Oroszország · 2026/27 szezon
Second League A - Division A Gold 2026/27: eredmények, tabella és program
Second League A - Division A Gold 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Fall Season Gold - 17.
- Mérkőzés
- 64
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 4
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 05:27
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 82/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
64 mérkőzés
10 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
73,3% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek5 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Dinamo BryanskFK Sokol Saratov0–1VégeRodina Moskva IIDinamo Kirov1–1VégeKalugaVolgar Astrakhan2–2VégeNovosibirskMashuk-KMV1–1VégeDinamo VladivostokAlaniya Vladikavkaz3–0VégeAlaniya VladikavkazKaluga2–1VégeVolgar AstrakhanDinamo Bryansk0–1VégeMashuk-KMVDinamo Vladivostok2–2VégeFK Sokol SaratovRodina Moskva II3–0VégeDinamo KirovNovosibirsk6–1VégeRodina Moskva IIVolgar Astrakhan1–1VégeDinamo BryanskKaluga1–4Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Dinamo Kirov70778460Gyengülő trend ↓2Rodina Moskva II55577644Stabil trend →3Dinamo Vladivostok51475268Javuló trend ↑4Alaniya Vladikavkaz46475244Javuló trend ↑5Novosibirsk43434848Stabil trend →6Volgar Astrakhan42304452Stabil trend →7Mashuk-KMV41334452Stabil trend →8Dinamo Bryansk34304040Gyengülő trend ↓9FK Sokol Saratov34333240Javuló trend ↑10Kaluga34274436Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
60 meccsSecond League A - Division A Gold 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 1,92 | 1,92 | 1,25 | 58,3% | 66,7% | |
| 2 | 12 | 1,92 | 1,83 | 1,17 | 66,7% | 50,0% | |
| 3 | 12 | 1,67 | 1,33 | 0,75 | 41,7% | 41,7% | |
| 4 | 12 | 1,50 | 1,25 | 1,17 | 33,3% | 33,3% | |
| 5 | 12 | 1,25 | 1,33 | 1,42 | 58,3% | 50,0% | |
| 6 | 12 | 1,00 | 1,00 | 1,08 | 58,3% | 33,3% | |
| 7 | 12 | 1,00 | 1,00 | 1,50 | 50,0% | 33,3% | |
| 8 | 12 | 0,92 | 0,83 | 1,50 | 33,3% | 50,0% | |
| 9 | 12 | 0,83 | 1,08 | 1,25 | 66,7% | 25,0% | |
| 10 | 12 | 0,75 | 1,00 | 1,50 | 66,7% | 50,0% |