Argentína · 2026/27 szezon
Torneo Promocional Amateur 2026/27: eredmények, tabella és program
Torneo Promocional Amateur 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Final.
- Mérkőzés
- 47
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 11
- Helyi adat
- 2026. 10. 17. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 65/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
47 mérkőzés
17 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
2,8% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak21 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
SAT MorenoDefensores Glew3–4Tizenegyesek utánDefensores GlewSAT Moreno1–1VégeSAT MorenoDeportivo Metalurgico3–2Tizenegyesek utánUribelarreaDefensores Glew0–0VégeDeportivo MetalurgicoSAT Moreno1–1VégeUribelarreaNautico Hacoaj5–0VégeDeportivo MetalurgicoEzeiza1–0VégeBarrancas UMETSAT Moreno2–0VégeLas MandarinasBelgrano Zarate0–1VégeEzeizaBuenos Aires City1–0VégeEverton La PlataControl Orientado1–0VégeAlumni Los HornosUribelarrea0–2Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Defensores Glew808110071Gyengülő trend ↓2Uribelarrea74738084Stabil trend →3Ezeiza66726073Javuló trend ↑4Deportivo Metalurgico656110053Gyengülő trend ↓5Everton La Plata616720100Stabil trend →6SAT Moreno50527633Gyengülő trend ↓7Nautico Hacoaj47501000Stabil trend →8Barrancas UMET46423080Stabil trend →9Buenos Aires City44442773Stabil trend →10Belgrano Zarate42442760Stabil trend →11Alumni Los Hornos42442760Stabil trend →12Atletico Pilar33333040Stabil trend →13Control Orientado31172060Stabil trend →14Las Mandarinas1901040Stabil trend →15Estrella de Berisso170400Stabil trend →16Provincial110130Stabil trend →17Juventud de Bernal8000Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
36 meccsTorneo Promocional Amateur 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 2,43 | 2,57 | 0,71 | 42,9% | 57,1% | |
| 2 | 5 | 2,20 | 2,00 | 0,40 | 20,0% | 40,0% | |
| 3 | 6 | 2,17 | 1,50 | 0,67 | 33,3% | 33,3% | |
| 4 | 2 | 2,00 | 0,50 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 5 | 6 | 1,83 | 2,83 | 1,17 | 66,7% | 66,7% | |
| 6 | 9 | 1,56 | 1,89 | 1,67 | 66,7% | 55,6% | |
| 7 | 4 | 1,50 | 3,25 | 2,75 | 75,0% | 100,0% | |
| 8 | 3 | 1,33 | 0,67 | 0,67 | 33,3% | 0,0% | |
| 9 | 3 | 1,33 | 0,67 | 1,00 | 33,3% | 33,3% | |
| 10 | 3 | 1,33 | 0,67 | 1,00 | 33,3% | 33,3% | |
| 11 | 4 | 1,25 | 0,75 | 0,50 | 25,0% | 0,0% | |
| 12 | 4 | 1,00 | 0,75 | 1,50 | 25,0% | 25,0% | |
| 13 | 4 | 0,50 | 0,50 | 1,00 | 50,0% | 0,0% | |
| 14 | 4 | 0,00 | 0,25 | 1,50 | 25,0% | 25,0% | |
| 15 | 3 | 0,00 | 1,00 | 3,33 | 66,7% | 100,0% | |
| 16 | 2 | 0,00 | 0,00 | 5,00 | 0,0% | 100,0% | |
| 17 | 3 | 0,00 | 0,33 | 4,67 | 33,3% | 66,7% |