Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
CAF U23 Cup of Nations logó
Nemzetközi · 2027/28 szezon

CAF U23 Cup of Nations 2027/28: eredmények, tabella és program

CAF U23 Cup of Nations 2027/28 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Quarter-finals.

Mérkőzés
28
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 0
Helyi adat
2026. 10. 06. 23:57
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 65/100
28 mérkőzés 29 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 0,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

A szezonadatok elavultak7 napja

Csapat0
Mérkőzés28
Befejezett20
Élő0
Következő0
Aktuális fordulóQuarter-finals

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

CAF U23 Cup of Nations 2027/2028

20 meccs
Befejezett meccs20
Gól / meccs2,70
BTTS50,0%
Over 2,550,0%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Zimbabwe U2323,003,000,5050,0%50,0%
2Botswana U2323,002,001,00100,0%100,0%
3Angola U2322,003,000,5050,0%50,0%
4Libya U2322,002,000,5050,0%50,0%
5Rwanda U2322,002,000,5050,0%50,0%
6Eswatini U2322,001,000,5050,0%0,0%
7South Sudan U2321,502,001,0050,0%100,0%
8Kenya U2321,502,502,00100,0%100,0%
9Congo DR U2321,501,000,500,0%0,0%
10Tunisia U2321,501,000,500,0%0,0%
11Tanzania U2321,502,002,50100,0%100,0%
12Mauritania U2321,500,501,000,0%0,0%
13Benin U2321,500,501,000,0%0,0%
14Djibouti U2321,501,002,0050,0%100,0%
15Malawi U2311,001,001,00100,0%0,0%
16Togo U2320,500,502,0050,0%50,0%
17Sudan U2320,500,502,0050,0%50,0%
18Namibia U2320,500,503,0050,0%50,0%
19Uganda U2310,000,001,000,0%0,0%
20Seychelles U2320,001,002,00100,0%100,0%