Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
T. Clarke
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

T. Clarke

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc32654,3 perc/meccs
Gól + gólpassz10,28 / 90 perc
Átlagértékelés6,466 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonDundalkPremier Division · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex41,4/10092% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,28
Lövés
12
Kaput talál
5
Lövés pontossága
41,70 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
80
Passzpontosság
12,40 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
1,38
Sikeres csel
9
Cselezési siker
64,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
4
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,38
Megnyert párharc
21
Párharcsiker
60 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,28

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
326 perc
Átlagértékelés
6,46
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,862026. 10. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Premier Division2026Dundalk · Középpályás
41,4index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc326 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,28 Értékelés6,46 Passzpontosság12,40 %
92% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

6 helyi sor
Hazai3–1
Dundalk–Shamrock Rovers

KezdőM · 49 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,86Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres5 / 4Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Derry City–Dundalk

KezdőM · 69 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,86Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert8 / 3Csel / sikeres4 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Sligo Rovers–Dundalk

KezdőM · 63 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,72Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz31Passzpontosság22 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Dundalk–Bohemians

KezdőM · 73 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Dundalk–Shelbourne

KezdőM · 27 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,44Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz4Passzpontosság1 %Párharc / megnyert1 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Drogheda United–Dundalk

KezdőM · 45 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap49 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap254 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap326 perc6 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásKiegyensúlyozott6 értékelt meccs · szórás: 0,31
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55281010,326,461,281,28
Utolsó 106326010,286,461,381,38
Utolsó 206326010,286,461,381,38
Hazai3 meccs
149perc0gól1gólpassz6,57értékelés
Idegenbeli3 meccs
177perc0gól0gólpassz6,36értékelés
Kezdőként6 meccs
326perc0gól1gólpassz6,46értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. 6,52026. 08. 28.
  2. 6,42026. 09. 18.
  3. 6,42026. 10. 02.
  4. 6,72026. 10. 17.
  5. 5,92026. 10. 23.
  6. 6,92026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 49 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
49 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
181 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
326,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,28 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
6 folyamatos pályára lépés
  1. K08.28.45′
  2. K09.18.27′
  3. K10.02.73′
  4. K10.17.63′
  5. K10.23.69′
  6. K10.30.49′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
281perc0gól1gólpassz0,32G+GP / 906,46értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
326perc0gól1gólpassz0,28G+GP / 906,46értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc281
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,46

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc34/740,00
Gólpassz / 90 perc12/740,28
Átlagértékelés35/746,46

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.