Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
B. Kapustka
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

B. Kapustka

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés10Lefedett pályára lépés
Játékperc66966,9 perc/meccs
Gól + gólpassz20,27 / 90 perc
Átlagértékelés7,038 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonLegia WarszawaEkstraklasa · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex60,1/100100% adatlefedettség
FormaVisszaeső formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
1 meccs
Végigjátszott
2 meccs
Csapatkapitány
3 meccs
Kezdési arány
90 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
2
Gólpassz
0
Gól / 90
0,27
Gólpassz / 90
0
Lövés
7
Kaput talál
4
Lövés pontossága
57,10 %
Gólkonverzió
28,60 %

Passz és kreativitás

Passz
397
Passzpontosság
44,30 %
Kulcspassz
11
Kulcspassz / 90
1,48
Sikeres csel
7
Cselezési siker
63,60 %

Védekezés és párharc

Szerelés
18
Labdaszerzés
5
Védőakció / 90
3,09
Megnyert párharc
40
Párharcsiker
61,50 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
5

Fegyelem

Sárga lap
3
Piros lap
0
Lap / 90
0,40

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
669 perc
Átlagértékelés
7,03
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés9,502026. 08. 14.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen22 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Ekstraklasa2026Legia Warszawa · Középpályás
60,1index / 100
Meccs10 Kezdő9 Perc669 Gól2 Gólpassz0 G+GP / 900,27 Értékelés7,03 Passzpontosság44,30 %
100% adatlefedettségVisszaeső forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Idegenbeli0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,11Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz50Passzpontosság41 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–2
Legia Warszawa–Lech Poznan

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,60Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz61Passzpontosság52 %Párharc / megnyert6 / 2Csel / sikeres1 / 1Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól0Gólpassz0Értékelés6,43Kulcspassz1Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz48Passzpontosság41 %Párharc / megnyert9 / 2Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,74Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz41Passzpontosság31 %Párharc / megnyert11 / 9Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–3
Jagiellonia–Legia Warszawa

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai1–1
Legia Warszawa–Widzew Łódź

Kezdő · csapatkapitányM · 74 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz2Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz49Passzpontosság43 %Párharc / megnyert6 / 4Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–3
Gól0Gólpassz0Értékelés6,44Kulcspassz0Szerelés6Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 1Passz66Passzpontosság56 %Párharc / megnyert10 / 9Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Legia Warszawa–Slask Wroclaw

Csereként beálltM · 88 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz4Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz57Passzpontosság50 %Párharc / megnyert5 / 2Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai5–0
Legia Warszawa–Radomiak Radom

Kezdő · csapatkapitányM · 77 perc

Gól2Gólpassz–Értékelés9,50Kulcspassz1Szerelés4Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 2Passz25Passzpontosság19 %Párharc / megnyert11 / 8Csel / sikeres2 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap178 perc2 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap340 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap669 perc10 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásErősen ingadozó8 értékelt meccs · szórás: 1,00
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55340000,006,471,062,91
Utolsó 1010669200,277,031,483,09
Utolsó 2010669200,277,031,483,09
Hazai5 meccs
403perc2gól0gólpassz7,45értékelés
Idegenbeli5 meccs
266perc0gól0gólpassz6,33értékelés
Kezdőként9 meccs
581perc2gól0gólpassz7,00értékelés
Csereként1 meccs
88perc–gól0gólpassz7,20értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. 9,52026. 08. 14.
  2. –2026. 08. 22.
  3. 7,22026. 08. 28.
  4. 6,42026. 09. 05.
  5. 7,22026. 09. 13.
  6. –2026. 09. 20.
  7. 6,72026. 10. 11.
  8. 6,42026. 10. 17.
  9. 6,62026. 10. 25.
  10. 6,12026. 10. 30.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot7 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 178 perc 14 nap alatt · legutóbb 5,1 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között5,1 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
178 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
340 perc4 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
334,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,40 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K08.14.77′
  2. K08.22.–
  3. C08.28.88′
  4. K09.05.90′
  5. K09.13.74′
  6. K09.20.–
  7. K10.11.74′
  8. K10.17.88′
  9. K10.25.90′
  10. K10.30.88′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
340perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,47értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
669perc2gól0gólpassz0,27G+GP / 907,03értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc340
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,47

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc31/1430,27
Gólpassz / 90 perc53/1430,00
Átlagértékelés13/1437,03

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.