Skócia · 2026/27 szezon
Premiership 2026/27: eredmények, tabella és program
Premiership 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Regular Season - 12.
- Mérkőzés
- 58
- Tabellás csapat
- 0
- Élő / következő
- 0 / 3
- Helyi adat
- 2026. 11. 01. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT
Minőség: 75/100Adatlefedettség és korábbi szezonok
58 mérkőzés
12 csapat
0 tabellasor
100,0% formafeldolgozás
100,0% részletes adat
A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.
V18.8 Szezonközpont
Szezon áttekintése
A szezonadatok elavultak2 napja
Legutóbbi eredmények
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
Ehhez a szezonhoz még nincs helyi tabella.
Legutóbbi eredmények
FalkirkCeltic2–0VégeMotherwellST Mirren1–0VégeKilmarnockST Johnstone2–2VégeHeart Of MidlothianRangers2–2VégeST MirrenHibernian1–1VégeST JohnstoneMotherwell2–2VégeDundeeKilmarnock3–1VégeCelticDundee Utd2–2VégeAberdeenFalkirk0–1VégeMotherwellHeart Of Midlothian0–2VégeHibernianCeltic1–2VégeST MirrenDundee2–1Vége
Következő mérkőzések
Nincs közelgő mérkőzés a helyi programban.
A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.
V9 · Erősorrend
helyi archívumMeccsRadar teljesítményrangsor
#CsapatRadarFormaTám.Véd.Trend
1Rangers77857673Gyengülő trend ↓2Celtic69738464Gyengülő trend ↓3Heart Of Midlothian64719035Gyengülő trend ↓4Dundee Utd54566751Javuló trend ↑5Falkirk52525860Javuló trend ↑6Dundee51526747Javuló trend ↑7ST Johnstone38374440Stabil trend →8Motherwell35305333Stabil trend →9Hibernian29214035Gyengülő trend ↓10Aberdeen29213045Javuló trend ↑11ST Mirren27273620Stabil trend →12Kilmarnock25223616Javuló trend ↑A rangsor nem tabella és nem eredményjóslat; a friss teljesítményt hasonlítja össze egységes, 0–100-as skálán.
V13 · HELYI JÁTÉKOSINDEX
Játékosközpont ›A szezon kiemelt játékosprofiljai
1
A. HayDundee · Támadó79,12
S. BainFalkirk · Kapus76,33
C. DuránCeltic · Támadó74,74
B. NygrenCeltic · Középpályás70,05
O. GoodmanDundee · Kapus69,8
Minimum 90 lefedett játékperc; a lista nem hivatalos bajnoki díj vagy előrejelzés.
Szezonadatok
54 meccsPremiership 2026/2027
Csapatforma a szezonban
PPM szerint| # | Csapat | M | PPM | GF | GA | BTTS | O2,5 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 2,56 | 1,89 | 0,67 | 44,4% | 55,6% | |
| 2 | 10 | 2,20 | 2,10 | 0,90 | 50,0% | 60,0% | |
| 3 | 8 | 2,13 | 2,25 | 1,63 | 75,0% | 75,0% | |
| 4 | 9 | 1,67 | 1,67 | 1,22 | 44,4% | 55,6% | |
| 5 | 9 | 1,56 | 1,44 | 1,00 | 66,7% | 55,6% | |
| 6 | 9 | 1,56 | 1,67 | 1,33 | 88,9% | 77,8% | |
| 7 | 10 | 1,10 | 1,10 | 1,50 | 70,0% | 50,0% | |
| 8 | 9 | 0,89 | 1,33 | 1,67 | 44,4% | 55,6% | |
| 9 | 10 | 0,80 | 0,90 | 2,00 | 50,0% | 60,0% | |
| 10 | 9 | 0,67 | 0,89 | 2,11 | 55,6% | 66,7% | |
| 11 | 8 | 0,63 | 1,00 | 1,63 | 87,5% | 62,5% | |
| 12 | 8 | 0,63 | 0,75 | 1,38 | 37,5% | 37,5% |