HELYI ADATATLASZ
Serie C - Girone B 2026 statisztikák és csapatranglisták
Serie C - Girone B 2026 csapatstatisztikái, forma-, támadó-, védekező- és gólmutatói helyi eredményadatokból.
CSAPATRANGLISTA
Összesített teljesítmény
Forma, támadás, védekezés és stabilitás egy leíró indexben.
- 1
Spezia10 meccs · 80% adat84,6/100helyi minta - 2
Ravenna10 meccs · 80% adat70,8/100helyi minta - 3
Grosseto10 meccs · 80% adat58,5/100helyi minta - 4
Pescara10 meccs · 80% adat56,3/100helyi minta - 5
Torres10 meccs · 80% adat50,8/100helyi minta - 6
Guidonia Montecelio 193710 meccs · 80% adat50,0/100helyi minta - 7
Campobasso FC10 meccs · 80% adat44,7/100helyi minta - 8
Latina10 meccs · 80% adat44,0/100helyi minta - 9
Livorno10 meccs · 80% adat43,9/100helyi minta - 10
Pianese10 meccs · 80% adat43,5/100helyi minta - 11
Reggiana10 meccs · 80% adat43,4/100helyi minta - 12
Perugia10 meccs · 80% adat42,7/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Aktuális forma
A legutóbbi, legfeljebb tíz feldolgozott meccs ponttermése.
- 1
Spezia10 meccs · 80% adat93,3/100helyi minta - 2
Ravenna10 meccs · 80% adat73,3/100helyi minta - 3
Pescara10 meccs · 80% adat60,0/100helyi minta - 4
Grosseto10 meccs · 80% adat60,0/100helyi minta - 5
Guidonia Montecelio 193710 meccs · 80% adat53,3/100helyi minta - 6
Torres10 meccs · 80% adat53,3/100helyi minta - 7
Campobasso FC10 meccs · 80% adat50,0/100helyi minta - 8
Perugia10 meccs · 80% adat43,3/100helyi minta - 9
Latina10 meccs · 80% adat43,3/100helyi minta - 10
Livorno10 meccs · 80% adat43,3/100helyi minta - 11
Reggiana10 meccs · 80% adat43,3/100helyi minta - 12
Pianese10 meccs · 80% adat40,0/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Támadó teljesítmény
A közelmúlt lőtt góljaira épülő leíró mutató.
- 1
Grosseto10 meccs · 80% adat84,0/100helyi minta - 2
Spezia10 meccs · 80% adat80,0/100helyi minta - 3
Ravenna10 meccs · 80% adat80,0/100helyi minta - 4
Perugia10 meccs · 80% adat60,0/100helyi minta - 5
Campobasso FC10 meccs · 80% adat60,0/100helyi minta - 6
Livorno10 meccs · 80% adat52,0/100helyi minta - 7
Sambenedettese10 meccs · 80% adat52,0/100helyi minta - 8
Atalanta II10 meccs · 80% adat52,0/100helyi minta - 9
Pescara10 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta - 10
Reggiana10 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta - 11
Guidonia Montecelio 193710 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta - 12
Vado10 meccs · 80% adat44,0/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Védekező teljesítmény
A közelmúlt kapott góljaira épülő leíró mutató.
- 1
Spezia10 meccs · 80% adat80,0/100helyi minta - 2
Ravenna10 meccs · 80% adat76,0/100helyi minta - 3
Pescara10 meccs · 80% adat72,0/100helyi minta - 4
Pianese10 meccs · 80% adat64,0/100helyi minta - 5
Torres10 meccs · 80% adat64,0/100helyi minta - 6
Latina10 meccs · 80% adat60,0/100helyi minta - 7
Guidonia Montecelio 193710 meccs · 80% adat56,0/100helyi minta - 8
Reggiana10 meccs · 80% adat52,0/100helyi minta - 9
Forli10 meccs · 80% adat52,0/100helyi minta - 10
Pineto10 meccs · 80% adat52,0/100helyi minta - 11
Vado10 meccs · 80% adat48,0/100helyi minta - 12
Livorno10 meccs · 80% adat44,0/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Stabil teljesítmény
Az eredmények ingadozását összefoglaló stabilitási mutató.
- 1
Spezia10 meccs · 80% adat60,0/100helyi minta - 2
Vis Pesaro10 meccs · 80% adat38,5/100helyi minta - 3
Pianese10 meccs · 80% adat34,7/100helyi minta - 4
Forli10 meccs · 80% adat27,0/100helyi minta - 5
Sambenedettese10 meccs · 80% adat24,3/100helyi minta - 6
Ostia Mare10 meccs · 80% adat24,3/100helyi minta - 7
Latina10 meccs · 80% adat20,8/100helyi minta - 8
Gubbio10 meccs · 80% adat20,8/100helyi minta - 9
Livorno10 meccs · 80% adat20,8/100helyi minta - 10
Guidonia Montecelio 193710 meccs · 80% adat20,0/100helyi minta - 11
Torres10 meccs · 80% adat20,0/100helyi minta - 12
Pescara10 meccs · 80% adat16,7/100helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Lőtt gólátlag
Átlagosan szerzett gól a feldolgozott közelmúltban.
- 1
Grosseto10 meccs · 80% adat2,10helyi minta - 2
Spezia10 meccs · 80% adat2,00helyi minta - 3
Ravenna10 meccs · 80% adat2,00helyi minta - 4
Perugia10 meccs · 80% adat1,50helyi minta - 5
Campobasso FC10 meccs · 80% adat1,50helyi minta - 6
Livorno10 meccs · 80% adat1,30helyi minta - 7
Sambenedettese10 meccs · 80% adat1,30helyi minta - 8
Atalanta II10 meccs · 80% adat1,30helyi minta - 9
Pescara10 meccs · 80% adat1,20helyi minta - 10
Reggiana10 meccs · 80% adat1,20helyi minta - 11
Guidonia Montecelio 193710 meccs · 80% adat1,20helyi minta - 12
Vado10 meccs · 80% adat1,10helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Mindkét csapat gólt szerzett
A BTTS-meccsek aránya a feldolgozott mintában.
- 1
Sambenedettese10 meccs · 80% adat90,0%helyi minta - 2
Campobasso FC10 meccs · 80% adat80,0%helyi minta - 3
Guidonia Montecelio 193710 meccs · 80% adat70,0%helyi minta - 4
Vis Pesaro10 meccs · 80% adat70,0%helyi minta - 5
Perugia10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 6
Livorno10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 7
Atalanta II10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 8
Spezia10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 9
Pescara10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 10
Latina10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 11
Forli10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 12
Pianese10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Legalább három gól
A 2,5 gólnál magasabb összgólszámú meccsek aránya.
- 1
Vis Pesaro10 meccs · 80% adat80,0%helyi minta - 2
Sambenedettese10 meccs · 80% adat70,0%helyi minta - 3
Perugia10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 4
Ravenna10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 5
Grosseto10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 6
Campobasso FC10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 7
Atalanta II10 meccs · 80% adat60,0%helyi minta - 8
Spezia10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 9
Vado10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 10
Pineto10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 11
Pescara10 meccs · 80% adat40,0%helyi minta - 12
Ostia Mare10 meccs · 80% adat40,0%helyi minta
CSAPATRANGLISTA
Kapott gól nélküli meccsek
A clean sheet mérkőzések aránya.
- 1
Spezia10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 2
Pescara10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 3
Ravenna10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 4
Grosseto10 meccs · 80% adat50,0%helyi minta - 5
Pianese10 meccs · 80% adat40,0%helyi minta - 6
Pineto10 meccs · 80% adat40,0%helyi minta - 7
Torres10 meccs · 80% adat40,0%helyi minta - 8
Latina10 meccs · 80% adat30,0%helyi minta - 9
Reggiana10 meccs · 80% adat30,0%helyi minta - 10
Vado10 meccs · 80% adat30,0%helyi minta - 11
Livorno10 meccs · 80% adat20,0%helyi minta - 12
Guidonia Montecelio 193710 meccs · 80% adat20,0%helyi minta
ÁTLÁTHATÓ ADATÚT
Módszertan
Befejezett, eredménnyel rendelkező helyi mérkőzések, valamint materializált csapat- és játékosprofilok. Hiányzó adat nem válik nullává vagy becsléssé. Az Adatatlasz olvasó nem ír domainadatot vagy saját gyorsítótársort, és nem kér adatot külső szolgáltatótól.