Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Spasić
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Spasić

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc34443,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,52 / 90 perc
Átlagértékelés6,795 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRadnik SurdulicaSuper Liga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex48,3/10088% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,52
Lövés
11
Kaput talál
3
Lövés pontossága
27,30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
88
Passzpontosság
15,40 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
2,35
Sikeres csel
4
Cselezési siker
66,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
8
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
2,35
Megnyert párharc
26
Párharcsiker
54,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
2
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,26

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
344 perc
Átlagértékelés
6,79
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 08. 29.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Super Liga2026Radnik Surdulica · Középpályás
48,3index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc179 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,50 Értékelés6,72 Passzpontosság17,50 %
88% adatlefedettségStabil forma
Super Liga2026Radnicki NIS · Középpályás
61,4index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc165 Gól0 Gólpassz1 G+GP / 900,55 Értékelés6,90 Passzpontosság12,30 %
88% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Idegenbeli0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,37Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz31Passzpontosság24 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,49Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz11Passzpontosság7 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai4–4
Gól0Gólpassz1Értékelés7,30Kulcspassz2Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz10Passzpontosság9 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Radnicki NIS–OFK Beograd

KezdőM · 75 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert14 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Gól–Gólpassz1Értékelés7,50Kulcspassz3Szerelés6Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / –Passz24Passzpontosság15 %Párharc / megnyert17 / 12Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–0
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap89 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap151 perc3 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap344 perc8 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,50
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55254010,356,622,131,06
Utolsó 108344020,526,792,352,35
Utolsó 208344020,526,792,352,35
Hazai3 meccs
193perc0gól2gólpassz7,03értékelés
Idegenbeli5 meccs
151perc0gól0gólpassz6,43értékelés
Kezdőként8 meccs
344perc0gól2gólpassz6,79értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 7,52026. 08. 29.
  3. –2026. 09. 05.
  4. 6,32026. 09. 13.
  5. 7,32026. 09. 19.
  6. –2026. 10. 10.
  7. 6,52026. 10. 23.
  8. 6,42026. 11. 02.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 151 perc 14 nap alatt · legutóbb 10,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között10,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
89 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
151 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
151 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
172,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,26 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.29.90′
  3. K09.05.–
  4. K09.13.75′
  5. K09.19.28′
  6. K10.10.–
  7. K10.23.62′
  8. K11.02.89′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
254perc0gól1gólpassz0,35G+GP / 906,62értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
344perc0gól2gólpassz0,52G+GP / 906,79értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc254
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,62

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc67/1120,00
Gólpassz / 90 perc26/1120,28
Átlagértékelés36/1126,67

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.