Olaszország · 2026/27 szezon
Serie A Cup Women 2026/27: eredmények, tabella és program
Serie A Cup Women 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Final.
- Mérkőzés
- 21
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 0
- Helyi adat
- 2026. 09. 19. 23:57
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 74/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
21 mérkőzés
12 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
85,7% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Lezárt szezonarchívum48 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Juventus WRoma W2–2Tizenegyesek utánSassuolo WRoma W1–7VégeJuventus WInter Milano W1–0VégeNapoli WParma W1–0VégeInter Milano WLazio W3–1VégeJuventus WAC Milan W1–0VégeComo WComo 1907 W2–1VégeSassuolo WTernana W2–0VégeRoma WFiorentina W3–0VégeFiorentina WTernana W3–1VégeLazio WParma W2–0VégeInter Milano WNapoli W6–0Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Inter Milano W777510080Stabil trend →2Juventus W76875684Stabil trend →3Roma W706710068Stabil trend →4Lazio W61679333Stabil trend →5Sassuolo W55756020Stabil trend →6AC Milan W45444060Stabil trend →7Fiorentina W33335320Stabil trend →8Como W31273244Stabil trend →9Napoli W2633400Stabil trend →10Parma W180047Stabil trend →11Como 1907 W1704020Stabil trend →12Ternana W120137Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
21 meccsSerie A Cup Women 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 2,60 | 1,40 | 0,40 | 20,0% | 20,0% | |
| 2 | 4 | 2,25 | 2,50 | 0,50 | 25,0% | 50,0% | |
| 3 | 4 | 2,25 | 1,50 | 2,00 | 50,0% | 50,0% | |
| 4 | 5 | 2,00 | 2,80 | 0,80 | 40,0% | 60,0% | |
| 5 | 3 | 2,00 | 2,33 | 1,67 | 66,7% | 66,7% | |
| 6 | 3 | 1,33 | 1,00 | 1,00 | 66,7% | 33,3% | |
| 7 | 3 | 1,00 | 1,33 | 2,00 | 66,7% | 100,0% | |
| 8 | 3 | 1,00 | 1,00 | 3,33 | 33,3% | 66,7% | |
| 9 | 5 | 0,80 | 0,80 | 1,40 | 60,0% | 40,0% | |
| 10 | 1 | 0,00 | 1,00 | 2,00 | 100,0% | 100,0% | |
| 11 | 3 | 0,00 | 0,00 | 1,33 | 0,0% | 0,0% | |
| 12 | 3 | 0,00 | 0,33 | 2,33 | 33,3% | 33,3% |