Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM

HELYI ADATATLASZ

Professional Development League 2026 statisztikák és csapatranglisták

Professional Development League 2026 csapatstatisztikái, forma-, támadó-, védekező- és gólmutatói helyi eredményadatokból.

Publikus providerhívás: 0Hiányzó adat: nem nullaPredikció: 0Forrás frissítve: 2026. 11. 09.
Lezárt, eredményes meccs65
Minősített csapatprofil17
Teljes csapatranglista9
Játékosprofil0

CSAPATRANGLISTA

Összesített teljesítmény

Forma, támadás, védekezés és stabilitás egy leíró indexben.

  1. 1Bolton Wanderers Res.8 meccs · 64% adat68,2/100helyi minta
  2. 2Huddersfield Town U216 meccs · 48% adat60,7/100helyi minta
  3. 3Fleetwood Town U219 meccs · 72% adat57,2/100helyi minta
  4. 4Sheffield United U217 meccs · 56% adat55,8/100helyi minta
  5. 5Swansea City U2110 meccs · 80% adat55,6/100helyi minta
  6. 6Cardiff City U218 meccs · 64% adat54,2/100helyi minta
  7. 7Coventry City U217 meccs · 56% adat53,4/100helyi minta
  8. 8Bristol City U218 meccs · 64% adat46,3/100helyi minta
  9. 9Millwall U215 meccs · 40% adat43,1/100helyi minta
  10. 10Colchester United U217 meccs · 56% adat41,7/100helyi minta
  11. 11Peterborough United U217 meccs · 56% adat40,2/100helyi minta
  12. 12Charlton Athletic U219 meccs · 72% adat37,1/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Aktuális forma

A legutóbbi, legfeljebb tíz feldolgozott meccs ponttermése.

  1. 1Bolton Wanderers Res.8 meccs · 64% adat75,0/100helyi minta
  2. 2Fleetwood Town U219 meccs · 72% adat70,4/100helyi minta
  3. 3Huddersfield Town U216 meccs · 48% adat66,7/100helyi minta
  4. 4Swansea City U2110 meccs · 80% adat60,0/100helyi minta
  5. 5Sheffield United U217 meccs · 56% adat57,1/100helyi minta
  6. 6Coventry City U217 meccs · 56% adat52,4/100helyi minta
  7. 7Cardiff City U218 meccs · 64% adat50,0/100helyi minta
  8. 8Peterborough United U217 meccs · 56% adat47,6/100helyi minta
  9. 9Bristol City U218 meccs · 64% adat45,8/100helyi minta
  10. 10Colchester United U217 meccs · 56% adat42,9/100helyi minta
  11. 11Millwall U215 meccs · 40% adat40,0/100helyi minta
  12. 12Barnsley U217 meccs · 56% adat38,1/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Támadó teljesítmény

A közelmúlt lőtt góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1Bolton Wanderers Res.8 meccs · 64% adat100,0/100helyi minta
  2. 2Huddersfield Town U216 meccs · 48% adat100,0/100helyi minta
  3. 3Cardiff City U218 meccs · 64% adat95,0/100helyi minta
  4. 4Colchester United U217 meccs · 56% adat85,7/100helyi minta
  5. 5Bristol City U218 meccs · 64% adat85,0/100helyi minta
  6. 6Swansea City U2110 meccs · 80% adat80,0/100helyi minta
  7. 7Coventry City U217 meccs · 56% adat80,0/100helyi minta
  8. 8Peterborough United U217 meccs · 56% adat74,3/100helyi minta
  9. 9Barnsley U217 meccs · 56% adat74,3/100helyi minta
  10. 10Charlton Athletic U219 meccs · 72% adat71,1/100helyi minta
  11. 11Wigan Athletic U218 meccs · 64% adat70,0/100helyi minta
  12. 12Sheffield United U217 meccs · 56% adat68,6/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Védekező teljesítmény

A közelmúlt kapott góljaira épülő leíró mutató.

  1. 1Sheffield United U217 meccs · 56% adat60,0/100helyi minta
  2. 2Millwall U215 meccs · 40% adat44,0/100helyi minta
  3. 3Coventry City U217 meccs · 56% adat42,9/100helyi minta
  4. 4Fleetwood Town U219 meccs · 72% adat42,2/100helyi minta
  5. 5Swansea City U2110 meccs · 80% adat40,0/100helyi minta
  6. 6Bolton Wanderers Res.8 meccs · 64% adat40,0/100helyi minta
  7. 7Cardiff City U218 meccs · 64% adat35,0/100helyi minta
  8. 8Huddersfield Town U216 meccs · 48% adat26,7/100helyi minta
  9. 9Bristol City U218 meccs · 64% adat20,0/100helyi minta
  10. 10Sheffield Wednesday U218 meccs · 64% adat20,0/100helyi minta
  11. 11Charlton Athletic U219 meccs · 72% adat15,6/100helyi minta
  12. 12Hull City U216 meccs · 48% adat13,3/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Stabil teljesítmény

Az eredmények ingadozását összefoglaló stabilitási mutató.

  1. 1Sheffield Wednesday U218 meccs · 64% adat38,2/100helyi minta
  2. 2Wigan Athletic U218 meccs · 64% adat38,2/100helyi minta
  3. 3Hull City U216 meccs · 48% adat28,9/100helyi minta
  4. 4Charlton Athletic U219 meccs · 72% adat23,0/100helyi minta
  5. 5Queens Park Rangers U2110 meccs · 80% adat22,3/100helyi minta
  6. 6Cardiff City U218 meccs · 64% adat18,4/100helyi minta
  7. 7Barnsley U217 meccs · 56% adat17,0/100helyi minta
  8. 8Fleetwood Town U219 meccs · 72% adat14,3/100helyi minta
  9. 9Coventry City U217 meccs · 56% adat13,8/100helyi minta
  10. 10Bolton Wanderers Res.8 meccs · 64% adat13,4/100helyi minta
  11. 11Bristol City U218 meccs · 64% adat12,2/100helyi minta
  12. 12Peterborough United U217 meccs · 56% adat6,7/100helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Lőtt gólátlag

Átlagosan szerzett gól a feldolgozott közelmúltban.

  1. 1Huddersfield Town U216 meccs · 48% adat3,17helyi minta
  2. 2Bolton Wanderers Res.8 meccs · 64% adat2,63helyi minta
  3. 3Cardiff City U218 meccs · 64% adat2,38helyi minta
  4. 4Colchester United U217 meccs · 56% adat2,14helyi minta
  5. 5Bristol City U218 meccs · 64% adat2,13helyi minta
  6. 6Swansea City U2110 meccs · 80% adat2,00helyi minta
  7. 7Coventry City U217 meccs · 56% adat2,00helyi minta
  8. 8Peterborough United U217 meccs · 56% adat1,86helyi minta
  9. 9Barnsley U217 meccs · 56% adat1,86helyi minta
  10. 10Charlton Athletic U219 meccs · 72% adat1,78helyi minta
  11. 11Wigan Athletic U218 meccs · 64% adat1,75helyi minta
  12. 12Sheffield United U217 meccs · 56% adat1,71helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Mindkét csapat gólt szerzett

A BTTS-meccsek aránya a feldolgozott mintában.

  1. 1Bristol City U218 meccs · 64% adat100,0%helyi minta
  2. 2Wigan Athletic U218 meccs · 64% adat100,0%helyi minta
  3. 3Queens Park Rangers U2110 meccs · 80% adat90,0%helyi minta
  4. 4Sheffield Wednesday U218 meccs · 64% adat87,5%helyi minta
  5. 5Huddersfield Town U216 meccs · 48% adat83,3%helyi minta
  6. 6Charlton Athletic U219 meccs · 72% adat77,8%helyi minta
  7. 7Barnsley U217 meccs · 56% adat71,4%helyi minta
  8. 8Coventry City U217 meccs · 56% adat71,4%helyi minta
  9. 9Hull City U216 meccs · 48% adat66,7%helyi minta
  10. 10Bolton Wanderers Res.8 meccs · 64% adat62,5%helyi minta
  11. 11Cardiff City U218 meccs · 64% adat62,5%helyi minta
  12. 12Swansea City U2110 meccs · 80% adat60,0%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Legalább három gól

A 2,5 gólnál magasabb összgólszámú meccsek aránya.

  1. 1Wigan Athletic U218 meccs · 64% adat100,0%helyi minta
  2. 2Bristol City U218 meccs · 64% adat87,5%helyi minta
  3. 3Colchester United U217 meccs · 56% adat85,7%helyi minta
  4. 4Huddersfield Town U216 meccs · 48% adat83,3%helyi minta
  5. 5Queens Park Rangers U2110 meccs · 80% adat80,0%helyi minta
  6. 6Charlton Athletic U219 meccs · 72% adat77,8%helyi minta
  7. 7Bolton Wanderers Res.8 meccs · 64% adat75,0%helyi minta
  8. 8Cardiff City U218 meccs · 64% adat75,0%helyi minta
  9. 9Sheffield Wednesday U218 meccs · 64% adat75,0%helyi minta
  10. 10Peterborough United U217 meccs · 56% adat71,4%helyi minta
  11. 11Barnsley U217 meccs · 56% adat71,4%helyi minta
  12. 12Coventry City U217 meccs · 56% adat71,4%helyi minta

CSAPATRANGLISTA

Kapott gól nélküli meccsek

A clean sheet mérkőzések aránya.

  1. 1Sheffield United U217 meccs · 56% adat57,1%helyi minta
  2. 2Fleetwood Town U219 meccs · 72% adat33,3%helyi minta
  3. 3Coventry City U217 meccs · 56% adat28,6%helyi minta
  4. 4Bolton Wanderers Res.8 meccs · 64% adat25,0%helyi minta
  5. 5Cardiff City U218 meccs · 64% adat25,0%helyi minta
  6. 6Swansea City U2110 meccs · 80% adat20,0%helyi minta
  7. 7Millwall U215 meccs · 40% adat20,0%helyi minta
  8. 8Hull City U216 meccs · 48% adat16,7%helyi minta
  9. 9Peterborough United U217 meccs · 56% adat14,3%helyi minta
  10. 10Colchester United U217 meccs · 56% adat14,3%helyi minta
  11. 11Sheffield Wednesday U218 meccs · 64% adat12,5%helyi minta
  12. 12Charlton Athletic U219 meccs · 72% adat11,1%helyi minta

ÁTLÁTHATÓ ADATÚT

Módszertan

Befejezett, eredménnyel rendelkező helyi mérkőzések, valamint materializált csapat- és játékosprofilok. Hiányzó adat nem válik nullává vagy becsléssé. Az Adatatlasz olvasó nem ír domainadatot vagy saját gyorsítótársort, és nem kér adatot külső szolgáltatótól.