Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
L. de la Cruz
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

L. de la Cruz

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés7Lefedett pályára lépés
Játékperc12718,1 perc/meccs
Gól + gólpassz10,71 / 90 perc
Átlagértékelés6,545 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonSportivo TrinidenseDivision Profesional - Clausura · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex50,8/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
6 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
0 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
85,70 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
1
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,71
Lövés
1
Kaput talál
0
Lövés pontossága
0 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
77
Passzpontosság
17,70 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,42
Sikeres csel
2
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
6,38
Megnyert párharc
17
Párharcsiker
65,40 %
Kiharcolt szabálytalanság
5
Elkövetett szabálytalanság
3

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
127 perc
Átlagértékelés
6,54
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés6,952026. 10. 19.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Division Profesional - Clausura2026Sportivo Trinidense · Védő
50,8index / 100
Meccs7 Kezdő6 Perc127 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,71 Értékelés6,54 Passzpontosság17,70 %
94% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Idegenbeli0–0
2 de Mayo–Sportivo Trinidense

Csereként beálltD · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,89Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz21Passzpontosság15 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–4
Gól0Gólpassz1Értékelés6,06Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz35Passzpontosság27 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,69Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,95Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz8Passzpontosság3 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,13Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz3Passzpontosság2 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap127 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap127 perc7 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,38
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55127010,716,541,426,38
Utolsó 107127010,716,541,426,38
Utolsó 207127010,716,541,426,38
Hazai5 meccs
61perc0gól1gólpassz6,38értékelés
Idegenbeli2 meccs
66perc0gól0gólpassz6,79értékelés
Kezdőként6 meccs
82perc0gól1gólpassz6,46értékelés
Csereként1 meccs
45perc0gól0gólpassz6,89értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 7 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 15.
  2. –2026. 08. 29.
  3. 6,12026. 10. 05.
  4. 7,02026. 10. 19.
  5. 6,72026. 10. 24.
  6. 6,12026. 10. 30.
  7. 6,92026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 111 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
90 perc1 kezdés · 1 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
111 perc2 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
121 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
127,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
7 folyamatos pályára lépés
  1. K08.15.–
  2. K08.29.–
  3. K10.05.6′
  4. K10.19.10′
  5. K10.24.21′
  6. K10.30.45′
  7. C11.03.45′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
127perc0gól1gólpassz0,71G+GP / 906,54értékelés
Utolsó 10 pályára lépés7 meccses minta
127perc0gól1gólpassz0,71G+GP / 906,54értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc127
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,54

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc35/950,00
Gólpassz / 90 perc1/950,71
Átlagértékelés25/956,54

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.