Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
II Liga - East logó
Lengyelország · 2026/27 szezon

II Liga - East 2026/27: eredmények, tabella és program

II Liga - East 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 14.

Mérkőzés
99
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 1
Helyi adat
2026. 11. 01. 10:57
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 84/100
99 mérkőzés 18 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 87,8% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek13 perce

Csapat0
Mérkőzés99
Befejezett98
Élő0
Következő1
Aktuális fordulóRegular Season - 14

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

II Liga - East 2026/2027

98 meccs
Befejezett meccs98
Gól / meccs3,08
BTTS63,3%
Over 2,561,2%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Górnik Łęczna112,092,550,9145,5%72,7%
2Znicz Pruszków112,091,821,1854,6%45,5%
3Tychy 71111,821,450,6445,5%45,5%
4Olimpia Grudziądz111,821,271,1872,7%54,6%
5Chojniczanka Chojnice101,802,201,5090,0%80,0%
6Zawisza Bydgoszcz111,642,181,4572,7%63,6%
7Sandecja Nowy Sącz111,641,641,2763,6%54,6%
8Podhale Nowy Targ111,551,731,4563,6%72,7%
9Legia Warszawa II111,452,001,8272,7%81,8%
10Stal Stalowa Wola111,451,731,9154,6%72,7%
11Hutnik Kraków111,271,361,6472,7%54,6%
12Lechia Zielona Góra111,271,181,9163,6%63,6%
13Sokół Kleczew111,181,451,9172,7%72,7%
14Rekord Bielsko-Biała111,001,091,3654,6%54,6%
15Świt Skolwin110,911,271,9172,7%54,6%
16Avia Świdnik100,800,801,9050,0%50,0%
17Resovia Rzeszów110,550,731,4554,6%36,4%
18Śląsk Wrocław II110,361,272,3663,6%72,7%