Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
K. Twardek
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

K. Twardek

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc63178,9 perc/meccs
Gól + gólpassz10,14 / 90 perc
Átlagértékelés6,358 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonGalway UnitedPremier Division · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex35,9/10096% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
3 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,14
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
3
Lövés pontossága
42,90 %
Gólkonverzió
14,30 %

Passz és kreativitás

Passz
108
Passzpontosság
8,40 %
Kulcspassz
5
Kulcspassz / 90
0,71
Sikeres csel
4
Cselezési siker
30,80 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
2,42
Megnyert párharc
33
Párharcsiker
34,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
8

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,14

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
631 perc
Átlagértékelés
6,35
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,982026. 09. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Premier Division2026Galway United · Támadó
35,9index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc631 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,14 Értékelés6,35 Passzpontosság8,40 %
96% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,73Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz25Passzpontosság14 %Párharc / megnyert18 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz0Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz14Passzpontosság7 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
Waterford–Galway United

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,67Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz11Passzpontosság4 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,48Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz6Passzpontosság3 %Párharc / megnyert13 / 5Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Galway United–Shelbourne

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz21Passzpontosság10 %Párharc / megnyert15 / 6Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Derry City–Galway United

KezdőF · 71 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,25Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz7Passzpontosság3 %Párharc / megnyert10 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Galway United–Bohemians

KezdőF · 87 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,98Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert14 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Galway United–Shelbourne

KezdőF · 78 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés5,90Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert13 / 2Csel / sikeres4 / –Lap1 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap305 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap631 perc8 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,69
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55395000,006,140,463,19
Utolsó 108631100,146,350,712,42
Utolsó 208631100,146,350,712,42
Hazai5 meccs
425perc1gól0gólpassz6,64értékelés
Idegenbeli3 meccs
206perc0gól0gólpassz5,88értékelés
Kezdőként8 meccs
631perc1gól0gólpassz6,35értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. 5,92026. 08. 28.
  2. 8,02026. 09. 11.
  3. 6,32026. 09. 18.
  4. 6,32026. 09. 25.
  5. 6,52026. 10. 16.
  6. 5,72026. 10. 19.
  7. 6,52026. 10. 23.
  8. 5,72026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 7,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között7,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
305 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
631,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,14 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.28.78′
  2. K09.11.87′
  3. K09.18.71′
  4. K09.25.90′
  5. K10.16.90′
  6. K10.19.45′
  7. K10.23.80′
  8. K10.30.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
395perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,14értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
631perc1gól0gólpassz0,14G+GP / 906,35értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc395
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,14

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc22/340,22
Gólpassz / 90 perc19/340,00
Átlagértékelés18/346,59

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.