Ausztria · 2026/27 szezon
Regionalliga - South 2026/27: eredmények, tabella és program
Regionalliga - South 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: South - 14.
- Mérkőzés
- 100
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 4
- Helyi adat
- 2026. 11. 06. 04:43
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
100 mérkőzés
16 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
1,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek35 másodperce
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
VölkermarktBleiburg3–1VégeDonau KlagenfurtTreibach2–1VégeVeldenWolfsberger AC II3–3VégeWolfsbergAustria Klagenfurt1–3VégeWeizTillmitsch5–0VégeHartberg (Am)Kalsdorf2–1VégeDeutschlandsberger SCSV Lafnitz2–2VégeAllerheiligenGleisdorf 090–2VégeWolfsberger AC IIVölkermarkt0–1VégeTreibachBleiburg1–0VégeDonau KlagenfurtWolfsberg1–1VégeAustria KlagenfurtVelden3–0Vége
Következő mérkőzések
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Völkermarkt62636872Javuló trend ↑2Deutschlandsberger SC60638440Gyengülő trend ↓3Velden57637240Gyengülő trend ↓4Weiz57576460Stabil trend →5Austria Klagenfurt52575648Gyengülő trend ↓6SV Lafnitz51509220Stabil trend →7Wolfsberger AC II51507644Stabil trend →8Hartberg (Am)48508024Javuló trend ↑9Treibach44436836Stabil trend →10Kalsdorf39334448Gyengülő trend ↓11Allerheiligen38337620Gyengülő trend ↓12Donau Klagenfurt36334440Javuló trend ↑13Gleisdorf 0935376412Javuló trend ↑14Tillmitsch33276012Javuló trend ↑15Bleiburg31274828Stabil trend →16Wolfsberg29303624Stabil trend →A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
96 meccsRegionalliga - South 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 2,08 | 2,25 | 0,83 | 33,3% | 58,3% | |
| 2 | 12 | 1,92 | 1,83 | 1,25 | 58,3% | 66,7% | |
| 3 | 12 | 1,92 | 1,92 | 1,33 | 41,7% | 66,7% | |
| 4 | 12 | 1,83 | 2,08 | 1,58 | 58,3% | 75,0% | |
| 5 | 12 | 1,75 | 1,67 | 0,83 | 41,7% | 50,0% | |
| 6 | 12 | 1,42 | 1,67 | 1,50 | 50,0% | 75,0% | |
| 7 | 12 | 1,33 | 1,50 | 1,33 | 66,7% | 66,7% | |
| 8 | 12 | 1,33 | 2,17 | 2,08 | 91,7% | 91,7% | |
| 9 | 12 | 1,33 | 1,83 | 2,08 | 66,7% | 83,3% | |
| 10 | 12 | 1,25 | 1,75 | 1,83 | 41,7% | 58,3% | |
| 11 | 12 | 1,17 | 1,67 | 2,00 | 83,3% | 91,7% | |
| 12 | 12 | 0,92 | 1,75 | 2,08 | 66,7% | 66,7% | |
| 13 | 12 | 0,92 | 1,17 | 1,67 | 66,7% | 58,3% | |
| 14 | 12 | 0,92 | 1,50 | 2,17 | 75,0% | 75,0% | |
| 15 | 12 | 0,75 | 1,25 | 1,83 | 58,3% | 50,0% | |
| 16 | 12 | 0,75 | 0,75 | 2,33 | 50,0% | 66,7% |