Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
A. Andrade
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

A. Andrade

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés14Lefedett pályára lépés
Játékperc84060,0 perc/meccs
Gól + gólpassz10,11 / 90 perc
Átlagértékelés6,709 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLask LinzBajnokok Ligája · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex36,6/10092% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
14 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
9 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
0
Gól / 90
0,11
Gólpassz / 90
0
Lövés
20
Kaput talál
3
Lövés pontossága
15 %
Gólkonverzió
5 %

Passz és kreativitás

Passz
557
Passzpontosság
57,60 %
Kulcspassz
7
Kulcspassz / 90
0,75
Sikeres csel
7
Cselezési siker
58,30 %

Védekezés és párharc

Szerelés
17
Labdaszerzés
10
Védőakció / 90
2,89
Megnyert párharc
44
Párharcsiker
48,90 %
Kiharcolt szabálytalanság
4
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,11

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
840 perc
Átlagértékelés
6,70
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,922026. 09. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Bajnokok Ligája2026Lask Linz · Védő
36,6index / 100
Meccs6 Kezdő6 Perc480 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,23 Passzpontosság47 %
92% adatlefedettségStabil forma
Bundesliga2026Lask Linz · Védő
52,9index / 100
Meccs8 Kezdő8 Perc360 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,25 Értékelés7,29 Passzpontosság67 %
96% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

15 helyi sor
Hazai4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz69Passzpontosság54 %Párharc / megnyert7 / 6Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Lask Linz–WSG Wattens

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz86Passzpontosság76 %Párharc / megnyert14 / 5Csel / sikeres5 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–3
Sporting CP–Lask Linz

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,33Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz32Passzpontosság27 %Párharc / megnyert9 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Austria Lustenau–Lask Linz

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–6
Lask Linz–Liverpool

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,21Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz23Passzpontosság19 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Lask Linz–Rapid Vienna

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–3
TSV Hartberg–Lask Linz

KezdőD · 90 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,72Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz62Passzpontosság53 %Párharc / megnyert7 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Sturm Graz–Lask Linz

KezdőD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz–Szerelés3Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / –Passz54Passzpontosság41 %Párharc / megnyert14 / 7Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
AEK Athens FC–Lask Linz

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,21Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz57Passzpontosság37 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés7,92Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 0Passz93Passzpontosság83 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–0
Lask Linz–SCR Altach

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–1
Lask Linz–Celtic

KezdőD · 120 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / –Passz81Passzpontosság64 %Párharc / megnyert13 / 4Csel / sikeres2 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Celtic–Lask Linz

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–1
Lask Linz–Ried

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap360 perc6 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap840 perc14 pályára lépés · 9 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 0,94
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55360000,006,341,002,75
Utolsó 1010720100,136,600,752,75
Utolsó 2014840100,116,700,752,89
Hazai8 meccs
390perc0gól0gólpassz6,63értékelés
Idegenbeli6 meccs
450perc1gól0gólpassz6,76értékelés
Kezdőként14 meccs
840perc1gól0gólpassz6,70értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,92026. 09. 01.
  2. 5,22026. 09. 08.
  3. 6,62026. 09. 13.
  4. 7,72026. 09. 20.
  5. –2026. 10. 11.
  6. 5,22026. 10. 14.
  7. 6,32026. 10. 21.
  8. –2026. 10. 25.
  9. 6,92026. 10. 31.
  10. 6,92026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot4 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
180 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
360 perc6 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
840,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,11 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
4 folyamatos pályára lépés
  1. K09.08.90′
  2. K09.13.90′
  3. K09.20.90′
  4. K10.11.–
  5. K10.14.90′
  6. N10.17.–
  7. K10.21.90′
  8. K10.25.–
  9. K10.31.90′
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
360perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,34értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
720perc1gól0gólpassz0,13G+GP / 906,60értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,71

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc64/1740,00
Gólpassz / 90 perc61/1740,00
Átlagértékelés109/1746,23

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.