Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Y. Maart
V16 JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360 ·

Y. Maart

Részletes, meccsenkénti, szezononkénti, gördülő és terhelési összkép kizárólag ténylegesen lefedett adatokból.
V13 · JÁTÉKOSPROFIL 360

Teljes pályafutás-összkép a lefedett meccsekből

0 új API-kérés
Mérkőzés9Lefedett pályára lépés
Játékperc62169,0 perc/meccs
Gól + gólpassz20,29 / 90 perc
Átlagértékelés6,727 értékelt meccs
Nincs hiteles sérülési státuszEz az adatforrás legutóbbi jelölése, nem orvosi diagnózis és nem teljes sérüléstörténet.
Aktuális lefedett szezonRiedBundesliga · 2026
PosztKözéppályásM
Teljesítményindex57,1/10098% adatlefedettség
FormaStabil formaUtolsó 5 pályára lépés
Részletes mutatók

Mit csinál a pályán?

A mutatók külön jelzik a játékidőt, a támadó-, kreatív-, védekező-, fegyelmi és kapusteljesítményt.

Játékidő és szerep

Kezdőként
9 meccs
Csereként beállt
0 meccs
Végigjátszott
6 meccs
Csapatkapitány
0 meccs
Kezdési arány
100 %
Nem lépett pályára
1 nevezés

Támadójáték

Gól
0
Gólpassz
2
Gól / 90
0
Gólpassz / 90
0,29
Lövés
4
Kaput talál
1
Lövés pontossága
25 %
Gólkonverzió
0 %

Passz és kreativitás

Passz
361
Passzpontosság
44,10 %
Kulcspassz
12
Kulcspassz / 90
1,74
Sikeres csel
11
Cselezési siker
64,70 %

Védekezés és párharc

Szerelés
7
Labdaszerzés
15
Védőakció / 90
3,19
Megnyert párharc
34
Párharcsiker
53,10 %
Kiharcolt szabálytalanság
11
Elkövetett szabálytalanság
7

Fegyelem

Sárga lap
1
Piros lap
0
Lap / 90
0,14

Kapusteljesítmény

Védés
0
Védés / 90
0
Játékperc
621 perc
Átlagértékelés
6,72
Személyes csúcsok

Kiemelkedő lefedett teljesítmények

Legjobb értékelés7,202026. 08. 30.
Legtöbb gólhozzájárulás egy meccsen10 gól · 1 gólpassz
Leghosszabb gólszerző sorozat0egymást követő meccs
Leghosszabb gólhozzájárulási sorozat1egymást követő meccs
Bajnokságok és szezonok

Részletes szezonbontás

1 játékos–csapat–szezon
Bundesliga2026Ried · Középpályás
57,1index / 100
Meccs9 Kezdő9 Perc621 Gól0 Gólpassz2 G+GP / 900,29 Értékelés6,72 Passzpontosság44,10 %
98% adatlefedettségStabil forma
Mérkőzésről mérkőzésre

Legutóbbi lefedett meccsek

10 helyi sor
Hazai2–4
Ried–Lask Linz

KezdőM · 81 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,06Kulcspassz2Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz57Passzpontosság45 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres0 / 0Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–1
SCR Altach–Ried

Nevezve, nem lépett pályáraM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli2–2
Sturm Graz–Ried

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,70Kulcspassz1Szerelés1Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / 0Passz54Passzpontosság42 %Párharc / megnyert13 / 3Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai3–2
Ried–Austria Vienna

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz1Értékelés6,34Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz48Passzpontosság37 %Párharc / megnyert11 / 7Csel / sikeres3 / 2Lap1 sárga · 0 piros
Idegenbeli1–2
WSG Wattens–Ried

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés6,77Kulcspassz1Szerelés2Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál2 / 1Passz50Passzpontosság45 %Párharc / megnyert7 / 4Csel / sikeres2 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Hazai4–1
Ried–Wolfsberger AC

KezdőM · 90 perc

Gól0Gólpassz0Értékelés7,05Kulcspassz4Szerelés0Védés0
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál0 / 0Passz50Passzpontosság44 %Párharc / megnyert11 / 6Csel / sikeres3 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–1
Ried–Red Bull Salzburg

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz1Értékelés6,90Kulcspassz2Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz41Passzpontosság32 %Párharc / megnyert8 / 4Csel / sikeres3 / 1Lap0 sárga · 0 piros
Idegenbeli3–2
TSV Hartberg–Ried

KezdőM · 90 perc

Gól–Gólpassz0Értékelés7,20Kulcspassz1Szerelés1Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál1 / –Passz61Passzpontosság58 %Párharc / megnyert7 / 5Csel / sikeres4 / 3Lap0 sárga · 0 piros
Hazai1–0
Ried–Grazer AK

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Idegenbeli4–1
Lask Linz–Ried

KezdőM · – perc

Gól–Gólpassz–Értékelés–Kulcspassz–Szerelés–Védés–
További meccsmutatók
Lövés / kaput talál–Passz–Passzpontosság–Párharc / megnyert–Csel / sikeres–Lap–
Adatminőség és módszertan

Mit lehet biztosan kiolvasni?

HELYI ARCHÍVUM

A hiányzó adat nem nulla. Egy mutató csak akkor jelenik meg, ha legalább egy lefedett meccsen valóban érkezett hozzá mező.

A sérülés nem becslés. Csak a szolgáltató utolsó sérültjelzését közöljük; a kimaradásból nem következtetünk diagnózisra.

A 90 perces mutató játékidő-arányos. Az összehasonlíthatóságot segíti, de kis mintán különösen óvatosan értelmezendő.

A teljesítményindex történeti összegzés. Nem jóslat, nem odds és nem fogadási tanács.

V13 · JÁTÉKOSANALITIKA PRO

Forma, terhelés és szerepkör-bontás

Összehasonlítás másik játékossal ›

Az utolsó legfeljebb 20 lefedett meccs gördülő összesítése. A hiányzó mező nem nulla, és minden mintaelemszám látható.

7 nap81 perc1 pályára lépés · 0 teljes 90 percnyi terhelés
30 nap351 perc4 pályára lépés · 3 teljes 90 percnyi terhelés
90 nap621 perc9 pályára lépés · 6 teljes 90 percnyi terhelés
FormaingadozásVáltozó7 értékelt meccs · szórás: 0,37
IdőablakMeccsPercGólGólpasszG+GP / 90ÉrtékelésKulcspassz / 90Védőakció / 90
Utolsó 55441010,206,581,843,47
Utolsó 109621020,296,721,743,19
Utolsó 209621020,296,721,743,19
Hazai5 meccs
351perc0gól2gólpassz6,59értékelés
Idegenbeli4 meccs
270perc0gól0gólpassz6,89értékelés
Kezdőként9 meccs
621perc0gól2gólpassz6,72értékelés
Csereként0 meccs
–perc–gól–gólpassz–értékelés
Értékelési trendLegutóbbi 9 értékelt pályára lépés
  1. –2026. 08. 14.
  2. –2026. 08. 21.
  3. 7,22026. 08. 30.
  4. 6,92026. 09. 11.
  5. 7,12026. 09. 20.
  6. 6,82026. 10. 10.
  7. 6,32026. 10. 17.
  8. 6,72026. 10. 25.
  9. 6,12026. 11. 07.

A terhelési ablakok a legutóbbi lefedett mérkőzés dátumához igazodnak. Sérülést vagy kihagyási okot a rendszer nem következtet a játékpercekből.

V16 · JÁTÉKOSINTELLIGENCIA 360

Részvétel, meccsterhelés és teljesítménysűrűség

0 új API-kérés

A legutóbbi helyi mérkőzéssorokból készült, ellenőrizhető összkép. A sérülés külön, kizárólag szolgáltatói jelölésként szerepel.

Legutóbbi részvételi állapotVegyes közelmúltbeli szerepAz utolsó lefedett pályára lépés: 2026-11-07.
14 napos meccsterhelésAlacsony meccsterhelés2 pályára lépés · 171 perc 14 nap alatt · legutóbb 13,2 nap pihenő
Szolgáltatói sérülésjelzésNincs hiteles sérülési státuszNem orvosi diagnózis és nem becslés.
Utolsó két pályára lépés között13,2 napCsak a lefedett meccsdátumok különbsége.
7 nap1 meccs
81 perc1 kezdés · 0 gólhozzájárulás
14 nap2 meccs
171 perc2 kezdés · 0 gólhozzájárulás
30 nap4 meccs
351 perc4 kezdés · 1 gólhozzájárulás
Teljes archívumhatékonyság
310,5 percegy gólhoz vagy gólpasszhoz · 0,14 lap / 90
Legutóbbi nevezésekK = kezdő · C = csereként pályára lépett · N = nevezve, nem játszott
1 folyamatos pályára lépés
  1. K08.14.–
  2. K08.21.–
  3. K08.30.90′
  4. K09.11.90′
  5. K09.20.90′
  6. K10.10.90′
  7. K10.17.90′
  8. K10.25.90′
  9. N10.31.–
  10. K11.07.81′
Utolsó 5 pályára lépés5 meccses minta
441perc0gól1gólpassz0,20G+GP / 906,58értékelés
Utolsó 10 pályára lépés9 meccses minta
621perc0gól2gólpassz0,29G+GP / 906,72értékelés

A terhelés és részvétel leíró történeti mutató. A rendszer a kimaradásból, a sűrű programból vagy a játékpercekből nem következtet sérülésre, diagnózisra vagy jövőbeli kockázatra.

V9 · Játékosforma

Legutóbbi teljesítmény

5 meccses minta
Játékperc351
Gól0
Gólpassz1
Átlagértékelés6,47

Helyezés az azonos posztú mintában

Gól / 90 perc58/930,00
Gólpassz / 90 perc27/930,29
Átlagértékelés35/936,72

A forma a legutóbbi lefedett játékosmeccsekből, a rangsor azonos posztú és legalább 3 meccses liga–szezon mintából készül. A hiányzó értékelés nem számít nullának.