Németország · 2026/27 szezon
2. Frauen Bundesliga 2026/27: eredmények, tabella és program
2. Frauen Bundesliga 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 11.
- Mérkőzés
- 63
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 42
- Helyi adat
- 2026. 11. 08. 21:18
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 72/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
63 mérkőzés
14 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
71,4% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek4 perce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Viktoria Berlin WHertha Berlin W5–0VégeSC Sand WSGS Essen W0–1VégeHoffenheim II WEintracht Frankfurt II W3–0VégeBochum WCarl Zeiss Jena W1–1VégeAndernach WTurbine Potsdam W1–0VégeFC Koln II WBorussia Monchengladbach W1–2VégeMeppen WIngolstadt W1–2VégeEintracht Frankfurt II WFC Koln II W1–0VégeTurbine Potsdam WMeppen W2–2VégeCarl Zeiss Jena WViktoria Berlin W0–2VégeIngolstadt WSC Sand W2–0VégeHertha Berlin WAndernach W1–1Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Viktoria Berlin W100100100100Stabil trend →2SGS Essen W9710010087Stabil trend →3Borussia Monchengladbach W9210010060Stabil trend →4Ingolstadt W60675373Stabil trend →5Hoffenheim II W48446747Stabil trend →6Bochum W3944677Stabil trend →7Meppen W35226720Stabil trend →8Andernach W3344407Stabil trend →9Carl Zeiss Jena W32224033Stabil trend →10Eintracht Frankfurt II W27332720Stabil trend →11FC Koln II W27112747Stabil trend →12Hertha Berlin W2522400Stabil trend →13SC Sand W24112733Stabil trend →14Turbine Potsdam W1811277Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
21 meccs2. Frauen Bundesliga 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 3 | 3,00 | 4,33 | 0,33 | 33,3% | 66,7% | |
| 2 | 3 | 3,00 | 2,67 | 0,00 | 0,0% | 33,3% | |
| 3 | 3 | 3,00 | 2,67 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 4 | 3 | 2,00 | 1,33 | 0,67 | 33,3% | 33,3% | |
| 5 | 3 | 1,33 | 1,67 | 1,33 | 66,7% | 66,7% | |
| 6 | 3 | 1,33 | 1,67 | 2,33 | 33,3% | 66,7% | |
| 7 | 3 | 1,33 | 1,00 | 2,33 | 66,7% | 33,3% | |
| 8 | 3 | 1,00 | 0,67 | 2,00 | 33,3% | 66,7% | |
| 9 | 3 | 0,67 | 1,67 | 2,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 10 | 3 | 0,67 | 1,00 | 1,67 | 66,7% | 33,3% | |
| 11 | 3 | 0,67 | 1,00 | 2,67 | 66,7% | 66,7% | |
| 12 | 3 | 0,33 | 0,67 | 1,33 | 66,7% | 33,3% | |
| 13 | 3 | 0,33 | 0,67 | 1,67 | 33,3% | 33,3% | |
| 14 | 3 | 0,33 | 0,67 | 2,33 | 33,3% | 66,7% |