Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
S. Kalajdzic
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

S. Kalajdzic

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc44934,5 perc/meccs
Gól + gólpassz30,60 / 90 perc
Átlagértékelés6,8911 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonAustriaNemzetek Ligája · 2026
PosztTámadóF
Teljesítményindex61,9/10088% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
11 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
84,60 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
1
Gól / 90
0,40
Gólpassz / 90
0,20
Lövés
16
Kaput talál
9
Lövés pontossága
56,30 %
Gólkonverzió
12,50 %

Passz és kreativitás

Passz
138
Passzpontosság
10,40 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
2,20
Sikeres csel
6
Cselezési siker
54,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
1
Védőakció / 90
1,60
Megnyert párharc
47
Párharcsiker
54 %
Kiharcolt szabálytalanság
10
Elkövetett szabálytalanság
9

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,40

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
449 perc
Átlagértékelés
6,89
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,782026. 10. 21.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
Nemzetek Ligája2026Austria · Támadó
61,9index / 100
Meccs4 Kezdő3 Perc204 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,88 Értékelés7,01 Passzpontosság9,30 %
88% adatlefedettségStabil forma
Bajnokok Ligája2026Lask Linz · Támadó
51,4index / 100
Meccs4 Kezdő4 Perc145 Gól1 Gólpassz0 G+GP / 900,62 Értékelés6,86 Passzpontosság11,10 %
88% adatlefedettségStabil forma
Bundesliga2026Lask Linz · Támadó
35,6index / 100
Meccs5 Kezdő4 Perc100 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,77 Passzpontosság11,10 %
90% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,89Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál5 / 2Passz8Passzpontosság6 %Párharc / megnyert5 / 3Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság7 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres1 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Sporting CP–Lask Linz

KezdőF · 83 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,78Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz21Passzpontosság18 %Párharc / megnyert11 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–4
Austria Lustenau–Lask Linz

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai3–6
Lask Linz–Liverpool

KezdőF · 19 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,63Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz5Passzpontosság3 %Párharc / megnyert0 / 0Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Lask Linz–Rapid Vienna

KezdőF · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Kosovo–Austria

Csereként beálltF · 28 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz9Passzpontosság4 %Párharc / megnyert9 / 6Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Rep. Of Ireland–Austria

KezdőF · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,83Kulcspassz5Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz18Passzpontosság13 %Párharc / megnyert21 / 6Csel / sikeres4 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Austria–Kosovo

KezdőF · 32 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,55Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz12Passzpontosság7 %Párharc / megnyert16 / 8Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–1
Austria–Israel

KezdőF · 54 perc

Gól1Gólpassz0Értékelés7,76Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 3Passz13Passzpontosság10 %Párharc / megnyert5 / 4Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–3
TSV Hartberg–Lask Linz

KezdőF · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz19Passzpontosság15 %Párharc / megnyert5 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Sturm Graz–Lask Linz

Csereként beálltF · 30 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz15Passzpontosság9 %Párharc / megnyert6 / 5Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
AEK Athens FC–Lask Linz

KezdőF · 16 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,12Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz8Passzpontosság3 %Párharc / megnyert3 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap27 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap154 perc6 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap449 perc13 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,52
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55154100,586,881,171,75
Utolsó 1010358210,756,942,261,51
Utolsó 2013449210,606,892,201,60
Hazai6 meccs
157perc1gól0gólpassz6,81értékelés
Idegenbeli7 meccs
292perc1gól1gólpassz6,95értékelés
Kezdőként11 meccs
391perc2gól0gólpassz6,89értékelés
Csereként2 meccs
58perc–gól1gólpassz6,90értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 7,82026. 09. 24.
  2. 6,62026. 09. 27.
  3. 6,82026. 10. 01.
  4. 6,92026. 10. 04.
  5. –2026. 10. 11.
  6. 6,62026. 10. 14.
  7. –2026. 10. 17.
  8. 7,82026. 10. 21.
  9. 6,22026. 10. 25.
  10. 6,92026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot6 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 52 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
27 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
52 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap6 meccs
154 perc6 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
149,7 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,40 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.24.54′
  2. K09.27.32′
  3. K10.01.90′
  4. C10.04.28′
  5. K10.11.–
  6. K10.14.19′
  7. K10.17.–
  8. K10.21.83′
  9. K10.25.25′
  10. K11.03.27′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
154perc1gól0gólpassz0,58G+GP / 906,88értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
358perc2gól1gólpassz0,75G+GP / 906,94értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc154
Gól1
Gólpassz0
Átlagértékelés6,88

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc30/750,62
Gólpassz / 90 perc40/750,00
Átlagértékelés36/756,86

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.