Brazília · 2026/27 szezon
Mineiro U20 2026/27: eredmények, tabella és program
Mineiro U20 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Final.
- Mérkőzés
- 38
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 1
- Helyi adat
- 2026. 10. 26. 23:48
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 71/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
38 mérkőzés
14 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
62,2% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak8 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Cruzeiro U20Atlético Mineiro U201–1VégeAmérica Mineiro U20Boston City U205–3VégeAtlético Mineiro U20Cruzeiro U204–3VégeBoston City U20América Mineiro U201–1VégeCruzeiro U20Athletic Club MG U203–0VégeAmérica Mineiro U20Itabirito U204–1Tizenegyesek utánCoimbra U20Atlético Mineiro U201–3VégeBoston City U20Nacional de Muriae U202–3VégeAthletic Club MG U20Cruzeiro U202–1VégeAtlético Mineiro U20Coimbra U205–1VégeItabirito U20América Mineiro U202–2VégeCoimbra U20Social U207–0Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Minas Boca U209210080100Stabil trend →2Sao Joao del Rei U208810010060Stabil trend →3América Mineiro U20737510055Stabil trend →4Atlético Mineiro U20667010038Javuló trend ↑5Cruzeiro U2062609648Gyengülő trend ↓6Athletic Club MG U2054624660Javuló trend ↑7Nacional de Muriae U2048568013Javuló trend ↑8Boston City U2040338020Stabil trend →9Coimbra U2039336931Gyengülő trend ↓10Itabirito U2027224720Gyengülő trend ↓11Uberabinha U20130400Stabil trend →12Betim U2011780Stabil trend →13Social U20100100Stabil trend →14Inter de Minas U2080020Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
37 meccsMineiro U20 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 3,00 | 5,00 | 1,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 2 | 1 | 3,00 | 2,00 | 0,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 3 | 8 | 2,25 | 2,63 | 1,13 | 75,0% | 62,5% | |
| 4 | 9 | 2,11 | 2,78 | 1,56 | 66,7% | 77,8% | |
| 5 | 7 | 1,86 | 1,14 | 1,00 | 14,3% | 57,1% | |
| 6 | 10 | 1,80 | 2,40 | 1,30 | 70,0% | 80,0% | |
| 7 | 6 | 1,67 | 2,00 | 2,17 | 83,3% | 83,3% | |
| 8 | 8 | 1,00 | 2,00 | 2,00 | 75,0% | 62,5% | |
| 9 | 7 | 1,00 | 1,71 | 1,71 | 57,1% | 57,1% | |
| 10 | 6 | 0,67 | 1,17 | 2,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 11 | 5 | 0,20 | 0,20 | 2,60 | 20,0% | 80,0% | |
| 12 | 1 | 0,00 | 0,00 | 2,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 13 | 1 | 0,00 | 1,00 | 5,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 14 | 4 | 0,00 | 0,25 | 4,50 | 25,0% | 75,0% |