Bulgária · 2026/27 szezon
First League 2026/27: eredmények, tabella és program
First League 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 14.
- Mérkőzés
- 63
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 1
- Helyi adat
- 2026. 11. 02. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
63 mérkőzés
14 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
98,3% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
Szezonadatok naprakészek2 órája
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
Arda KardzhaliSeptemvri Sofia2–1VégeCherno More VarnaBotev Vratsa1–0VégeCSKA SofiaSlavia Sofia0–0VégeDunav RuseLevski Sofia0–1VégeLokomotiv PlovdivLudogorets0–3VégeLokomotiv SofiaBotev Plovdiv2–5VégeCSKA 1948Spartak Varna6–1VégeArda KardzhaliLevski Sofia1–1VégeCherno More VarnaSeptemvri Sofia2–0VégeCSKA SofiaLudogorets2–0VégeLokomotiv PlovdivSlavia Sofia0–0VégeLokomotiv SofiaBotev Vratsa1–1Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Levski Sofia80838085Gyengülő trend ↓2CSKA Sofia75759570Stabil trend →3CSKA 194867679860Javuló trend ↑4Ludogorets67678071Stabil trend →5Botev Plovdiv50566738Javuló trend ↑6Arda Kardzhali45525829Gyengülő trend ↓7Dunav Ruse42415838Javuló trend ↑8Cherno More Varna40414938Javuló trend ↑9Slavia Sofia37302269Gyengülő trend ↓10Lokomotiv Sofia34295520Javuló trend ↑11Botev Vratsa33333138Gyengülő trend ↓12Septemvri Sofia31294030Gyengülő trend ↓13Lokomotiv Plovdiv28221847Stabil trend →14Spartak Varna22221820Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
Szezonadatok
60 meccsFirst League 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 2,50 | 2,00 | 0,38 | 37,5% | 37,5% | |
| 2 | 8 | 2,25 | 2,38 | 0,75 | 62,5% | 50,0% | |
| 3 | 9 | 2,00 | 2,44 | 1,00 | 55,6% | 66,7% | |
| 4 | 7 | 2,00 | 2,00 | 0,71 | 42,9% | 42,9% | |
| 5 | 9 | 1,67 | 1,67 | 1,56 | 33,3% | 55,6% | |
| 6 | 9 | 1,56 | 1,44 | 1,78 | 66,7% | 55,6% | |
| 7 | 9 | 1,22 | 1,44 | 1,56 | 66,7% | 66,7% | |
| 8 | 9 | 1,22 | 1,22 | 1,56 | 55,6% | 44,4% | |
| 9 | 9 | 1,00 | 0,78 | 1,56 | 33,3% | 33,3% | |
| 10 | 9 | 0,89 | 0,56 | 0,78 | 44,4% | 22,2% | |
| 11 | 8 | 0,88 | 1,38 | 2,00 | 87,5% | 62,5% | |
| 12 | 8 | 0,88 | 1,00 | 1,75 | 50,0% | 50,0% | |
| 13 | 9 | 0,67 | 0,44 | 1,33 | 33,3% | 22,2% | |
| 14 | 9 | 0,67 | 0,44 | 2,00 | 33,3% | 22,2% |