Fleetwood Town U21 élő eredmény, meccsek és forma
Fleetwood Town U21 aktuális programja, utolsó eredményei, hazai–idegenbeli formája és versenysorozatai egyetlen, helyi adatokból épülő oldalon.
Részletes forma és góltrendek- Következő
- 1 meccs
- Friss eredmény
- 12 meccs
- Formaminta
- 10 meccs
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 23:58
V18.9 Csapatközpont 360
Fleetwood Town U21 meccsközpont
Az élő csapatadatok elavultak5 órája
Utolsó forma
VGYDDGY

Preston North End U21
Premier League Cup · Group Stage
45. perc · 1–2Legutóbbi forma
Premier League CupPreston North End U21 – Fleetwood Town U211–0VProfessional Development LeagueSheffield United U21 – Fleetwood Town U210–1GYProfessional Development LeagueFleetwood Town U21 – Barnsley U212–2DPremier League CupWolves U21 – Fleetwood Town U211–1DProfessional Development LeagueFleetwood Town U21 – Sheffield Wednesday U213–1GY
Helyszín
Minta
Minden pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
53formaindex / 1001,60 pont/meccs
2GY2D1V
Lőtt gól / meccs1,40
Kapott gól / meccs1,00
BTTS60%5 lefedett
Over 2,540%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
10 meccsUtolsó 10 mérkőzés
57formaindex / 1001,70 pont/meccs
5GY2D3V
Lőtt gól / meccs1,30
Kapott gól / meccs1,20
BTTS60%10 lefedett
Over 2,550%10 lefedett
Kapott gól nélkül30%10 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Minden pálya
12 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
6GY2D4V
Lőtt gól / meccs1,25
Kapott gól / meccs1,42
BTTS58%12 lefedett
Over 2,558%12 lefedett
Kapott gól nélkül25%12 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
67formaindex / 1002,00 pont/meccs
3GY1D1V
Lőtt gól / meccs1,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS80%5 lefedett
Over 2,580%5 lefedett
Kapott gól nélkül20%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Hazai pálya
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,50
Kapott gól / meccs1,67
BTTS67%6 lefedett
Over 2,583%6 lefedett
Kapott gól nélkül17%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
5 meccsUtolsó 5 mérkőzés
47formaindex / 1001,40 pont/meccs
2GY1D2V
Lőtt gól / meccs0,80
Kapott gól / meccs1,20
BTTS40%5 lefedett
Over 2,520%5 lefedett
Kapott gól nélkül40%5 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 10 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,17
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Idegenben
6 meccsUtolsó 20 mérkőzés
56formaindex / 1001,67 pont/meccs
3GY1D2V
Lőtt gól / meccs1,00
Kapott gól / meccs1,17
BTTS50%6 lefedett
Over 2,533%6 lefedett
Kapott gól nélkül33%6 lefedett
xG / meccs–0 lefedett
Legutóbbi eredmények
Premier League CupPreston North End U21 – Fleetwood Town U211–0VProfessional Development LeagueSheffield United U21 – Fleetwood Town U210–1GYProfessional Development LeagueFleetwood Town U21 – Barnsley U212–2DPremier League CupWolves U21 – Fleetwood Town U211–1DProfessional Development LeagueFleetwood Town U21 – Sheffield Wednesday U213–1GYProfessional Development LeaguePeterborough United U21 – Fleetwood Town U210–1GYProfessional Development LeagueFleetwood Town U21 – Swansea City U212–1GYProfessional Development LeagueQueens Park Rangers U21 – Fleetwood Town U214–1VPremier League CupFleetwood Town U21 – Burnley U211–2VProfessional Development LeagueFleetwood Town U21 – Millwall U211–0GYProfessional Development LeagueCoventry City U21 – Fleetwood Town U211–2GYProfessional Development LeagueFleetwood Town U21 – Colchester United U210–4V
Következő mérkőzések
A forma, a program és a versenysorozat-bontás kizárólag normalizált helyi adatokból készül. A hiányzó mutató nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Teljesítményprofil
27/100MeccsRadar-index
Stabil trend → · forma: LDL · 3 meccses friss minta.
Csapatok összehasonlítása
Válassz két csapatot
Azonos, látható mintán hasonlítjuk össze a formát és a góltrendeket.