Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Krainz
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Krainz

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés5Lefedett pályára lépés
Játékperc14829,6 perc/meccs
Gól + gólpassz21,22 / 90 perc
Átlagértékelés6,834 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonIraklis 1908Super League 1 · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex56,6/10090% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
3 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
60 %
Nem lépett pályára
4 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,61
Gólpassz / 90
0,61
Lövés
2
Kaput talál
1
Lövés pontossága
50 %
Gólkonverzió
50 %

Passz és kreativitás

Passz
56
Passzpontosság
22,10 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
1,22
Sikeres csel
1
Cselezési siker
50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
4
Védőakció / 90
7,30
Megnyert párharc
14
Párharcsiker
60,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
4

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,61

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
148 perc
Átlagértékelés
6,83
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,902026. 10. 11.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen21 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Super League 12026Iraklis 1908 · Középpályás
56,6index / 100
Meccs5 Kezdő3 Perc148 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 901,22 Értékelés6,83 Passzpontosság22,10 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

9 helyi sor
Idegenbeli1–1
Kalamata–Iraklis 1908

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz0Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz36Passzpontosság32 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–3
Iraklis 1908–Kifisia

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
PAOK–Iraklis 1908

KezdőM · 18 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,83Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert2 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Iraklis 1908–Levadiakos

Csereként beálltM · 27 perc

Gól1Gólpassz1Értékelés7,90Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz8Passzpontosság5 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Aris Thessalonikis–Iraklis 1908

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Iraklis 1908–Atromitos

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–2
Asteras Tripolis–Iraklis 1908

Csereként beálltM · 13 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz7Passzpontosság4 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Volos NFC–Iraklis 1908

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–0
AEK Athens FC–Iraklis 1908

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap135 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap148 perc5 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó4 értékelt meccs · szórás: 0,74
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55148111,226,831,227,30
Utolsó 105148111,226,831,227,30
Utolsó 205148111,226,831,227,30
Hazai1 meccs
27perc1gól1gólpassz7,90értékelés
Idegenbeli4 meccs
121perc0gól0gólpassz6,48értékelés
Kezdőként3 meccs
108perc0gól0gólpassz6,37értékelés
Csereként2 meccs
40perc1gól1gólpassz7,30értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 5 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 22.
  2. 6,72026. 09. 07.
  3. 7,92026. 10. 11.
  4. 5,82026. 10. 18.
  5. 6,92026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-02.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 15,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között15,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
135 perc2 kezdés · 2 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
74,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,61 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K08.22.–
  2. N08.29.–
  3. C09.07.13′
  4. N09.12.–
  5. N09.19.–
  6. C10.11.27′
  7. K10.18.18′
  8. N10.24.–
  9. K11.02.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
148perc1gól1gólpassz1,22G+GP / 906,83értékelés
Utolsó 10 pályára lépés5 meccses minta
148perc1gól1gólpassz1,22G+GP / 906,83értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc135
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés6,88

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc7/910,61
Gólpassz / 90 perc5/910,61
Átlagértékelés16/916,83

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.