Brazília · 2026/27 szezon
Paranaense - 3 2026/27: eredmények, tabella és program
Paranaense - 3 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Final.
- Mérkőzés
- 29
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 16
- Helyi adat
- 2026. 10. 11. 23:57
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 65/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
29 mérkőzés
11 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
0,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak25 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
PSTC ProcopenseCity London2–1VégeAA IguaçuPSTC Procopense1–2VégeAA IguaçuIraty1–0Tizenegyesek utánUnião PRPSTC Procopense1–2VégeCity LondonHope Internacional4–3VégeIratyAA Iguaçu1–1VégeCambéOeste Brasil1–1VégeUnião PRCampo Mourão2–0VégePSTC ProcopensePortuguesa Londrinense1–0VégeIratyHope Internacional1–4VégeCity LondonCambé0–1VégeAA IguaçuSamas2–0Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1PSTC Procopense871007070Stabil trend →2Cambé68784087Stabil trend →3AA Iguaçu55585070Stabil trend →4União PR50506060Stabil trend →5Hope Internacional47501000Stabil trend →6Oeste Brasil42334060Stabil trend →7City London36336720Stabil trend →8Iraty21112720Stabil trend →9Portuguesa Londrinense210060Stabil trend →10Campo Mourão80020Stabil trend →11Samas80020Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
13 meccsParanaense - 3 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 3,00 | 1,75 | 0,75 | 75,0% | 75,0% | |
| 2 | 3 | 2,33 | 1,00 | 0,33 | 33,3% | 0,0% | |
| 3 | 4 | 1,75 | 1,25 | 0,75 | 50,0% | 25,0% | |
| 4 | 2 | 1,50 | 3,50 | 2,50 | 100,0% | 100,0% | |
| 5 | 2 | 1,50 | 1,50 | 1,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 6 | 1 | 1,00 | 1,00 | 1,00 | 100,0% | 0,0% | |
| 7 | 3 | 1,00 | 1,67 | 2,00 | 66,7% | 66,7% | |
| 8 | 3 | 0,33 | 0,67 | 2,00 | 66,7% | 33,3% | |
| 9 | 1 | 0,00 | 0,00 | 2,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 10 | 2 | 0,00 | 0,00 | 1,00 | 0,0% | 0,0% | |
| 11 | 1 | 0,00 | 0,00 | 2,00 | 0,0% | 0,0% |