Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Neubauer
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Neubauer

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés8Lefedett pályára lépés
Játékperc63078,8 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,207 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonHannover 962. Bundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex42,2/10094% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
8 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
7 meccs
Csapatkapitány
1 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
10
Kaput talál
3
Lövés pontossága
30 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
272
Passzpontosság
31,30 %
Kulcspassz
9
Kulcspassz / 90
1,29
Sikeres csel
1
Cselezési siker
20 %

Védekezés és párharc

Szerelés
13
Labdaszerzés
7
Védőakció / 90
2,86
Megnyert párharc
25
Párharcsiker
53,20 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,29

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
630 perc
Átlagértékelés
6,20
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,302026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

2 játékos–csapat–szezon
2. Bundesliga2026Hannover 96 · Középpályás
42,2index / 100
Meccs7 Kezdő7 Perc540 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,30 Passzpontosság32,80 %
94% adatlefedettségStabil forma
Német Kupa2026Hannover 96 · Középpályás
12,9index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc90 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés5,59 Passzpontosság19 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

8 helyi sor
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés5,59Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál4 / 2Passz31Passzpontosság19 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,30Kulcspassz3Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz33Passzpontosság20 %Párharc / megnyert8 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Hannover 96–FC St. Pauli

KezdőD · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,10Kulcspassz3Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz43Passzpontosság28 %Párharc / megnyert6 / 1Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai2–1
Hannover 96–VfL Bochum

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés5,87Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz47Passzpontosság40 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Gól0Gólpassz0Értékelés5,70Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 0Passz31Passzpontosság26 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Hazai2–2
Hannover 96–Karlsruher SC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,32Kulcspassz1Szerelés4Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz32Passzpontosság26 %Párharc / megnyert13 / 7Csel / sikeres4 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–1
SV Darmstadt 98–Hannover 96

Kezdő · csapatkapitányM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,50Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz55Passzpontosság46 %Párharc / megnyert2 / 1Csel / sikeres–Lap1 sárga · 0 piros
Hazai0–1
Hannover 96–VfL Wolfsburg

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap270 perc3 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap630 perc8 pályára lépés · 7 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,54
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55450000,006,111,402,60
Utolsó 108630000,006,201,292,86
Utolsó 208630000,006,201,292,86
Hazai5 meccs
360perc0gól0gólpassz5,97értékelés
Idegenbeli3 meccs
270perc0gól0gólpassz6,50értékelés
Kezdőként8 meccs
630perc0gól0gólpassz6,20értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 8 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 16.
  2. 6,52026. 08. 30.
  3. 6,32026. 09. 04.
  4. 5,72026. 09. 11.
  5. 5,92026. 09. 20.
  6. 6,12026. 10. 17.
  7. 7,32026. 10. 25.
  8. 5,62026. 10. 28.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot8 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés2 pályára lépés · 180 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,3 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,3 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap0 meccs
–0 kezdés · – gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,29 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
8 folyamatos pályára lépés
  1. K08.16.–
  2. K08.30.90′
  3. K09.04.90′
  4. K09.11.90′
  5. K09.20.90′
  6. K10.17.90′
  7. K10.25.90′
  8. K10.28.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
450perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,11értékelés
Utolsó 10 pályára lépés8 meccses minta
630perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,20értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc450
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,11

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.