Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM

HELYI ADATATLASZ

Premier League 2026 statisztikák és csapatranglisták

Premier League 2026 csapatstatisztikái, forma-, támadó-, védekező- és gólmutatói helyi eredményadatokból.

Publikus providerhívás: 0Hiányzó adat: nem nullaPredikció: 0Forrás frissítve: 2026. 11. 08.
Lezárt, eredményes meccs72
Minősített csapatprofil16
Teljes csapatranglista9
Játékosprofil118

CSAPATRANGLISTA

Összesített teljesítmény

Forma, támadás, védekezés és stabilitás egy leíró indexben.

  1. 1FC Kharkiv7 meccs · 56% adat80,7/100helyi minta
  2. 2Polessya9 meccs · 72% adat77,2/100helyi minta
  3. 3Shakhtar Donetsk8 meccs · 64% adat65,4/100helyi minta
  4. 4Dynamo Kyiv10 meccs · 80% adat60,5/100helyi minta
  5. 5LNZ Cherkasy9 meccs · 72% adat58,2/100helyi minta
  6. 6Karpaty9 meccs · 74% adat54,5/100helyi minta
  7. 7Zorya Luhansk10 meccs · 80% adat46,3/100helyi minta
  8. 8Kolos Kovalivka9 meccs · 74% adat45,6/100helyi minta
  9. 9Chornomorets9 meccs · 72% adat37,6/100helyi minta
  10. 10Livyi Bereh9 meccs · 72% adat37,3/100helyi minta
  11. 11Bukovyna9 meccs · 72% adat34,5/100helyi minta
  12. 12Epitsentr Dunayivtsi10 meccs · 80% adat30,9/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Aktuális forma

A legutóbbi, legfeljebb tíz feldolgozott meccs ponttermése.

  1. 1FC Kharkiv7 meccs · 56% adat85,7/100helyi minta
  2. 2Polessya9 meccs · 72% adat81,5/100helyi minta
  3. 3Shakhtar Donetsk8 meccs · 64% adat70,8/100helyi minta
  4. 4Dynamo Kyiv10 meccs · 80% adat66,7/100helyi minta
  5. 5LNZ Cherkasy9 meccs · 72% adat63,0/100helyi minta
  6. 6Zorya Luhansk10 meccs · 80% adat50,0/100helyi minta
  7. 7Karpaty9 meccs · 74% adat48,2/100helyi minta
  8. 8Kolos Kovalivka9 meccs · 74% adat44,4/100helyi minta
  9. 9Chornomorets9 meccs · 72% adat33,3/100helyi minta
  10. 10Veres Rivne10 meccs · 80% adat30,0/100helyi minta
  11. 11Bukovyna9 meccs · 72% adat29,6/100helyi minta
  12. 12Livyi Bereh9 meccs · 72% adat29,6/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Támadó teljesítmény

A közelmúlt lőtt góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1FC Kharkiv7 meccs · 56% adat91,4/100helyi minta
  2. 2Polessya9 meccs · 72% adat88,9/100helyi minta
  3. 3Karpaty9 meccs · 74% adat66,7/100helyi minta
  4. 4Kolos Kovalivka9 meccs · 74% adat57,8/100helyi minta
  5. 5Dynamo Kyiv10 meccs · 80% adat56,0/100helyi minta
  6. 6Shakhtar Donetsk8 meccs · 64% adat55,0/100helyi minta
  7. 7LNZ Cherkasy9 meccs · 72% adat53,3/100helyi minta
  8. 8Zorya Luhansk10 meccs · 80% adat44,0/100helyi minta
  9. 9Kudrivka10 meccs · 80% adat44,0/100helyi minta
  10. 10Bukovyna9 meccs · 72% adat35,6/100helyi minta
  11. 11Epitsentr Dunayivtsi10 meccs · 80% adat32,0/100helyi minta
  12. 12Chornomorets9 meccs · 72% adat31,1/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Védekező teljesítmény

A közelmúlt kapott góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1Shakhtar Donetsk8 meccs · 64% adat80,0/100helyi minta
  2. 2FC Kharkiv7 meccs · 56% adat77,1/100helyi minta
  3. 3Polessya9 meccs · 72% adat73,3/100helyi minta
  4. 4Karpaty9 meccs · 74% adat68,9/100helyi minta
  5. 5LNZ Cherkasy9 meccs · 72% adat68,9/100helyi minta
  6. 6Dynamo Kyiv10 meccs · 80% adat68,0/100helyi minta
  7. 7Chornomorets9 meccs · 72% adat60,0/100helyi minta
  8. 8Livyi Bereh9 meccs · 72% adat60,0/100helyi minta
  9. 9Zorya Luhansk10 meccs · 80% adat52,0/100helyi minta
  10. 10Kolos Kovalivka9 meccs · 74% adat46,7/100helyi minta
  11. 11Kryvbas KR8 meccs · 64% adat45,0/100helyi minta
  12. 12Epitsentr Dunayivtsi10 meccs · 80% adat44,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Stabil teljesítmény

Az eredmények ingadozását összefoglaló stabilitási mutató.

  1. 1Kryvbas KR8 meccs · 64% adat66,7/100helyi minta
  2. 2Bukovyna9 meccs · 72% adat41,7/100helyi minta
  3. 3Livyi Bereh9 meccs · 72% adat41,7/100helyi minta
  4. 4Epitsentr Dunayivtsi10 meccs · 80% adat40,0/100helyi minta
  5. 5Obolon'-Brovar8 meccs · 64% adat38,2/100helyi minta
  6. 6FC Kharkiv7 meccs · 56% adat30,0/100helyi minta
  7. 7Polessya9 meccs · 72% adat29,0/100helyi minta
  8. 8Veres Rivne10 meccs · 80% adat24,3/100helyi minta
  9. 9Chornomorets9 meccs · 72% adat23,0/100helyi minta
  10. 10Karpaty9 meccs · 74% adat22,3/100helyi minta
  11. 11Shakhtar Donetsk8 meccs · 64% adat22,3/100helyi minta
  12. 12Kudrivka10 meccs · 80% adat20,8/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Lőtt gólátlag

Átlagosan szerzett gól a feldolgozott közelmúltban.

  1. 1FC Kharkiv7 meccs · 56% adat2,29helyi minta
  2. 2Polessya9 meccs · 72% adat2,22helyi minta
  3. 3Karpaty9 meccs · 74% adat1,67helyi minta
  4. 4Kolos Kovalivka9 meccs · 74% adat1,44helyi minta
  5. 5Dynamo Kyiv10 meccs · 80% adat1,40helyi minta
  6. 6Shakhtar Donetsk8 meccs · 64% adat1,38helyi minta
  7. 7LNZ Cherkasy9 meccs · 72% adat1,33helyi minta
  8. 8Zorya Luhansk10 meccs · 80% adat1,10helyi minta
  9. 9Kudrivka10 meccs · 80% adat1,10helyi minta
  10. 10Bukovyna9 meccs · 72% adat0,89helyi minta
  11. 11Epitsentr Dunayivtsi10 meccs · 80% adat0,80helyi minta
  12. 12Chornomorets9 meccs · 72% adat0,78helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Mindkét csapat gólt szerzett

A BTTS-meccsek aránya a feldolgozott mintában.

  1. 1Kolos Kovalivka9 meccs · 74% adat66,7%helyi minta
  2. 2Zorya Luhansk10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta
  3. 3Kudrivka10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta
  4. 4Livyi Bereh9 meccs · 72% adat55,6%helyi minta
  5. 5Karpaty9 meccs · 74% adat44,4%helyi minta
  6. 6Chornomorets9 meccs · 72% adat44,4%helyi minta
  7. 7Bukovyna9 meccs · 72% adat44,4%helyi minta
  8. 8Polessya9 meccs · 72% adat44,4%helyi minta
  9. 9FC Kharkiv7 meccs · 56% adat42,9%helyi minta
  10. 10Veres Rivne10 meccs · 80% adat40,0%helyi minta
  11. 11Epitsentr Dunayivtsi10 meccs · 80% adat40,0%helyi minta
  12. 12Obolon'-Brovar8 meccs · 64% adat37,5%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Legalább három gól

A 2,5 gólnál magasabb összgólszámú meccsek aránya.

  1. 1Kudrivka10 meccs · 80% adat80,0%helyi minta
  2. 2FC Kharkiv7 meccs · 56% adat71,4%helyi minta
  3. 3Kolos Kovalivka9 meccs · 74% adat55,6%helyi minta
  4. 4Polessya9 meccs · 72% adat55,6%helyi minta
  5. 5LNZ Cherkasy9 meccs · 72% adat55,6%helyi minta
  6. 6Dynamo Kyiv10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta
  7. 7Zorya Luhansk10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta
  8. 8Epitsentr Dunayivtsi10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta
  9. 9Shakhtar Donetsk8 meccs · 64% adat50,0%helyi minta
  10. 10Karpaty9 meccs · 74% adat44,4%helyi minta
  11. 11Bukovyna9 meccs · 72% adat44,4%helyi minta
  12. 12Obolon'-Brovar8 meccs · 64% adat37,5%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Kapott gól nélküli meccsek

A clean sheet mérkőzések aránya.

  1. 1Shakhtar Donetsk8 meccs · 64% adat62,5%helyi minta
  2. 2Dynamo Kyiv10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta
  3. 3Polessya9 meccs · 72% adat55,6%helyi minta
  4. 4Karpaty9 meccs · 74% adat44,4%helyi minta
  5. 5LNZ Cherkasy9 meccs · 72% adat44,4%helyi minta
  6. 6FC Kharkiv7 meccs · 56% adat42,9%helyi minta
  7. 7Obolon'-Brovar8 meccs · 64% adat37,5%helyi minta
  8. 8Chornomorets9 meccs · 72% adat33,3%helyi minta
  9. 9Bukovyna9 meccs · 72% adat33,3%helyi minta
  10. 10Livyi Bereh9 meccs · 72% adat33,3%helyi minta
  11. 11Epitsentr Dunayivtsi10 meccs · 80% adat30,0%helyi minta
  12. 12Kolos Kovalivka9 meccs · 74% adat22,2%helyi minta

JÁTÉKOSRANGLISTA

Játékos-teljesítményindex

A lefedett szezonmeccsek poszthoz igazított leíró teljesítményindexe.

  1. 1I. Krasnopir7 meccs · 232 perc59,7/10094% adat
  2. 2V. Veleten7 meccs · 211 perc54,3/10094% adat
  3. 3P. Yade4 meccs · 262 perc51,7/10088% adat
  4. 4V. Voloshyn4 meccs · 251 perc48,9/10088% adat
  5. 5R. Owusu9 meccs · 367 perc47,1/10098% adat
  6. 6Denys Svityukha6 meccs · 193 perc42,0/10092% adat
  7. 7Matviy Ponomarenko8 meccs · 343 perc41,2/10096% adat
  8. 8Xeber Alkain7 meccs · 360 perc38,4/10094% adat
  9. 9Faites Prévu Kaya Makosso5 meccs · 223 perc36,5/10090% adat
  10. 10R. Vantukh7 meccs · 325 perc35,2/10094% adat
  11. 11Vitaliy Dakhnovskyi4 meccs · 231 perc35,0/10088% adat
  12. 12B. Krushynskyi5 meccs · 208 perc34,5/10090% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Góllövők

A legtöbb helyben rögzített góllal rendelkező játékosok.

  1. 1I. Krasnopir7 meccs · 232 perc494% adat
  2. 2P. Yade4 meccs · 262 perc388% adat
  3. 3R. Owusu9 meccs · 367 perc298% adat
  4. 4Matviy Ponomarenko8 meccs · 343 perc296% adat
  5. 5V. Veleten7 meccs · 211 perc294% adat
  6. 6Denys Svityukha6 meccs · 193 perc292% adat
  7. 7V. Voloshyn4 meccs · 251 perc288% adat
  8. 8Vitaliy Dakhnovskyi4 meccs · 231 perc288% adat
  9. 9A. Chachua8 meccs · 354 perc196% adat
  10. 10A. Dumanyuk8 meccs · 317 perc196% adat
  11. 11Xeber Alkain7 meccs · 360 perc194% adat
  12. 12E. Sarapiy7 meccs · 360 perc194% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Gólpasszok

A legtöbb helyben rögzített gólpasszal rendelkező játékosok.

  1. 1Nazar Voloshyn4 meccs · 186 perc388% adat
  2. 2R. Vantukh7 meccs · 325 perc294% adat
  3. 3B. Krushynskyi5 meccs · 208 perc290% adat
  4. 4D. Miroshnichenko4 meccs · 200 perc288% adat
  5. 5R. Owusu9 meccs · 367 perc198% adat
  6. 6Oleksandr Beljaev9 meccs · 343 perc198% adat
  7. 7V. Sharay8 meccs · 358 perc196% adat
  8. 8Xeber Alkain7 meccs · 360 perc194% adat
  9. 9O. Drambaev7 meccs · 230 perc194% adat
  10. 10Andriy Yarmolenko7 meccs · 226 perc194% adat
  11. 11B. Mykhailichenko7 meccs · 180 perc194% adat
  12. 12D. Kuzyk6 meccs · 238 perc192% adat

JÁTÉKOSRANGLISTA

Átlagos játékosértékelés

Csak a szolgáltatott meccsértékeléssel rendelkező, lefedett játékosok átlaga.

  1. 1V. Veleten7 meccs · 211 perc7,7594% adat
  2. 2V. Voloshyn4 meccs · 251 perc7,3588% adat
  3. 3I. Krasnopir7 meccs · 232 perc7,2394% adat
  4. 4Denys Svityukha6 meccs · 193 perc6,9592% adat
  5. 5V. Ermakov5 meccs · 190 perc6,8090% adat
  6. 6N. Vorobchak6 meccs · 270 perc6,7592% adat
  7. 7Xeber Alkain7 meccs · 360 perc6,7394% adat
  8. 8R. Owusu9 meccs · 367 perc6,7298% adat
  9. 9A. Kulakovskyi3 meccs · 204 perc6,7286% adat
  10. 10Matviy Ponomarenko8 meccs · 343 perc6,7096% adat
  11. 11B. Krushynskyi5 meccs · 208 perc6,7090% adat
  12. 12P. Yade4 meccs · 262 perc6,6788% adat

ÁTLÁTHATÓ ADATÚT

Módszertan

Befejezett, eredménnyel rendelkező helyi mérkőzések, valamint materializált csapat- és játékosprofilok. Hiányzó adat nem válik nullává vagy becsléssé. Az Adatatlasz olvasó nem ír domainadatot vagy saját gyorsítótársort, és nem kér adatot külső szolgáltatótól.