Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM

HELYI ADATATLASZ

Premier League 2026 statisztikák és csapatranglisták

Premier League 2026 csapatstatisztikái, forma-, támadó-, védekező- és gólmutatói helyi eredményadatokból.

Publikus providerhívás: 0Hiányzó adat: nem nullaPredikció: 0Forrás frissítve: 2026. 11. 06.
Lezárt, eredményes meccs39
Minősített csapatprofil12
Teljes csapatranglista9
Játékosprofil0

CSAPATRANGLISTA

Összesített teljesítmény

Forma, támadás, védekezés és stabilitás egy leíró indexben.

  1. 1Al Kuwait6 meccs · 48% adat82,2/100helyi minta
  2. 2Kazma6 meccs · 48% adat69,8/100helyi minta
  3. 3Al Qadsia6 meccs · 48% adat63,3/100helyi minta
  4. 4Al Arabi6 meccs · 48% adat54,0/100helyi minta
  5. 5Al Salmiyah6 meccs · 48% adat50,8/100helyi minta
  6. 6Al Nasar7 meccs · 56% adat49,2/100helyi minta
  7. 7Al Fahaheel7 meccs · 56% adat45,2/100helyi minta
  8. 8Al Jahra7 meccs · 56% adat38,8/100helyi minta
  9. 9Al Shabab7 meccs · 56% adat36,8/100helyi minta
  10. 10Al Sulaibikhat7 meccs · 56% adat25,4/100helyi minta
  11. 11Al Sahel6 meccs · 48% adat23,0/100helyi minta
  12. 12Al Tadhamon7 meccs · 56% adat19,5/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Aktuális forma

A legutóbbi, legfeljebb tíz feldolgozott meccs ponttermése.

  1. 1Al Kuwait6 meccs · 48% adat88,9/100helyi minta
  2. 2Kazma6 meccs · 48% adat77,8/100helyi minta
  3. 3Al Qadsia6 meccs · 48% adat66,7/100helyi minta
  4. 4Al Nasar7 meccs · 56% adat61,9/100helyi minta
  5. 5Al Salmiyah6 meccs · 48% adat55,6/100helyi minta
  6. 6Al Arabi6 meccs · 48% adat50,0/100helyi minta
  7. 7Al Fahaheel7 meccs · 56% adat42,9/100helyi minta
  8. 8Al Shabab7 meccs · 56% adat38,1/100helyi minta
  9. 9Al Jahra7 meccs · 56% adat33,3/100helyi minta
  10. 10Al Sahel6 meccs · 48% adat22,2/100helyi minta
  11. 11Al Sulaibikhat7 meccs · 56% adat19,1/100helyi minta
  12. 12Al Tadhamon7 meccs · 56% adat14,3/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Támadó teljesítmény

A közelmúlt lőtt góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1Al Kuwait6 meccs · 48% adat100,0/100helyi minta
  2. 2Al Arabi6 meccs · 48% adat86,7/100helyi minta
  3. 3Al Qadsia6 meccs · 48% adat73,3/100helyi minta
  4. 4Al Fahaheel7 meccs · 56% adat68,6/100helyi minta
  5. 5Al Nasar7 meccs · 56% adat68,6/100helyi minta
  6. 6Kazma6 meccs · 48% adat66,7/100helyi minta
  7. 7Al Shabab7 meccs · 56% adat57,1/100helyi minta
  8. 8Al Salmiyah6 meccs · 48% adat46,7/100helyi minta
  9. 9Al Jahra7 meccs · 56% adat45,7/100helyi minta
  10. 10Al Tadhamon7 meccs · 56% adat45,7/100helyi minta
  11. 11Al Sulaibikhat7 meccs · 56% adat45,7/100helyi minta
  12. 12Al Sahel6 meccs · 48% adat20,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Védekező teljesítmény

A közelmúlt kapott góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1Al Qadsia6 meccs · 48% adat66,7/100helyi minta
  2. 2Kazma6 meccs · 48% adat66,7/100helyi minta
  3. 3Al Kuwait6 meccs · 48% adat60,0/100helyi minta
  4. 4Al Salmiyah6 meccs · 48% adat60,0/100helyi minta
  5. 5Al Jahra7 meccs · 56% adat54,3/100helyi minta
  6. 6Al Fahaheel7 meccs · 56% adat42,9/100helyi minta
  7. 7Al Arabi6 meccs · 48% adat40,0/100helyi minta
  8. 8Al Sahel6 meccs · 48% adat26,7/100helyi minta
  9. 9Al Shabab7 meccs · 56% adat20,0/100helyi minta
  10. 10Al Nasar7 meccs · 56% adat14,3/100helyi minta
  11. 11Al Sulaibikhat7 meccs · 56% adat2,9/100helyi minta
  12. 12Al Tadhamon7 meccs · 56% adat0,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Stabil teljesítmény

Az eredmények ingadozását összefoglaló stabilitási mutató.

  1. 1Al Sulaibikhat7 meccs · 56% adat67,0/100helyi minta
  2. 2Al Kuwait6 meccs · 48% adat50,3/100helyi minta
  3. 3Kazma6 meccs · 48% adat37,2/100helyi minta
  4. 4Al Tadhamon7 meccs · 56% adat30,0/100helyi minta
  5. 5Al Sahel6 meccs · 48% adat26,3/100helyi minta
  6. 6Al Arabi6 meccs · 48% adat25,5/100helyi minta
  7. 7Al Shabab7 meccs · 56% adat17,0/100helyi minta
  8. 8Al Jahra7 meccs · 56% adat12,7/100helyi minta
  9. 9Al Nasar7 meccs · 56% adat9,7/100helyi minta
  10. 10Al Salmiyah6 meccs · 48% adat8,4/100helyi minta
  11. 11Al Qadsia6 meccs · 48% adat5,7/100helyi minta
  12. 12Al Fahaheel7 meccs · 56% adat1,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Lőtt gólátlag

Átlagosan szerzett gól a feldolgozott közelmúltban.

  1. 1Al Kuwait6 meccs · 48% adat4,17helyi minta
  2. 2Al Arabi6 meccs · 48% adat2,17helyi minta
  3. 3Al Qadsia6 meccs · 48% adat1,83helyi minta
  4. 4Al Fahaheel7 meccs · 56% adat1,71helyi minta
  5. 5Al Nasar7 meccs · 56% adat1,71helyi minta
  6. 6Kazma6 meccs · 48% adat1,67helyi minta
  7. 7Al Shabab7 meccs · 56% adat1,43helyi minta
  8. 8Al Salmiyah6 meccs · 48% adat1,17helyi minta
  9. 9Al Jahra7 meccs · 56% adat1,14helyi minta
  10. 10Al Tadhamon7 meccs · 56% adat1,14helyi minta
  11. 11Al Sulaibikhat7 meccs · 56% adat1,14helyi minta
  12. 12Al Sahel6 meccs · 48% adat0,50helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Mindkét csapat gólt szerzett

A BTTS-meccsek aránya a feldolgozott mintában.

  1. 1Al Nasar7 meccs · 56% adat71,4%helyi minta
  2. 2Al Tadhamon7 meccs · 56% adat71,4%helyi minta
  3. 3Al Sulaibikhat7 meccs · 56% adat71,4%helyi minta
  4. 4Al Arabi6 meccs · 48% adat66,7%helyi minta
  5. 5Kazma6 meccs · 48% adat66,7%helyi minta
  6. 6Al Shabab7 meccs · 56% adat57,1%helyi minta
  7. 7Al Kuwait6 meccs · 48% adat50,0%helyi minta
  8. 8Al Fahaheel7 meccs · 56% adat42,9%helyi minta
  9. 9Al Jahra7 meccs · 56% adat42,9%helyi minta
  10. 10Al Salmiyah6 meccs · 48% adat33,3%helyi minta
  11. 11Al Qadsia6 meccs · 48% adat16,7%helyi minta
  12. 12Al Sahel6 meccs · 48% adat16,7%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Legalább három gól

A 2,5 gólnál magasabb összgólszámú meccsek aránya.

  1. 1Al Nasar7 meccs · 56% adat100,0%helyi minta
  2. 2Al Fahaheel7 meccs · 56% adat71,4%helyi minta
  3. 3Al Tadhamon7 meccs · 56% adat71,4%helyi minta
  4. 4Al Arabi6 meccs · 48% adat66,7%helyi minta
  5. 5Al Kuwait6 meccs · 48% adat66,7%helyi minta
  6. 6Al Qadsia6 meccs · 48% adat66,7%helyi minta
  7. 7Al Shabab7 meccs · 56% adat57,1%helyi minta
  8. 8Al Sulaibikhat7 meccs · 56% adat57,1%helyi minta
  9. 9Kazma6 meccs · 48% adat50,0%helyi minta
  10. 10Al Sahel6 meccs · 48% adat50,0%helyi minta
  11. 11Al Jahra7 meccs · 56% adat42,9%helyi minta
  12. 12Al Salmiyah6 meccs · 48% adat33,3%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Kapott gól nélküli meccsek

A clean sheet mérkőzések aránya.

  1. 1Al Kuwait6 meccs · 48% adat50,0%helyi minta
  2. 2Al Qadsia6 meccs · 48% adat50,0%helyi minta
  3. 3Al Salmiyah6 meccs · 48% adat50,0%helyi minta
  4. 4Al Arabi6 meccs · 48% adat33,3%helyi minta
  5. 5Kazma6 meccs · 48% adat33,3%helyi minta
  6. 6Al Sahel6 meccs · 48% adat33,3%helyi minta
  7. 7Al Fahaheel7 meccs · 56% adat28,6%helyi minta
  8. 8Al Jahra7 meccs · 56% adat14,3%helyi minta
  9. 9Al Nasar7 meccs · 56% adat14,3%helyi minta
  10. 10Al Shabab7 meccs · 56% adat14,3%helyi minta
  11. 11Al Tadhamon7 meccs · 56% adat0,0%helyi minta
  12. 12Al Sulaibikhat7 meccs · 56% adat0,0%helyi minta

ÁTLÁTHATÓ ADATÚT

Módszertan

Befejezett, eredménnyel rendelkező helyi mérkőzések, valamint materializált csapat- és játékosprofilok. Hiányzó adat nem válik nullává vagy becsléssé. Az Adatatlasz olvasó nem ír domainadatot vagy saját gyorsítótársort, és nem kér adatot külső szolgáltatótól.