál
5
Lövés pontossága
23,80 %
Gólkonverzió
9,50 %
↗
Passz és kreativitás
Passz
234
Passzpontosság
25,60 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
1,56
Sikeres csel
3
Cselezési siker
23,10 %
◇
Védekezés és párharc
Szerelés
9
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
1,69
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
50 %
Kiharcolt szabálytalanság
7
Elkövetett szabálytalanság
3
!
Fegyelem
Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,26
▣
Kapusteljesítmény
Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
693 perc
Átlagértékelés
6,85
Személyes csúcsok
Kiemelkedő lefedett teljesítmények
Legjobb értékelés9,702026. 10. 09.Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen31 gól · 2 gólpasszLeghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccsLeghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.
7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés30 nap346 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés90 nap693 perc10 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelésFormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 1,14
Időablak
Meccs
Perc
Gól
Gólpassz
G+GP / 90
Értékelés
Kulcspassz / 90
Védőakció / 90
Utolsó 5
5
346
2
3
1,30
7,44
1,82
1,82
Utolsó 10
10
693
2
4
0,78
6,85
1,56
1,69
Utolsó 20
10
693
2
4
0,78
6,85
1,56
1,69
Hazai4 meccs
256perc1gól2gólpassz7,42értékelés
Idegenbeli6 meccs
437perc1gól2gólpassz6,52értékelés
Kezdőként10 meccs
693perc2gól4gólpassz6,85értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
–2026. 08. 13.
6,32026. 08. 28.
6,42026. 09. 04.
6,12026. 09. 11.
6,22026. 09. 18.
–2026. 09. 25.
9,72026. 10. 09.
7,42026. 10. 16.
6,32026. 10. 23.
6,42026. 10. 30.
A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.
V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360
Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség
0 új API-kérés
A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.
Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenőSzolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.
V9 · Játékosforma
Legutóbbi teljesítmény
5 meccses minta
Játékperc346Gól2Gólpassz3Átlagértékelés7,44
Helyezés az azonos posztú mintában
Gól / 90 perc33/740,00
Gólpassz / 90 perc13/740,26
Átlagértékelés48/746,27
A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.