La Liga 2026/27: eredmények, tabella és program
La Liga 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 8.
- Mérkőzés
- 380
- Tabellás csapat
- 20
- Élő / következő
- 1 / 274
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 04:58
Adatlefedettség és korábbi szezonok
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
Szezon áttekintése
Az élő szezonadatok késhetnek1 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
La Liga
| # | Csapat | M | GY | D | V | Gól | GK | P | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 8 | 0 | 0 | 34:7 | +27 | 24 | GYGYGYGYGY | |
| 2 | 8 | 6 | 1 | 1 | 18:8 | +10 | 19 | GYGYGYGYV | |
| 3 | 8 | 6 | 1 | 1 | 14:9 | +5 | 19 | GYDGYGYGY | |
| 4 | 8 | 6 | 0 | 2 | 19:8 | +11 | 18 | GYVGYGYV | |
| 5 | 8 | 4 | 2 | 2 | 13:12 | +1 | 14 | DVGYGYD | |
| 6 | 8 | 4 | 1 | 3 | 12:15 | -3 | 13 | GYGYVGYD | |
| 7 | 8 | 3 | 2 | 3 | 12:8 | +4 | 11 | VDVVGY | |
| 8 | 8 | 2 | 4 | 2 | 12:11 | +1 | 10 | VDVDGY | |
| 9 | 8 | 1 | 5 | 2 | 8:6 | +2 | 8 | DGYDDD | |
| 10 | 6 | 2 | 2 | 2 | 7:6 | +1 | 8 | DDGYGYV | |
| 11 | 8 | 2 | 2 | 4 | 13:13 | 0 | 8 | VGYGYVV | |
| 12 | 8 | 2 | 2 | 4 | 11:11 | 0 | 8 | DVVGYD | |
| 13 | 7 | 2 | 2 | 3 | 11:16 | -5 | 8 | DGYVGYV | |
| 14 | 8 | 2 | 2 | 4 | 4:10 | -6 | 8 | VGYVDD | |
| 15 | 8 | 2 | 2 | 4 | 13:23 | -10 | 8 | DVVGYV | |
| 16 | 8 | 2 | 2 | 4 | 8:18 | -10 | 8 | VDVVV | |
| 17 | 7 | 1 | 3 | 3 | 11:15 | -4 | 6 | DVVDGY | |
| 18 | 8 | 1 | 3 | 4 | 11:17 | -6 | 6 | DGYVDV | |
| 19 | 8 | 1 | 2 | 5 | 6:15 | -9 | 5 | DVGYVV | |
| 20 | 8 | 0 | 4 | 4 | 4:13 | -9 | 4 | DVVDD |
Primera División
| # | Csapat | M | GY | D | V | Gól | GK | P | Forma |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 10 | 0 | 1 | 46:12 | +34 | 30 | GYVGYGYGY | |
| 2 | 11 | 9 | 1 | 1 | 22:8 | +14 | 28 | GYGYGYGYGY | |
| 3 | 11 | 9 | 0 | 2 | 28:10 | +18 | 27 | GYGYGYGYV | |
| 4 | 11 | 7 | 2 | 2 | 18:15 | +3 | 23 | GYDVGYD | |
| 5 | 11 | 6 | 1 | 4 | 20:20 | 0 | 19 | VGYGYGYGY | |
| 6 | 11 | 5 | 2 | 4 | 17:19 | -2 | 17 | VGYVDV | |
| 7 | 10 | 4 | 3 | 3 | 14:10 | +4 | 15 | GYGYVDD | |
| 8 | 11 | 3 | 5 | 3 | 15:14 | +1 | 14 | GYVDVD | |
| 9 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:15 | 0 | 12 | VGYDVGY | |
| 10 | 11 | 2 | 6 | 3 | 10:10 | 0 | 12 | VDGYDGY | |
| 11 | 11 | 3 | 3 | 5 | 15:17 | -2 | 12 | VDVVD | |
| 12 | 10 | 3 | 3 | 4 | 15:20 | -5 | 12 | GYVDDGY | |
| 13 | 11 | 3 | 3 | 5 | 8:16 | -8 | 12 | GYVDVGY | |
| 14 | 11 | 3 | 2 | 6 | 13:14 | -1 | 11 | GYVVDV | |
| 15 | 11 | 3 | 2 | 6 | 11:22 | -11 | 11 | VVGYVD | |
| 16 | 11 | 3 | 2 | 6 | 15:29 | -14 | 11 | VGYVDV | |
| 17 | 11 | 2 | 4 | 5 | 14:18 | -4 | 10 | VGYDDGY | |
| 18 | 11 | 2 | 4 | 5 | 16:21 | -5 | 10 | VVGYDD | |
| 19 | 11 | 2 | 3 | 6 | 8:17 | -9 | 9 | GYVDDV | |
| 20 | 11 | 0 | 5 | 6 | 8:21 | -13 | 5 | VDVDV |
A hazai és idegenbeli pontszám a részeredményekből számított 3×győzelem + döntetlen. A gondolatjel hiányzó forrásadatot jelent.
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
MeccsRadar teljesítményrangsor
A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
A szezon kiemelt játékosprofiljai
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
La Liga 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 11 | 2,73 | 4,18 | 1,09 | 63,6% | 90,9% | |
| 2 | 11 | 2,55 | 2,00 | 0,73 | 36,4% | 63,6% | |
| 3 | 10 | 2,40 | 2,50 | 0,80 | 60,0% | 80,0% | |
| 4 | 10 | 2,00 | 1,60 | 1,40 | 50,0% | 40,0% | |
| 5 | 11 | 1,73 | 1,82 | 1,82 | 72,7% | 81,8% | |
| 6 | 11 | 1,55 | 1,55 | 1,73 | 72,7% | 63,6% | |
| 7 | 10 | 1,50 | 1,40 | 1,00 | 40,0% | 50,0% | |
| 8 | 11 | 1,27 | 1,36 | 1,27 | 81,8% | 36,4% | |
| 9 | 10 | 1,20 | 1,40 | 1,30 | 60,0% | 60,0% | |
| 10 | 10 | 1,20 | 1,50 | 1,60 | 70,0% | 60,0% | |
| 11 | 10 | 1,10 | 1,20 | 1,20 | 60,0% | 50,0% | |
| 12 | 11 | 1,09 | 0,91 | 0,91 | 36,4% | 36,4% | |
| 13 | 11 | 1,09 | 0,73 | 1,45 | 36,4% | 36,4% | |
| 14 | 10 | 1,00 | 1,20 | 1,50 | 50,0% | 50,0% | |
| 15 | 9 | 1,00 | 1,44 | 2,11 | 77,8% | 66,7% | |
| 16 | 11 | 1,00 | 1,00 | 2,00 | 45,5% | 45,5% | |
| 17 | 11 | 1,00 | 1,36 | 2,64 | 63,6% | 81,8% | |
| 18 | 11 | 0,91 | 1,45 | 1,91 | 63,6% | 63,6% | |
| 19 | 10 | 0,60 | 0,70 | 1,70 | 40,0% | 50,0% | |
| 20 | 11 | 0,45 | 0,73 | 1,91 | 63,6% | 36,4% |
Mi történik a tabellán?
A kiválasztott meccs pontjait adjuk hozzá az aktuális tabellához. Az ismeretlen gólkülönbség és a párhuzamos mérkőzések miatt ez tájékoztató pillanatkép.