Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Duffy
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Duffy

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc43486,8 perc/meccs
Gól + gólpassz51,04 / 90 perc
Átlagértékelés7,555 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDerry CityPremier Division · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex77,9/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
5 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
4 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
3
Gólpassz
2
Gól / 90
0,62
Gólpassz / 90
0,41
Lövés
21
Kaput talál
10
Lövés pontossága
47,60 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
213
Passzpontosság
34,40 %
Kulcspassz
17
Kulcspassz / 90
3,53
Sikeres csel
7
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
6
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,45
Megnyert párharc
24
Párharcsiker
48 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
434 perc
Átlagértékelés
7,55
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 23.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen31 gól · 2 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat2egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat2egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Premier Division2026Derry City · Támadó
77,9index / 100
Meccs5 Kezdő5 Perc434 Gól3 Gólpassz2 G+GP / 901,04 Értékelés7,55 Passzpontosság34,40 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

5 helyi sor
Hazai2–1
Derry City–Dundalk

KezdőF · 74 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz31Passzpontosság23 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,80Kulcspassz5Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál8 / 3Passz46Passzpontosság40 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Derry City–Galway United

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,57Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz44Passzpontosság37 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Shelbourne–Derry City

KezdőF · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz51Passzpontosság39 %Párharc / megnyert15 / 10Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–3
Derry City–Shamrock Rovers

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól1Gólpassz2Értékelés8Kulcspassz6Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz41Passzpontosság28 %Párharc / megnyert17 / 7Csel / sikeres6 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap164 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap164 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap434 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó5 értékelt meccs · szórás: 0,72
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55434321,047,553,531,45
Utolsó 105434321,047,553,531,45
Utolsó 205434321,047,553,531,45
Hazai3 meccs
254perc2gól2gólpassz7,59értékelés
Idegenbeli2 meccs
180perc1gól0gólpassz7,50értékelés
Kezdőként5 meccs
434perc3gól2gólpassz7,55értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. 8,02026. 08. 30.
  2. 8,22026. 09. 11.
  3. 6,62026. 09. 18.
  4. 6,82026. 10. 16.
  5. 8,22026. 10. 23.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot5 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 74 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
74 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap2 meccs
164 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
86,8 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
5 folyamatos pályára lépés
  1. K08.30.90′
  2. K09.11.90′
  3. K09.18.90′
  4. K10.16.90′
  5. K10.23.74′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
434perc3gól2gólpassz1,04G+GP / 907,55értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
434perc3gól2gólpassz1,04G+GP / 907,55értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc434
Gól3
Gólpassz2
Átlagértékelés7,55

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc12/340,52
Gólpassz / 90 perc15/340,00
Átlagértékelés1/347,44

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.