Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM

HELYI ADATATLASZ

1. Liga U19 2026 statisztikák és csapatranglisták

1. Liga U19 2026 csapatstatisztikái, forma-, támadó-, védekező- és gólmutatói helyi eredményadatokból.

Publikus providerhívás: 0Hiányzó adat: nem nullaPredikció: 0Forrás frissítve: 2026. 11. 04.
Lezárt, eredményes meccs93
Minősített csapatprofil16
Teljes csapatranglista9
Játékosprofil0

CSAPATRANGLISTA

Összesített teljesítmény

Forma, támadás, védekezés és stabilitás egy leíró indexben.

  1. 1Viktoria Plzeň U1910 meccs · 80% adat82,2/100helyi minta
  2. 2Opava U1910 meccs · 80% adat65,7/100helyi minta
  3. 3Baník Ostrava U1910 meccs · 80% adat62,4/100helyi minta
  4. 4Hradec Králové U1910 meccs · 80% adat62,3/100helyi minta
  5. 5Sigma Olomouc U1910 meccs · 80% adat60,1/100helyi minta
  6. 6Sparta Praha U1910 meccs · 80% adat51,6/100helyi minta
  7. 7Zbrojovka Brno U1910 meccs · 80% adat50,2/100helyi minta
  8. 8České Budějovice U1910 meccs · 80% adat49,0/100helyi minta
  9. 9Dukla Praha U1910 meccs · 80% adat47,9/100helyi minta
  10. 10Mladá Boleslav U1910 meccs · 80% adat43,7/100helyi minta
  11. 11Slavia Praha U1910 meccs · 80% adat35,5/100helyi minta
  12. 12Teplice U1910 meccs · 80% adat33,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Aktuális forma

A legutóbbi, legfeljebb tíz feldolgozott meccs ponttermése.

  1. 1Viktoria Plzeň U1910 meccs · 80% adat83,3/100helyi minta
  2. 2Baník Ostrava U1910 meccs · 80% adat73,3/100helyi minta
  3. 3Opava U1910 meccs · 80% adat73,3/100helyi minta
  4. 4Sigma Olomouc U1910 meccs · 80% adat70,0/100helyi minta
  5. 5Hradec Králové U1910 meccs · 80% adat60,0/100helyi minta
  6. 6Sparta Praha U1910 meccs · 80% adat53,3/100helyi minta
  7. 7Zbrojovka Brno U1910 meccs · 80% adat53,3/100helyi minta
  8. 8Dukla Praha U1910 meccs · 80% adat50,0/100helyi minta
  9. 9Mladá Boleslav U1910 meccs · 80% adat46,7/100helyi minta
  10. 10České Budějovice U1910 meccs · 80% adat43,3/100helyi minta
  11. 11Slovácko U1910 meccs · 80% adat33,3/100helyi minta
  12. 12Teplice U1910 meccs · 80% adat33,3/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Támadó teljesítmény

A közelmúlt lőtt góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1Sigma Olomouc U1910 meccs · 80% adat100,0/100helyi minta
  2. 2Viktoria Plzeň U1910 meccs · 80% adat100,0/100helyi minta
  3. 3Opava U1910 meccs · 80% adat100,0/100helyi minta
  4. 4České Budějovice U1910 meccs · 80% adat100,0/100helyi minta
  5. 5Hradec Králové U1910 meccs · 80% adat88,0/100helyi minta
  6. 6Baník Ostrava U1910 meccs · 80% adat80,0/100helyi minta
  7. 7Zbrojovka Brno U1910 meccs · 80% adat80,0/100helyi minta
  8. 8Sparta Praha U1910 meccs · 80% adat72,0/100helyi minta
  9. 9Teplice U1910 meccs · 80% adat72,0/100helyi minta
  10. 10Slavia Praha U1910 meccs · 80% adat68,0/100helyi minta
  11. 11Mladá Boleslav U1910 meccs · 80% adat68,0/100helyi minta
  12. 12Slovácko U1910 meccs · 80% adat68,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Védekező teljesítmény

A közelmúlt kapott góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1Viktoria Plzeň U1910 meccs · 80% adat80,0/100helyi minta
  2. 2Hradec Králové U1910 meccs · 80% adat56,0/100helyi minta
  3. 3Sparta Praha U1910 meccs · 80% adat44,0/100helyi minta
  4. 4Baník Ostrava U1910 meccs · 80% adat36,0/100helyi minta
  5. 5Dukla Praha U1910 meccs · 80% adat36,0/100helyi minta
  6. 6Opava U1910 meccs · 80% adat32,0/100helyi minta
  7. 7Zbrojovka Brno U1910 meccs · 80% adat32,0/100helyi minta
  8. 8Mladá Boleslav U1910 meccs · 80% adat24,0/100helyi minta
  9. 9České Budějovice U1910 meccs · 80% adat24,0/100helyi minta
  10. 10Slavia Praha U1910 meccs · 80% adat20,0/100helyi minta
  11. 11Sigma Olomouc U1910 meccs · 80% adat16,0/100helyi minta
  12. 12Karviná U1910 meccs · 80% adat0,0/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Stabil teljesítmény

Az eredmények ingadozását összefoglaló stabilitási mutató.

  1. 1Karviná U1910 meccs · 80% adat38,5/100helyi minta
  2. 2Viktoria Plzeň U1910 meccs · 80% adat31,7/100helyi minta
  3. 3Slavia Praha U1910 meccs · 80% adat24,3/100helyi minta
  4. 4Zlín U1910 meccs · 80% adat22,3/100helyi minta
  5. 5Baník Ostrava U1910 meccs · 80% adat16,7/100helyi minta
  6. 6Hradec Králové U1910 meccs · 80% adat16,7/100helyi minta
  7. 7Opava U1910 meccs · 80% adat16,7/100helyi minta
  8. 8Dukla Praha U1910 meccs · 80% adat14,4/100helyi minta
  9. 9Slovácko U1910 meccs · 80% adat10,6/100helyi minta
  10. 10Teplice U1910 meccs · 80% adat10,6/100helyi minta
  11. 11Mladá Boleslav U1910 meccs · 80% adat9,6/100helyi minta
  12. 12Sigma Olomouc U1910 meccs · 80% adat8,4/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Lőtt gólátlag

Átlagosan szerzett gól a feldolgozott közelmúltban.

  1. 1Viktoria Plzeň U1910 meccs · 80% adat3,10helyi minta
  2. 2Opava U1910 meccs · 80% adat3,10helyi minta
  3. 3Sigma Olomouc U1910 meccs · 80% adat2,80helyi minta
  4. 4České Budějovice U1910 meccs · 80% adat2,80helyi minta
  5. 5Hradec Králové U1910 meccs · 80% adat2,20helyi minta
  6. 6Baník Ostrava U1910 meccs · 80% adat2,00helyi minta
  7. 7Zbrojovka Brno U1910 meccs · 80% adat2,00helyi minta
  8. 8Sparta Praha U1910 meccs · 80% adat1,80helyi minta
  9. 9Teplice U1910 meccs · 80% adat1,80helyi minta
  10. 10Slavia Praha U1910 meccs · 80% adat1,70helyi minta
  11. 11Mladá Boleslav U1910 meccs · 80% adat1,70helyi minta
  12. 12Slovácko U1910 meccs · 80% adat1,70helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Mindkét csapat gólt szerzett

A BTTS-meccsek aránya a feldolgozott mintában.

  1. 1České Budějovice U1910 meccs · 80% adat90,0%helyi minta
  2. 2Slavia Praha U1910 meccs · 80% adat80,0%helyi minta
  3. 3Zlín U1910 meccs · 80% adat80,0%helyi minta
  4. 4Baník Ostrava U1910 meccs · 80% adat70,0%helyi minta
  5. 5Hradec Králové U1910 meccs · 80% adat70,0%helyi minta
  6. 6Opava U1910 meccs · 80% adat70,0%helyi minta
  7. 7Teplice U1910 meccs · 80% adat70,0%helyi minta
  8. 8Sparta Praha U1910 meccs · 80% adat60,0%helyi minta
  9. 9Mladá Boleslav U1910 meccs · 80% adat60,0%helyi minta
  10. 10Dukla Praha U1910 meccs · 80% adat60,0%helyi minta
  11. 11Sigma Olomouc U1910 meccs · 80% adat50,0%helyi minta
  12. 12Karviná U1910 meccs · 80% adat50,0%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Legalább három gól

A 2,5 gólnál magasabb összgólszámú meccsek aránya.

  1. 1Baník Ostrava U1910 meccs · 80% adat90,0%helyi minta
  2. 2Opava U1910 meccs · 80% adat90,0%helyi minta
  3. 3Zbrojovka Brno U1910 meccs · 80% adat90,0%helyi minta
  4. 4Zlín U1910 meccs · 80% adat90,0%helyi minta
  5. 5České Budějovice U1910 meccs · 80% adat90,0%helyi minta
  6. 6Teplice U1910 meccs · 80% adat90,0%helyi minta
  7. 7Hradec Králové U1910 meccs · 80% adat80,0%helyi minta
  8. 8Slovácko U1910 meccs · 80% adat80,0%helyi minta
  9. 9Sigma Olomouc U1910 meccs · 80% adat70,0%helyi minta
  10. 10Viktoria Plzeň U1910 meccs · 80% adat70,0%helyi minta
  11. 11Karviná U1910 meccs · 80% adat70,0%helyi minta
  12. 12Pardubice U1910 meccs · 80% adat70,0%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Kapott gól nélküli meccsek

A clean sheet mérkőzések aránya.

  1. 1Viktoria Plzeň U1910 meccs · 80% adat70,0%helyi minta
  2. 2Zbrojovka Brno U1910 meccs · 80% adat40,0%helyi minta
  3. 3Sigma Olomouc U1910 meccs · 80% adat30,0%helyi minta
  4. 4Sparta Praha U1910 meccs · 80% adat30,0%helyi minta
  5. 5Hradec Králové U1910 meccs · 80% adat30,0%helyi minta
  6. 6Opava U1910 meccs · 80% adat30,0%helyi minta
  7. 7Baník Ostrava U1910 meccs · 80% adat20,0%helyi minta
  8. 8Mladá Boleslav U1910 meccs · 80% adat20,0%helyi minta
  9. 9Pardubice U1910 meccs · 80% adat20,0%helyi minta
  10. 10Slovácko U1910 meccs · 80% adat10,0%helyi minta
  11. 11České Budějovice U1910 meccs · 80% adat10,0%helyi minta
  12. 12Dukla Praha U1910 meccs · 80% adat10,0%helyi minta

ÁTLÁTHATÓ ADATÚT

Módszertan

Befejezett, eredménnyel rendelkező helyi mérkőzések, valamint materializált csapat- és játékosprofilok. Hiányzó adat nem válik nullává vagy becsléssé. Az Adatatlasz olvasó nem ír domainadatot vagy saját gyorsítótársort, és nem kér adatot külső szolgáltatótól.