Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Calcutta Premier Division logó
India · 2026/27 szezon

Calcutta Premier Division 2026/27: eredmények, tabella és program

Calcutta Premier Division 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular season.

Mérkőzés
68
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 3
Helyi adat
2026. 09. 19. 23:57
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 74/100
68 mérkőzés 24 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 85,9% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

A szezonadatok elavultak42 napja

Csapat0
Mérkőzés68
Befejezett64
Élő0
Következő3
Aktuális fordulóRegular season

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Calcutta Premier Division 2026/2027

64 meccs
Befejezett meccs64
Gól / meccs3,50
BTTS50,0%
Over 2,560,9%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Aryan52,602,600,4040,0%60,0%
2Calcutta Police42,502,251,0050,0%75,0%
3East Bengal72,432,430,2928,6%28,6%
4Mohun Bagan82,252,750,7562,5%62,5%
5Peerless62,172,500,6750,0%50,0%
6Bhawanipore61,831,670,6716,7%50,0%
7Calcutta Customs41,752,751,0025,0%75,0%
8Railway41,753,502,25100,0%100,0%
9Kalighat41,752,000,7525,0%50,0%
10United71,712,710,7157,1%57,1%
11Coal India61,671,672,5050,0%50,0%
12United Kolkata51,602,601,6060,0%80,0%
13Mohammedan91,331,331,4466,7%33,3%
14Measurers51,002,002,0080,0%60,0%
15Police51,000,801,6060,0%40,0%
16Patha Chakra41,001,252,2550,0%50,0%
17BSS Sporting60,831,001,6733,3%50,0%
18Rainbow40,751,253,5075,0%100,0%
19George Telegraph50,600,804,6040,0%80,0%
20NA Suruchi Sangha40,250,752,2550,0%50,0%