Izland · 2026/27 szezon
Úrvalsdeild 2026/27: eredmények, tabella és program
Úrvalsdeild 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Championship Group - 5.
- Mérkőzés
- 54
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 2
- Helyi adat
- 2026. 10. 24. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 71/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
54 mérkőzés
12 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
59,6% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak10 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Vikingur ReykjavikFram Reykjavik2–2VégeStjarnanValur Reykjavik6–0VégeKA AkureyriIBV Vestmannaeyjar5–1VégeFH hafnarfjordurThor Akureyri1–2VégeKR ReykjavikBreidablik8–3VégeIA AkranesKeflavik4–4VégeFram ReykjavikIA Akranes2–4VégeThor AkureyriStjarnan3–1VégeValur ReykjavikKA Akureyri4–1VégeKeflavikKR Reykjavik2–3VégeBreidablikVikingur Reykjavik1–2VégeIBV VestmannaeyjarFH hafnarfjordur3–1Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Vikingur Reykjavik63678545Gyengülő trend ↓2KR Reykjavik576310016Javuló trend ↑3IA Akranes565910016Gyengülő trend ↓4KA Akureyri515210011Javuló trend ↑5FH hafnarfjordur49488924Javuló trend ↑6Stjarnan48488920Gyengülő trend ↓7Thor Akureyri45564933Javuló trend ↑8Fram Reykjavik45429010Gyengülő trend ↓9Valur Reykjavik4344890Stabil trend →10Keflavik37337020Gyengülő trend ↓11Breidablik2717750Javuló trend ↑12IBV Vestmannaeyjar25193624Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
52 meccsÚrvalsdeild 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 2,00 | 2,13 | 1,38 | 87,5% | 75,0% | |
| 2 | 9 | 1,89 | 3,22 | 2,11 | 100,0% | 88,9% | |
| 3 | 9 | 1,78 | 2,67 | 2,11 | 100,0% | 88,9% | |
| 4 | 9 | 1,67 | 1,22 | 1,67 | 44,4% | 55,6% | |
| 5 | 9 | 1,56 | 2,56 | 2,22 | 66,7% | 100,0% | |
| 6 | 9 | 1,44 | 2,22 | 1,89 | 77,8% | 77,8% | |
| 7 | 9 | 1,44 | 2,22 | 2,00 | 55,6% | 77,8% | |
| 8 | 9 | 1,33 | 2,22 | 2,56 | 77,8% | 77,8% | |
| 9 | 8 | 1,25 | 2,25 | 2,25 | 100,0% | 100,0% | |
| 10 | 8 | 1,00 | 1,75 | 2,00 | 75,0% | 75,0% | |
| 11 | 9 | 0,56 | 0,89 | 1,89 | 55,6% | 44,4% | |
| 12 | 8 | 0,50 | 1,88 | 3,25 | 87,5% | 87,5% |