Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Sam Sutton
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Sam Sutton

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés6Lefedett pályára lépés
Játékperc22938,2 perc/meccs
Gól + gólpassz00,00 / 90 perc
Átlagértékelés6,555 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonPerth GloryA-League · 2026
PosztVédőD
Teljesítményindex45,3/10076% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
4 meccs
Csereként beállt
2 meccs
Végigjátszott
1 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
66,70 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
0
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0
Lövés
0
Kaput talál
0
Lövés pontossága
–
Gólkonverzió
–

Passz és kreativitás

Passz
85
Passzpontosság
16,90 %
Kulcspassz
2
Kulcspassz / 90
0,79
Sikeres csel
2
Cselezési siker
40 %

Védekezés és párharc

Szerelés
10
Labdaszerzés
2
Védőakció / 90
4,72
Megnyert párharc
19
Párharcsiker
54,30 %
Kiharcolt szabálytalanság
6
Elkövetett szabálytalanság
2

Fegyelem

Sárga lap
0
Piros lap
0
Lap / 90
0

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
229 perc
Átlagértékelés
6,55
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,602026. 11. 01.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen00 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat0egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

3 játékos–csapat–szezon
A-League2026Perth Glory · Védő
45,3index / 100
Meccs3 Kezdő2 Perc198 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,63 Passzpontosság16,70 %
76% adatlefedettségStabil forma
Felkészülési mérkőzések2026New Zealand · Védő
37,8index / 100
Meccs2 Kezdő1 Perc25 Gól– Gólpassz0 G+GP / 90– Értékelés6,70 Passzpontosság18 %
74% adatlefedettségStabil forma
Kirin Cup2026New Zealand · Védő
14,9index / 100
Meccs1 Kezdő1 Perc6 Gól0 Gólpassz0 G+GP / 900 Értékelés6,15 Passzpontosság0 %
82% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

7 helyi sor
Hazai4–0
Gól0Gólpassz0Értékelés7,60Kulcspassz–Szerelés9Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál– / 0Passz28Passzpontosság19 %Párharc / megnyert17 / 12Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Brisbane Roar–Perth Glory

KezdőM · 81 perc

Gól–Gólpassz–Értékelés6,30Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz23Passzpontosság17 %Párharc / megnyert8 / 5Csel / sikeres3 / 2Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Macarthur–Perth Glory

Csereként beálltD · 27 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6Kulcspassz1Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz12Passzpontosság11 %Párharc / megnyert3 / –Csel / sikeres–Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–1
Japan–New Zealand

Nevezve, nem lépett pályáraD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli1–1
Panama–New Zealand

KezdőD · 6 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,15Kulcspassz0Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz1Passzpontosság0 %Párharc / megnyert3 / 1Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–3
China–New Zealand

Csereként beálltD · 25 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz–Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz21Passzpontosság18 %Párharc / megnyert4 / 1Csel / sikeres1 / –Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Palestine–New Zealand

KezdőD · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap90 perc1 pályára lépés · 1 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap198 perc3 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap229 perc6 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó5 értékelt meccs · szórás: 0,57
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55229000,006,550,794,72
Utolsó 106229000,006,550,794,72
Utolsó 206229000,006,550,794,72
Hazai1 meccs
90perc0gól0gólpassz7,60értékelés
Idegenbeli5 meccs
139perc0gól0gólpassz6,29értékelés
Kezdőként4 meccs
177perc0gól0gólpassz6,68értékelés
Csereként2 meccs
52perc–gól0gólpassz6,35értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 6 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 24.
  2. 6,72026. 09. 27.
  3. 6,22026. 10. 01.
  4. 6,02026. 10. 17.
  5. 6,32026. 10. 23.
  6. 7,62026. 11. 01.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot3 folyamatos pályára lépésKezdőként vagy csereként a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés1 pályára lépés · 90 perc 14 nap alatt · legutóbb 9,0 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között9,0 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap1 meccs
90 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap3 meccs
198 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
–egy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,00 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
3 folyamatos pályára lépés
  1. K09.24.–
  2. C09.27.25′
  3. K10.01.6′
  4. N10.05.–
  5. C10.17.27′
  6. K10.23.81′
  7. K11.01.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
229perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,55értékelés
Utolsó 10 pályára lépés6 meccses minta
229perc0gól0gólpassz0,00G+GP / 906,55értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc204
Gól0
Gólpassz0
Átlagértékelés6,51

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.