Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM

HELYI ADATATLASZ

La Liga 2026 statisztikák és csapatranglisták

La Liga 2026 csapatstatisztikái, forma-, támadó-, védekező- és gólmutatói helyi eredményadatokból.

Publikus providerhívás: 0Hiányzó adat: nem nullaPredikció: 0Forrás frissítve: 2026. 11. 02.
Lezárt, eredményes meccs104
Minősített csapatprofil20
Teljes csapatranglista9
Játékosprofil329

CSAPATRANGLISTA

Összesített teljesítmény

Forma, támadás, védekezés és stabilitás egy leíró indexben.

  1. 1Barcelona10 meccs · 92% adat80,3/100helyi minta
  2. 2Real Madrid10 meccs · 94% adat77,1/100helyi minta
  3. 3Atletico Madrid10 meccs · 92% adat75,4/100helyi minta
  4. 4Real Betis10 meccs · 92% adat57,2/100helyi minta
  5. 5Real Sociedad10 meccs · 90% adat53,9/100helyi minta
  6. 6Athletic Club10 meccs · 94% adat50,6/100helyi minta
  7. 7Villarreal10 meccs · 92% adat43,3/100helyi minta
  8. 8Sevilla10 meccs · 92% adat43,1/100helyi minta
  9. 9Deportivo La Coruna10 meccs · 90% adat41,9/100helyi minta
  10. 10Celta Vigo10 meccs · 92% adat41,8/100helyi minta
  11. 11Alaves10 meccs · 92% adat41,7/100helyi minta
  12. 12Espanyol10 meccs · 92% adat40,5/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Aktuális forma

A legutóbbi, legfeljebb tíz feldolgozott meccs ponttermése.

  1. 1Barcelona10 meccs · 92% adat90,0/100helyi minta
  2. 2Atletico Madrid10 meccs · 92% adat83,3/100helyi minta
  3. 3Real Madrid10 meccs · 94% adat80,0/100helyi minta
  4. 4Real Betis10 meccs · 92% adat66,7/100helyi minta
  5. 5Real Sociedad10 meccs · 90% adat63,3/100helyi minta
  6. 6Athletic Club10 meccs · 94% adat50,0/100helyi minta
  7. 7Sevilla10 meccs · 92% adat46,7/100helyi minta
  8. 8Villarreal10 meccs · 92% adat40,0/100helyi minta
  9. 9Alaves10 meccs · 92% adat40,0/100helyi minta
  10. 10Getafe10 meccs · 92% adat40,0/100helyi minta
  11. 11Celta Vigo10 meccs · 92% adat36,7/100helyi minta
  12. 12Espanyol10 meccs · 92% adat36,7/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Támadó teljesítmény

A közelmúlt lőtt góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1Real Madrid10 meccs · 94% adat100,0/100helyi minta
  2. 2Barcelona10 meccs · 92% adat100,0/100helyi minta
  3. 3Atletico Madrid10 meccs · 92% adat80,0/100helyi minta
  4. 4Real Sociedad10 meccs · 90% adat80,0/100helyi minta
  5. 5Levante10 meccs · 92% adat64,0/100helyi minta
  6. 6Real Betis10 meccs · 92% adat64,0/100helyi minta
  7. 7Sevilla10 meccs · 92% adat60,0/100helyi minta
  8. 8Alaves10 meccs · 92% adat60,0/100helyi minta
  9. 9Rayo Vallecano9 meccs · 84% adat57,8/100helyi minta
  10. 10Athletic Club10 meccs · 94% adat56,0/100helyi minta
  11. 11Villarreal10 meccs · 92% adat56,0/100helyi minta
  12. 12Racing Santander10 meccs · 92% adat52,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Védekező teljesítmény

A közelmúlt kapott góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1Real Madrid10 meccs · 94% adat68,0/100helyi minta
  2. 2Atletico Madrid10 meccs · 92% adat68,0/100helyi minta
  3. 3Athletic Club10 meccs · 94% adat60,0/100helyi minta
  4. 4Celta Vigo10 meccs · 92% adat60,0/100helyi minta
  5. 5Barcelona10 meccs · 92% adat52,0/100helyi minta
  6. 6Espanyol10 meccs · 92% adat52,0/100helyi minta
  7. 7Villarreal10 meccs · 92% adat48,0/100helyi minta
  8. 8Getafe10 meccs · 92% adat48,0/100helyi minta
  9. 9Deportivo La Coruna10 meccs · 90% adat48,0/100helyi minta
  10. 10Real Betis10 meccs · 92% adat44,0/100helyi minta
  11. 11Elche10 meccs · 94% adat40,0/100helyi minta
  12. 12Alaves10 meccs · 92% adat36,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Stabil teljesítmény

Az eredmények ingadozását összefoglaló stabilitási mutató.

  1. 1Malaga10 meccs · 92% adat66,7/100helyi minta
  2. 2Barcelona10 meccs · 92% adat40,0/100helyi minta
  3. 3Valencia10 meccs · 92% adat38,9/100helyi minta
  4. 4Atletico Madrid10 meccs · 92% adat31,7/100helyi minta
  5. 5Celta Vigo10 meccs · 92% adat30,4/100helyi minta
  6. 6Deportivo La Coruna10 meccs · 90% adat30,4/100helyi minta
  7. 7Elche10 meccs · 94% adat27,0/100helyi minta
  8. 8Levante10 meccs · 92% adat27,0/100helyi minta
  9. 9Rayo Vallecano9 meccs · 84% adat23,0/100helyi minta
  10. 10Real Madrid10 meccs · 94% adat20,0/100helyi minta
  11. 11Villarreal10 meccs · 92% adat16,7/100helyi minta
  12. 12Alaves10 meccs · 92% adat16,7/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Lőtt gólátlag

Átlagosan szerzett gól a feldolgozott közelmúltban.

  1. 1Barcelona10 meccs · 92% adat4,10helyi minta
  2. 2Real Madrid10 meccs · 94% adat2,50helyi minta
  3. 3Atletico Madrid10 meccs · 92% adat2,00helyi minta
  4. 4Real Sociedad10 meccs · 90% adat2,00helyi minta
  5. 5Levante10 meccs · 92% adat1,60helyi minta
  6. 6Real Betis10 meccs · 92% adat1,60helyi minta
  7. 7Sevilla10 meccs · 92% adat1,50helyi minta
  8. 8Alaves10 meccs · 92% adat1,50helyi minta
  9. 9Rayo Vallecano9 meccs · 84% adat1,44helyi minta
  10. 10Athletic Club10 meccs · 94% adat1,40helyi minta
  11. 11Villarreal10 meccs · 92% adat1,40helyi minta
  12. 12Racing Santander10 meccs · 92% adat1,30helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Mindkét csapat gólt szerzett

A BTTS-meccsek aránya a feldolgozott mintában.

  1. 1Deportivo La Coruna10 meccs · 90% adat80,0%helyi minta
  2. 2Real Sociedad10 meccs · 90% adat80,0%helyi minta
  3. 3Rayo Vallecano9 meccs · 84% adat77,8%helyi minta
  4. 4Barcelona10 meccs · 92% adat70,0%helyi minta
  5. 5Malaga10 meccs · 92% adat70,0%helyi minta
  6. 6Sevilla10 meccs · 92% adat70,0%helyi minta
  7. 7Levante10 meccs · 92% adat70,0%helyi minta
  8. 8Alaves10 meccs · 92% adat70,0%helyi minta
  9. 9Real Madrid10 meccs · 94% adat60,0%helyi minta
  10. 10Villarreal10 meccs · 92% adat60,0%helyi minta
  11. 11Espanyol10 meccs · 92% adat60,0%helyi minta
  12. 12Racing Santander10 meccs · 92% adat60,0%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Legalább három gól

A 2,5 gólnál magasabb összgólszámú meccsek aránya.

  1. 1Barcelona10 meccs · 92% adat90,0%helyi minta
  2. 2Real Sociedad10 meccs · 90% adat90,0%helyi minta
  3. 3Real Madrid10 meccs · 94% adat80,0%helyi minta
  4. 4Racing Santander10 meccs · 92% adat80,0%helyi minta
  5. 5Atletico Madrid10 meccs · 92% adat70,0%helyi minta
  6. 6Rayo Vallecano9 meccs · 84% adat66,7%helyi minta
  7. 7Villarreal10 meccs · 92% adat60,0%helyi minta
  8. 8Sevilla10 meccs · 92% adat60,0%helyi minta
  9. 9Levante10 meccs · 92% adat60,0%helyi minta
  10. 10Alaves10 meccs · 92% adat60,0%helyi minta
  11. 11Athletic Club10 meccs · 94% adat50,0%helyi minta
  12. 12Elche10 meccs · 94% adat50,0%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Kapott gól nélküli meccsek

A clean sheet mérkőzések aránya.

  1. 1Athletic Club10 meccs · 94% adat50,0%helyi minta
  2. 2Atletico Madrid10 meccs · 92% adat50,0%helyi minta
  3. 3Real Betis10 meccs · 92% adat50,0%helyi minta
  4. 4Celta Vigo10 meccs · 92% adat40,0%helyi minta
  5. 5Real Madrid10 meccs · 94% adat30,0%helyi minta
  6. 6Elche10 meccs · 94% adat30,0%helyi minta
  7. 7Barcelona10 meccs · 92% adat30,0%helyi minta
  8. 8Valencia10 meccs · 92% adat30,0%helyi minta
  9. 9Sevilla10 meccs · 92% adat30,0%helyi minta
  10. 10Espanyol10 meccs · 92% adat30,0%helyi minta
  11. 11Alaves10 meccs · 92% adat30,0%helyi minta
  12. 12Osasuna10 meccs · 92% adat30,0%helyi minta

JÁTÉKOSRANGLISTA

Játékos-teljesítményindex

A lefedett szezonmeccsek poszthoz igazított leíró teljesítményindexe.

  1. 1Lamine Yamal11 meccs · 773 perc96,2/100100% adat
  2. 2Raphinha9 meccs · 623 perc92,0/10098% adat
  3. 3Kylian Mbappé10 meccs · 809 perc87,7/100100% adat
  4. 4Jude Bellingham10 meccs · 757 perc80,6/100100% adat
  5. 5Sergio Camello8 meccs · 396 perc78,8/10096% adat
  6. 6Álvaro Vallés10 meccs · 735 perc78,4/100100% adat
  7. 7P. Aubameyang7 meccs · 205 perc78,4/10094% adat
  8. 8Yassir Zabiri9 meccs · 442 perc77,6/10098% adat
  9. 9I. Radu10 meccs · 735 perc74,8/100100% adat
  10. 10Adrián Niño Heredia6 meccs · 347 perc73,1/10092% adat
  11. 11Fermín11 meccs · 553 perc72,8/100100% adat
  12. 12Ángel Fortuño7 meccs · 270 perc72,1/10094% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Góllövők

A legtöbb helyben rögzített góllal rendelkező játékosok.

  1. 1Raphinha9 meccs · 623 perc1398% adat
  2. 2Kylian Mbappé10 meccs · 809 perc10100% adat
  3. 3Lamine Yamal11 meccs · 773 perc9100% adat
  4. 4Yassir Zabiri9 meccs · 442 perc698% adat
  5. 5Brugui10 meccs · 744 perc5100% adat
  6. 6L. Boyé9 meccs · 560 perc598% adat
  7. 7Sergio Camello8 meccs · 396 perc596% adat
  8. 8L. Sučić11 meccs · 700 perc4100% adat
  9. 9Álex Berenguer9 meccs · 556 perc498% adat
  10. 10A. Budimir8 meccs · 490 perc496% adat
  11. 11Fer Niño8 meccs · 400 perc496% adat
  12. 12Adrián Niño Heredia6 meccs · 347 perc492% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Gólpasszok

A legtöbb helyben rögzített gólpasszal rendelkező játékosok.

  1. 1Lamine Yamal11 meccs · 773 perc6100% adat
  2. 2Fermín11 meccs · 553 perc4100% adat
  3. 3Álex Berenguer9 meccs · 556 perc498% adat
  4. 4Jude Bellingham10 meccs · 757 perc3100% adat
  5. 5Carlos Soler11 meccs · 623 perc3100% adat
  6. 6Javier Hernandez10 meccs · 556 perc3100% adat
  7. 7Alberto Moleiro9 meccs · 490 perc398% adat
  8. 8J. Ochieng9 meccs · 294 perc398% adat
  9. 9Unai López8 meccs · 477 perc396% adat
  10. 10Youssouf Fofana8 meccs · 456 perc396% adat
  11. 11Angel Pérez8 meccs · 401 perc396% adat
  12. 12Vinícius Júnior7 meccs · 521 perc394% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Átlagos játékosértékelés

Csak a szolgáltatott meccsértékeléssel rendelkező, lefedett játékosok átlaga.

  1. 1Lamine Yamal11 meccs · 773 perc8,40100% adat
  2. 2Raphinha9 meccs · 623 perc8,2798% adat
  3. 3P. Aubameyang7 meccs · 205 perc7,8694% adat
  4. 4Kylian Mbappé10 meccs · 809 perc7,80100% adat
  5. 5Álvaro Vallés10 meccs · 735 perc7,75100% adat
  6. 6Ángel Fortuño7 meccs · 270 perc7,6894% adat
  7. 7Sergio Camello8 meccs · 396 perc7,6696% adat
  8. 8Jude Bellingham10 meccs · 757 perc7,64100% adat
  9. 9Yassir Zabiri9 meccs · 442 perc7,6298% adat
  10. 10Marc Bartra7 meccs · 363 perc7,4894% adat
  11. 11Fer Niño8 meccs · 400 perc7,4796% adat
  12. 12Fermín11 meccs · 553 perc7,46100% adat

ÁTLÁTHATÓ ADATÚT

Módszertan

Befejezett, eredménnyel rendelkező helyi mérkőzések, valamint materializált csapat- és játékosprofilok. Hiányzó adat nem válik nullává vagy becsléssé. Az Adatatlasz olvasó nem ír domainadatot vagy saját gyorsítótársort, és nem kér adatot külső szolgáltatótól.