Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
M. Gómez
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

M. Gómez

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés13Lefedett pályára lépés
Játékperc76058,5 perc/meccs
Gól + gólpassz20,24 / 90 perc
Átlagértékelés6,6210 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezon2 de MayoDivision Profesional - Clausura · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex50,6/100100% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
13 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
0 nevezés

Támadójáték

Gól
1
Gólpassz
1
Gól / 90
0,12
Gólpassz / 90
0,12
Lövés
6
Kaput talál
1
Lövés pontossága
16,70 %
Gólkonverzió
16,70 %

Passz és kreativitás

Passz
435
Passzpontosság
43 %
Kulcspassz
3
Kulcspassz / 90
0,36
Sikeres csel
5
Cselezési siker
62,50 %

Védekezés és párharc

Szerelés
20
Labdaszerzés
17
Védőakció / 90
4,38
Megnyert párharc
48
Párharcsiker
60 %
Kiharcolt szabálytalanság
9
Elkövetett szabálytalanság
10

Fegyelem

Sárga lap
2
Piros lap
0
Lap / 90
0,24

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
760 perc
Átlagértékelés
6,62
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés8,202026. 10. 25.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen11 gól · 0 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat1egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Division Profesional - Clausura20262 de Mayo · Középpályás
50,6index / 100
Meccs13 Kezdő13 Perc760 Gól1 Gólpassz1 G+GP / 900,24 Értékelés6,62 Passzpontosság43 %
100% adatlefedettségJavuló forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

13 helyi sor
Hazai0–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,40Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz50Passzpontosság40 %Párharc / megnyert10 / 5Csel / sikeres1 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–0
Club Guarani–2 de Mayo

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,34Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz66Passzpontosság56 %Párharc / megnyert3 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Gól1Gólpassz0Értékelés8,20Kulcspassz1Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál3 / 1Passz62Passzpontosság58 %Párharc / megnyert12 / 5Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Gól0Gólpassz0Értékelés6,03Kulcspassz0Szerelés3Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz40Passzpontosság28 %Párharc / megnyert9 / 7Csel / sikeres0 / 0Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Cerro Porteno–2 de Mayo

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,89Kulcspassz2Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz10Passzpontosság6 %Párharc / megnyert6 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli2–2
Rubio NU–2 de Mayo

KezdőM · 45 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,14Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz26Passzpontosság20 %Párharc / megnyert4 / 3Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–0
Gól0Gólpassz0Értékelés5,91Kulcspassz0Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz44Passzpontosság32 %Párharc / megnyert15 / 10Csel / sikeres1 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai0–2
Gól0Gólpassz0Értékelés6,21Kulcspassz0Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz31Passzpontosság26 %Párharc / megnyert4 / 2Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai2–2
2 de Mayo–Sportivo Luqueno

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli0–1
Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Hazai0–0
2 de Mayo–Club Guarani

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés6,90Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz72Passzpontosság63 %Párharc / megnyert9 / 4Csel / sikeres1 / –Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli0–2
Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz–Szerelés2Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz34Passzpontosság28 %Párharc / megnyert8 / 6Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap180 perc2 pályára lépés · 2 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap405 perc5 pályára lépés · 4 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap760 perc13 pályára lépés · 8 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó8 értékelt meccs · szórás: 0,69
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55405110,446,770,674,22
Utolsó 1010585110,316,520,464,00
Utolsó 2013760110,246,620,364,38
Hazai6 meccs
405perc1gól0gólpassz6,75értékelés
Idegenbeli7 meccs
355perc0gól1gólpassz6,50értékelés
Kezdőként13 meccs
760perc1gól1gólpassz6,62értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 10 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 09. 01.
  2. –2026. 09. 05.
  3. 6,22026. 09. 11.
  4. 5,92026. 09. 18.
  5. 6,12026. 09. 26.
  6. 6,92026. 10. 06.
  7. 6,02026. 10. 12.
  8. 8,22026. 10. 25.
  9. 6,32026. 10. 30.
  10. 6,42026. 11. 03.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapot10 egymást követő kezdésFolyamatos kezdőszerep a legutóbbi lefedett nevezéseken.
14 napos meccsterhelésKözepes meccsterhelés3 pályára lépés · 270 perc 14 nap alatt · legutóbb 3,9 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között3,9 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap2 meccs
180 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap3 meccs
270 perc3 kezdés · 1 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
360 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
380,0 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,24 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
10 folyamatos pályára lépés
  1. K09.01.–
  2. K09.05.–
  3. K09.11.45′
  4. K09.18.90′
  5. K09.26.45′
  6. K10.06.45′
  7. K10.12.90′
  8. K10.25.90′
  9. K10.30.90′
  10. K11.03.90′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
405perc1gól1gólpassz0,44G+GP / 906,77értékelés
Utolsó 10 pályára lépés10 meccses minta
585perc1gól1gólpassz0,31G+GP / 906,52értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc405
Gól1
Gólpassz1
Átlagértékelés6,77

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc33/1060,13
Gólpassz / 90 perc26/1060,13
Átlagértékelés26/1066,56

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.