Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
R. Ranftl
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

R. Ranftl

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés11Lefedett pályára lépés
Játékperc78571,4 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,869 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAustria ViennaBundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex49,5/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
8 meccs
Csapatkapitány
2 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
5
Kaput talál
2
Lövés pontossága
40 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
391
Passzpontosság
35,60 %
Kulcspassz
6
Kulcspassz / 90
0,69
Sikeres csel
5
Cselezési siker
35,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
27
Labdaszerzés
10
Védőakció / 90
4,24
Megnyert párharc
58
Párharcsiker
54,70 %
Kiharcolt szabálytalanság
18
Elkövetett szabálytalanság
6

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,11

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
785 perc
Átlagértékelés
6,86
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,502026. 10. 10.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Austria Vienna · Középpályás
49,5index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc630 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,82 Passzpontosság37,60 %
98% adatlefedettségStabil forma
Konferencia-liga2026Austria Vienna · Középpályás
39,4index / 100
Meccs2 Kezdő2 Perc155 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés7 Passzpontosság25,60 %
74% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

11 helyi sor
Hazai0–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–1
SCR Altach–Austria Vienna

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli3–2
Ried–Austria Vienna

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz61Passzpontosság49 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Austria Vienna–Sturm Graz

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,50Kulcspassz1Szerelés10Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz38Passzpontosság28 %Párharc / megnyert23 / 18Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Grazer AK–Austria Vienna

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz35Passzpontosság20 %Párharc / megnyert15 / 7Csel / sikeres4 / –Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés7,43Kulcspassz2Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz53Passzpontosság38 %Párharc / megnyert14 / 9Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,31Kulcspassz2Szerelés5Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz59Passzpontosság49 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli4–1
Red Bull Salzburg–Austria Vienna

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7Kulcspassz–Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz40Passzpontosság34 %Párharc / megnyert12 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–0
Austria Vienna–SC Braga

KezdőM · 65 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés7,30Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz25Passzpontosság17 %Párharc / megnyert4 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
SC Braga–Austria Vienna

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz40Passzpontosság31 %Párharc / megnyert10 / 4Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
TSV Hartberg–Austria Vienna

Kezdő · csapatkapitányD · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz40Passzpontosság31 %Párharc / megnyert10 / 2Csel / sikeres3 / –Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap– perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap180 perc4 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap785 perc11 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,46
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55270000,006,770,335,00
Utolsó 1010695000,006,880,784,40
Utolsó 2011785000,006,860,694,24
Hazai5 meccs
335perc0gól0gólpassz7,14értékelés
Idegenbeli6 meccs
450perc0gól0gólpassz6,64értékelés
Kezdőként11 meccs
785perc0gól0gólpassz6,86értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 6,72026. 08. 20.
  2. 7,32026. 08. 27.
  3. 7,02026. 08. 30.
  4. 6,32026. 09. 02.
  5. 7,42026. 09. 13.
  6. 6,52026. 09. 19.
  7. 7,52026. 10. 10.
  8. 6,32026. 10. 17.
  9. –2026. 10. 23.
  10. –2026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésNincs elég adatA 14 napos ablakban nincs lefedett játékperc.
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között8,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
–1 kezdés · – gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
180 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,11 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.20.90′
  2. K08.27.65′
  3. K08.30.90′
  4. K09.02.90′
  5. K09.13.90′
  6. K09.19.90′
  7. K10.10.90′
  8. K10.17.90′
  9. K10.23.–
  10. K11.01.–
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
270perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,77értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
695perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,88értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc270
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,77

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc42/920,00
Gólpassz / 90 perc52/920,00
Átlagértékelés29/926,77

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.