Ugrás a tartalomhoz
FOCIEREDMENYEK.COM
Angol FA-kupa logó
Skócia · 2026/27 szezon

Angol FA-kupa 2026/27: eredmények, tabella és program

Angol FA-kupa 2026/27 szezonközpontja eredményekkel, programmal, tabellával, csapat- és játékoskapcsolatokkal. Aktuális forduló: Round of 128.

Mérkőzés
50
Tabellás csapat
0
Élő / következő
0 / 1
Helyi adat
2026. 10. 31. 23:58
V9 SZEZONKÖZPONT

Adatlefedettség és korábbi szezonok

Minőség: 65/100
50 mérkőzés 70 csapat 0 tabellasor 100,0% formafeldolgozás 2,0% részletes adat

A számlálók a helyi adatarchívumból készülnek. A hiányzó részletes statisztika nem nulla: csak a ténylegesen rendelkezésre álló adat jelenik meg.

V18.8 Szezonközpont

Szezon áttekintése

Szezonadatok naprakészek4 órája

Csapat0
Mérkőzés50
Befejezett49
Élő0
Következő1
Aktuális fordulóRound of 128

A tabella, a program és az eredmények a normalizált helyi API-Football adatokból készülnek. A hiányzó érték nem nulla, és a publikus frissítés nem indít szolgáltatói kérést.

Szezonadatok

Angol FA-kupa 2026/2027

49 meccs
Befejezett meccs49
Gól / meccs3,59
BTTS61,2%
Over 2,571,4%

Csapatforma a szezonban

PPM szerint
#CsapatMPPMGFGABTTSO2,5
1Brora Rangers23,006,000,5050,0%100,0%
2Threave Rovers23,004,501,50100,0%100,0%
3Largs Thistle23,003,000,5050,0%50,0%
4Cumnock Juniors23,002,500,000,0%50,0%
5Clachnacuddin23,002,500,000,0%50,0%
6Cumbernauld Colts23,002,500,5050,0%50,0%
7Musselburgh Athletic23,002,501,00100,0%100,0%
8Edinburgh City13,004,001,00100,0%100,0%
9Troon FC23,003,502,50100,0%100,0%
10Stranraer13,003,001,00100,0%100,0%
11Renfrew23,002,501,50100,0%100,0%
12Clydebank23,001,500,5050,0%50,0%
13Bo'ness United23,002,501,50100,0%100,0%
14 Johnstone Burgh13,001,000,000,0%0,0%
15Elgin City13,002,001,00100,0%100,0%
16Spartans13,002,001,00100,0%100,0%
17Dumbarton13,001,000,000,0%0,0%
18Inverurie Loco Works13,003,002,00100,0%100,0%
19Huntly22,002,501,0050,0%100,0%
20Penicuik Athletic22,002,001,00100,0%50,0%